калорична храна

  • 3 563
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Щом вече е въведена каша, те съветвам да я приготвяш с АМ Милумил 2, за да е по-калорична. Сравнявала съм доста адаптирани и това е много гъсто (водело се за злояди деца). И преди обедното хранене (ако е пюре) му давай поне 60 мл мляко (независимо дали кърма или АМ). Аз така правя - един вид като "супа преди основното".

# 16
  • Мнения: 6 791
Храни детето си с подходящи храни и в количества, съответстващи на възрастта. Това е бебе, не прасе, че да се угоява.
За мен единственият ти проблем е натиска, на който си подложена.  Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 564
Натискът едва ли е само за храненето на детето. Той ще продължи по всякакъв повод. Ако беше свинче, щеше да те обвинява, че кърмата ти е калорична и трябва да го храниш на пет часа. Проблемът не е в теб или наддаването на детето. Изолирай дразнителя навреме, тя няма да се спре и да го угоиш. Днес кърмата ще ти спре, утре ще ти трябва психотерапевт.

Моето дете беше два пъти в болница, захранен е на 7 месеца, между петия и осмия месец качи 400 грама!!! Средно по 100 гр на месец. Хайде пък да видим кой ще ми пили дали да го тъпча с попара сутрин, обед и вечер.  #2gunfire

Допълвам се. Виждам, че ти си с онази тема за зеленчуковото пюре с каша. Заради тая ли искаш да слагаш допълнително ориз.  ooooh! Пак казвам - игнорирай я, спри да общуваш, не вдигай телефона, поне докато не се почувстваш по-уверена.

Общи условия

Активация на акаунт