На море в Турция - тема 35

  • 70 375
  • 724
  •   1
Отговори
# 555
  • Козлодуй
  • Мнения: 42
Аз капарирах в Глобус-тур офис "Шанс 95", като капарото го пратих по банков път и нямам договор

# 556
  • София
  • Мнения: 436
За Бодрум ми предлагат хотели Royal Asarlik и Isis newsm78
За втория хотел намерих само един отзив на първа страница, за другия нищо.
Бихте ли споделили, ако някой е ходилв тези два хотела? не знам защо нещо не ми вдъхват много доверие   bouquet

# 557
  • Мнения: 3 273
От Ориент вече месец чакам фактура за платено капаро Mr. Green.
Не си ли им свикнала  Wink.Ние получихме на веднъж фактурите за нова година /с платено капаро 1септември/ и за лятото /края на ноември/ когато ни дадоха ваучерите за нова година.Така че има време не се притеснявай  Wink

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За Бодрум ми предлагат хотели Royal Asarlik и Isis newsm78
За втория хотел намерих само един отзив на първа страница, за другия нищо.
Бихте ли споделили, ако някой е ходилв тези два хотела? не знам защо нещо не ми вдъхват много доверие   bouquet

За ISIS сигурно си чела моя коментар.

Плюсовете:
- голяма, но сравнително компактна, прекрасно озеленена територия,
- басейна е добре поддържан, но е само един,
- поддържа се чистота на територията на хотела
- храната е хубава и разнообразна, но може и повече да се постараят за 5* хотел
- стаите като цяло са хубави, въпреки че ако не е правена реновация от 2013г. сигурно вече ще са поовехтели
- анимацията е добра - ние бяхме от 20.09 и нямаше почти никакви деца, така че от към детска анимация не мога да кажа
- рибният а-ла карт ресторант беше страхотен като храна и обслужване - препоръчвам ви го
- имат пясъчен плаж
Минусите:
-няма пързалки, един басейн
- стаите сигурно вече са за реновация. Нашата стая беше много хубава - с нови мебели, но пък банята беше за ремонт, каналът на ваната беше запушен, ваната беше засечена и мръсна
- храната е хубава, но както казах може и по-добре
- вечерта към 23ч. пред вилите се включват пръскачките и пред стаите на партера стават големи локви
Ако мога да съм ти полезна с нещо друго за хотела или курорта питай смело.
Като цяло хотела е хубав, но мисля, че цената му е малко висока за това, което предлага. На каква цена ти го предлагат?

# 559
  • Мнения: 5 459
О, спокойно. И аз миналата година ревах и се вайках по повод договора ми с Ориент, но нямаше никакви проблеми.

# 560
  • София
  • Мнения: 436
miss july цената е прилична - около 30 евро на човек на вечер (за май месец говоря)
Въпроса е, че не ми вдъхва много доверие... като гледам по снимки храната не е нищо особено - не е характерното за Турция изобилие... стаите както казваш вехти... изобщо... не мога да си харесал хотем в Бодрум... или са скъпи... или пък  едни вехти, разхвърляни..  ooooh!
В Кушадасъ има къде -къде по-голям избор на 5* хотели, които са на културни цени.. но ми се искаше да разнообразим.. Blush

# 561
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не разбирам какво е това масово безпокойство покрай тези договори. Нали разбирате, че има много хора, които си чакат договорите, а предполагам персонала е малоброен. Става въпрос за големи, реномирани агенции. Никой няма да ви излъже. Просто потърпете малко. Няма утре да хуквате на почивка, така че изчакайте търпеливо. Най-малкото имате документ - платежно за внесена сума.
Аз даже на моя агент му казах да не бърза с договора, ако имат много работа и да ми го изпрати като е по-спокойно. Особено на ранни резервации, където пътуването е след месеци, няма проблем да се изчака  Peace
Вместо да се радвате на резервациите си, сте седнали да се тюхкате. По-бодро, приятели  Sunglasses

anisunshine , цената е доста добра. Ние платихме 66 евро/двойна стая. За тези пари е добре. Ако ви дадат кофти стая, настоявайте за друга. На нас първоначално ни дадоха една малка, мрачна стая, даже имаше мъничко мухъл в ъгъла на тавана. Отидох на рецепция и си поисках друга стая. Стаите в хотелската част мисля, че са по-хубави. Гладни няма да останете. Храната е вкусна и разнообразна /няма разни калмари и скариди, но става/. През деня до басейна една леля прави вкусни гюзлеми. През цялото време има храна. През деня до басейна отстрани има снек бар и има пица, спагети, пържени картофи, салати и пр. А-ла карт ресторанта е безплатен /само алкохола се доплаща/. Малко ме притеснява времето, през което ще почивате - сигурно водата няма да става за къпане още. Като цяло за цената, която са ви дали, хотела е ок. Хотелът няма някакви фрапантни недостатъци, така че вие си преценявате дали бихте платили повече за по-голям лукс. 

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
Моля който е ходил в Ideal Prime Beach 5 да пише трябва ли да си носим аква обувки или нещо по различно от обичайните неща за море.

# 563
  • Мнения: 310
Здравейте, и нашата резервация вече е факт: последно Аква Фентъзи. Представителят от агенцията твърде настоятелно лансираше Палм Уингс в Кошадасъ, но може би защото имат екслузивитет.Така си го обяснявам. Пайн Бей и другите в Кушадасъ изобщо не ни ги предложи.
Както и да е, само да ви попитам средата на юни водата в басейните и морето дали ще е ок.
Успех с избора на всички и дано и ние сме направили правилния.
Лека вечер
А Забравих - някой беше питал за Елеганса, нищо друго освен Веноса и Палм Уингс не си заслужавало в Дидим. И от агенцията и пътуващите с нас мин. година бяха разочаровани от всички останали.

