"Бялата кралица"

  • 23 161
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
И аз ги гледах неотрязани ...
Еее то пък един наследник, сякаш по конкурс за красота ги избират тези крале  Laughing
Аз ще си ги пусна чак довечера Тюдорите, но и аз съм запалена по историята на Англия, да се чуди човек от къде такъв интерес  hahaha

# 106
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Еее то пък един наследник, сякаш по конкурс за красота ги избират тези крале  Laughing
По-добре така, че ако бяха избрали някой , който да прилича на същинския Хенри VIII, надали рейтинга щеше да е същия  Joy

# 107
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
Е това е ясно  Laughing
Така е по-добре иначе надали щяхме да научим нещо за англичаните  Laughing
Хем се учим, хем се наслаждаваме на кралете-сладури  Heart Eyes

# 108
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
В тоя Тюдор направо съм се вманиачила аз, не мога да спра да го гледам Grinning Може би няма да е зле, да сменим заглавието на темата, ако се заформя група, която ще гледа и Тюдорите.  Rolling Eyes

# 109
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Та да питам аз вечно неразбралата, свърши ли Бялата кралица, това последен епизод ли беше? Ми то на никъде, ако е така.

# 110
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
Та да питам аз вечно неразбралата, свърши ли Бялата кралица, това последен епизод ли беше? Ми то на никъде, ако е така.

Свърши да, с отворен край е финала  Simple Smile 
Важното е, че Елизабет е кралица ( нейната работа беше опечена  Laughing )

# 111
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Досега само ви четях. Интересна информация давате. Понеже от няколко дни при нас има силни бури и дъждове, сигналът на сателита се губеше, та ще ви помоля за разяснение за последната серия. Така и не успях да разбера - Елизабет (принцесата) имаше ли наистина връзка с Ричард, чичо й. Явно нещо обикновено е било за епохата тия кръвосмешения, ама на мен ми идват лееко в повече. Били ли са влюбени или са само политически машинации? Успях да видя, че него го убиват и Хенри взима короната. В такъв случай как все пак Елизабет става кралица? Нали се отказа от Хенри? Явно това мога да го разбера, ако гледам Тюдорите. Ако пък някой може да ми каже, ще съм благодарна.

# 112
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Елизабет и чичо й имаха връзка, чисто емоционална, не по бизнес, ако мога така да се изразя. Това, че принцеса Елизабет се отказва от Хенри, не означава, че брака не се осъществява. Както вече е ясно тези неща не зависят от младоженците.  Peace

Канела, нали ти си пуснала темата? Даваш редакция на първият си пост и сменяш заглавието  Peace
"Бялата кралица, Тюдорите и английската история" си мислех аз, но както и да го направиш факт, че кралицата свърши  Peace

# 113
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Благодаря! Нямах много възможност да следя сериала, но поне в основни линии успях да разбера историята.

За редактирането на заглавието - нямаше ли някакъв определен срок за това? Освен да се пита модератор.

# 114
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
Цитат
За редактирането на заглавието - нямаше ли някакъв определен срок за това?

Ами явно има, защото нямам такава опция да си редактирам първия пост ..
Ще пусна нова тема за Тюдорите и ще дам линк към тази  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт