Duolingo: Да учим езици безплатно, завинаги!

  • 61 072
  • 370
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 404
наскоро открих тази програма. Забавна е, ползвам я за Нидерландски, когато пътувам в метрото.
Определено версията за компютър повече ми допада, но не е лоша и мобилната.

# 301
  • Мнения: 39
Мои приятели ме запалиха по мобилната версия, от днес уча френски, много е интересно Simple Smile

# 302
  • Русе
  • Мнения: 359
След 320 дни напредък имах много натоварен ден и пропуснах. Сега много ме е яд че си загубих само заради 1 ден напредъка си. Tired

# 303
  • София
  • Мнения: 274
След 320 дни напредък имах много натоварен ден и пропуснах. Сега много ме е яд че си загубих само заради 1 ден напредъка си. Tired
Аз я ползвам от миналия месец, но по празниците пропуснах ден-два, и ми нулира също дните. Но пък ми запази нивото.
Ако са само дните, какво значение имат? Не съм наясно още.

# 304
  • Русе
  • Мнения: 359
Дава повече линготи например сега за 320-я ми ден ми даде 32 лингота, които може да се ползват за купуване на допълнилни нива (въпреки че на мен времето напоследък не ми стига и за тези да мина  Embarassed ) или пък да си плащаш за замразяване да не те занули. Ползвала съм го и това замрязаване срещу 10 лингота на ден, но наистина онзи ден ми беше адски натоварено и съвсем изключих.

# 305
  • София
  • Мнения: 274
Дава повече линготи например сега за 320-я ми ден ми даде 32 лингота, които може да се ползват за купуване на допълнилни нива (въпреки че на мен времето напоследък не ми стига и за тези да мина  Embarassed ) или пък да си плащаш за замразяване да не те занули. Ползвала съм го и това замрязаване срещу 10 лингота на ден, но наистина онзи ден ми беше адски натоварено и съвсем изключих.
О, това е много кофти заради един ден, да ти занули 320!
Успех!  Simple Smile
Дано и аз стигна до 300+ дни!

# 306
  • Мнения: 3 020
Момичета, аз преди няколко месеца почнах да си припомням един език по програмата, но още не съм толкова активна и затова да ви питам - вие откъде активирате нивата? Аз отивам Home и оттам си избирам дали да уча нещо ново или да преговоря /видях, че пише, че ако се ползва "дървото", не дава линготи, сигурно това са имали предвид - да не си избирам сама, а каквото ми даде, това да правя/, така ли е?  Rolling Eyes
Дано ми разбрахте въпроса  Grinning

/вие да не цъкате на Strengthen Skills под Daily Goal вдясно  Rolling Eyes и оттам да карате наред???/

# 307
  • София
  • Мнения: 274
Момичета, аз преди няколко месеца почнах да си припомням един език по програмата, но още не съм толкова активна и затова да ви питам - вие откъде активирате нивата? Аз отивам Home и оттам си избирам дали да уча нещо ново или да преговоря /видях, че пише, че ако се ползва "дървото", не дава линготи, сигурно това са имали предвид - да не си избирам сама, а каквото ми даде, това да правя/, така ли е?  Rolling Eyes
Дано ми разбрахте въпроса  Grinning

/вие да не цъкате на Strengthen Skills под Daily Goal вдясно  Rolling Eyes и оттам да карате наред???/

При мен ми показва кое ниво съм, след като направя упражненията. Първо минах основно 1, 2 и т.н. и после ми даде темите. Като ги отваря една по една, иначе са заключени.
Има и вариант да направиш тест върху няколко теми и така ти отваря направо следващите.
А за упражненията - като влезна в програмата, някои от вече миналите теми не са ми оцветени в оранжево, а в цвят, което значи, че трябва да ги упражня.

# 308
  • Мнения: 75
От известно време го ползвам, страхотен е. Припомних си френския,сега може да почна да уча някой нов език.

# 309
  • Мнения: 6
И аз мисля, че е ак мобилния апликейшън. Лично аз съм го ползвал да уча Шведски Simple Smile Не че го научих де, но грешката си е изцяло моя - отказах се! Иначе, според мен, добре са направени методите за преподаване в Дуолинго.

# 310
  • Мнения: 40
Интересува ме: има ли подобен сайт и на български език? Simple Smile Помагайте.

# 311
  • UK
  • Мнения: 5 999
Интересува ме: има ли подобен сайт и на български език? Simple Smile Помагайте.
Не съм срещала

# 312
  • Мнения: X
наскоро открих тази програма. Забавна е, ползвам я за Нидерландски, когато пътувам в метрото.
Определено версията за компютър повече ми допада, но не е лоша и мобилната.

Съгласна съм с теб. Компютърната версия ми допада повече заради граматиката, която е дадена под всеки раздел - нещо, което в мобилното приложение липсва и го прави що-годе безсмислено.

# 313
  • Мнения: 5 062
Някой пробва ли се с новите езици - виетнамски, унгарски...Имах мерак за унгарския, но още в началото ми стана лошо  Laughing

# 314
  • UK
  • Мнения: 5 999
А дали има английски, но от български   newsm78 нещо не намирам аз. Най-близък е руския

Общи условия

Активация на акаунт