Миналата година бяхме точно в средата на юни в Аква Фентъзи. И морето, и басейните бяха екстра. Определено сте направили правилен избор. Предимството на Фентъзито не е само аква парка, а всичко - храна, обслужване, разположение. Някой беше писал че е шумно. Не ми е направило впечетление подобно нещо

# 564
  • София
  • Мнения: 121
За Бодрум ми предлагат хотели Royal Asarlik и Isis newsm78
За втория хотел намерих само един отзив на първа страница, за другия нищо.
Бихте ли споделили, ако някой е ходилв тези два хотела? не знам защо нещо не ми вдъхват много доверие   bouquet
Ние бяхме в Isis Юни / 2013 г. - останахме доволни, храната не е лоша имаше всеки ден различна риба и скара, десертите бяха предимно торти, десерти от  грис имаше един два вида плодове. Ние бяхме платили промо стая настаниха ни в най-отдалечената къщичка но пък стаята беше  много хубава  и широка, банята беше също хубава, почистваха и сменяха хавлиите всеки ден.  Мини бара се зареждаше всеки ден с вода и безалкохолно, имаше кана за топла вода нес кафе и чай които се зареждаха всеки ден, сейфа се плащаше. Анимацията беше хубава, през ден имаше външна анимация. На бара на плажа имаше жива музика всяка вечер 1-2 пъти там беше и анимацията за възрастни. Детската дискотека не беше нещо особено но на детето му харесваше.


 

# 565
  • Мнения: 72
За хотел Petunya beach Bodrum имате ли впечатления Rolling Eyes

# 566
  • Мнения: 940
Здравейте група.лятото наближава и аз за поредна год.започнах да гледам хотелите да направя резервация.Тази год.мисля да стигна до Алания,но се чудя между 2 хотела,може ли някой да ми помогне.

ARSI KLEOPATRA HOTEL 3*
KLEOPATRA BEACH 4*

Някой ако е бил там,моля да сподели мненията си.Благодаря много! Simple Smile

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За хотел Petunya beach Bodrum имате ли впечатления Rolling Eyes

Ако не сте претенциозни става. Като цяло посредствен хотел. Не е нищо особено.  Бях го загледала преди две години,  когато планирахме почивката си в Бодрум. Едни познати същата година бяха там и казаха, че са доволни, но като се поразрових из нета, нещо не ми допадна, отзивите също бяха доста разнопочни, така че се отказахме от него.

# 568
  • София
  • Мнения: 436
За Бодрум ми предлагат хотели Royal Asarlik и Isis newsm78
За втория хотел намерих само един отзив на първа страница, за другия нищо.
Бихте ли споделили, ако някой е ходилв тези два хотела? не знам защо нещо не ми вдъхват много доверие   bouquet
Ние бяхме в Isis Юни / 2013 г. - останахме доволни, храната не е лоша имаше всеки ден различна риба и скара, десертите бяха предимно торти, десерти от  грис имаше един два вида плодове. Ние бяхме платили промо стая настаниха ни в най-отдалечената къщичка но пък стаята беше  много хубава  и широка, банята беше също хубава, почистваха и сменяха хавлиите всеки ден.  Мини бара се зареждаше всеки ден с вода и безалкохолно, имаше кана за топла вода нес кафе и чай които се зареждаха всеки ден, сейфа се плащаше. Анимацията беше хубава, през ден имаше външна анимация. На бара на плажа имаше жива музика всяка вечер 1-2 пъти там беше и анимацията за възрастни. Детската дискотека не беше нещо особено но на детето му харесваше.


 
Благодаря!   bouquet
Ние обаче май пак ще се върнем в Кушадасъ.. нищо не успях да си харесам в Бодрум, което да влиза в бюджета...   Tired
Чудя се дали да не видим как е Pine Bay, там не сме били, чета че all inclussive  е добър, близо до центъра..  Simple Smile

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За Бодрум ми предлагат хотели Royal Asarlik и Isis newsm78
За втория хотел намерих само един отзив на първа страница, за другия нищо.
Бихте ли споделили, ако някой е ходилв тези два хотела? не знам защо нещо не ми вдъхват много доверие   bouquet
Ние бяхме в Isis Юни / 2013 г. - останахме доволни, храната не е лоша имаше всеки ден различна риба и скара, десертите бяха предимно торти, десерти от  грис имаше един два вида плодове. Ние бяхме платили промо стая настаниха ни в най-отдалечената къщичка но пък стаята беше  много хубава  и широка, банята беше също хубава, почистваха и сменяха хавлиите всеки ден.  Мини бара се зареждаше всеки ден с вода и безалкохолно, имаше кана за топла вода нес кафе и чай които се зареждаха всеки ден, сейфа се плащаше. Анимацията беше хубава, през ден имаше външна анимация. На бара на плажа имаше жива музика всяка вечер 1-2 пъти там беше и анимацията за възрастни. Детската дискотека не беше нещо особено но на детето му харесваше.


 
Благодаря!   bouquet
Ние обаче май пак ще се върнем в Кушадасъ.. нищо не успях да си харесам в Бодрум, което да влиза в бюджета...   Tired
Чудя се дали да не видим как е Pine Bay, там не сме били, чета че all inclussive  е добър, близо до центъра..  Simple Smile


Защо не погледнеш Мармарис. Там има доста бюджетни, но същевременно хубави хотели. И самия курорт е прекрасен......................., което не мога да кажа за Кушадасъ  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт