koлан за прохождане-от кога?

  • 970
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Много полезна информация,мислех да пускам тема,благодаря ви! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Пробвала съм почти всеки месец - откакто го сложих в проходилката (на 7 месеца) и така и не свикнахме с него. Само си висеше и даже се люлееше на него  Whistling

# 17
  • Мнения: 382
Аз го ползвах Peace Детето обаче  вече можеше да ходи, просто вместо да го придържам за качулката на якето, ползвах колана и ми беше много удобно, защото не ходех след него наведена. Но трябва да може да се държи стабилно на крачета иначе ще се люшка...

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
какви са тези колани, моето дете не е куче, че да го връзвам с разни колани;

# 19
  • Мнения: 4 392
Не ползвам колани.Вьршее с проходилката,но и тя маи не е за предпочитане Wink

# 20
  • Мнения: 1 976
Аз съм имала като бебе такъв колан и никави проблеми с прохождането не съм имала  Naughty напротив, проходила съм много рано и то стабилно...този колан няма нищо общо с прохождането, а е в помощ на възрастните да си поопазят колкото може кръста...
Точно, както казва inik - за това се използва коланът!

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бебетата трябва освен да се научат да ходят,  да се научат и да падат.
Поради това ми мислене, не съм ползвала каишки.

# 22
  • Мнения: 1 393
Колани можеш да ползваш откакто детето стои само и стабилно на крака и се опитва да прави крачки.Лично аз не съм доволна от мойте(на Чико)понеже прежулиха под мишниците на детето,но ако е с дебело яке може и да стане  newsm78

# 23
  • Мнения: 522
Ние използваме в момента,защото Наско отказва да стои в количката.Иска постоянно да е в движение и съответно майка му остава без кръст.Нашия е на "Чико" и наистина е малко неудобен.Има някой омекотени,които мисля,че са по-удачни.

# 24
Ние също се чудим дали да ползваме такъв колан. Взехме на заем за един ден и на бебо много му хареса, но аз незнам още.

[/url

# 25
  • Мнения: 195
По-добре никога!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не съм ползвала

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ужасяват ме!
внимавай, ако го ползваш, защото на позната детето с него прохождаше 3 мес. беше го страх да ходи без него и разчиташе, че всеки път като залитне майка му ше го дръпне с него #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт