Пийвате ли си биричка?

  • 1 673
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
О, да, пийвам по малко бирка, а понякога по чашка бяло винце. cheers

# 31
  • Мнения: 577
не бирчок не пия,но пък винце newsm10

# 32
  • Мнения: 2 047
   Пийвам по една от време на време. Странното е, че преди раждането не обичах бира.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 641
Чашка бира или чашка винце, ама то ми се случва много рядко, два-три пъти в месеца. Мисля, че щом е с мярка - невреди thumbsup.

# 34
  • Мнения: 310
И биричка, и винце Laughing Наздраве newsm24

# 35
  • Мнения: 2 274
Ето мееее!  Laughing
Върл любител на кехлибарената течност и на червеното вино - с мярка, разбира се!

# 36
  • Мнения: 77
И аз обичам бира.Пийвам като ми се припие,ама в студеното нещо не ми върви.Към винцето нямам афинитет.

# 37
  • Мнения: 464
И аз съм от любителите на биричкатаааа beer, виж другите алкохоли не ми се допиват.. Айде наздраве за празника ни мили мами cheers

# 38
  • Мнения: 250
да, разбира се.Понякога и по чаша червено вино

# 39
  • Мнения: 83
Толкова редовна биропийка не съм била никога - всеки ден по една, особено в дните след раждането! Даже мъж ми до денонощния е слизал заради мене Laughing.  Оправдавах се пред съвестта си с това, че бирената мая увеличава лактацията, ама явно не е било нужно - като гледам има и други във фенклуба Simple Smile.
Добре че работя в бирена фирма и ни дават по каса всеки месец иначе досега да сме фалирали Simple Smile. Но свършиииииииии..............
Ама сте и вие - сега кой да пратя да ми вземе като мъж ми не е в къщи!?!?

# 40
  • София
  • Мнения: 2 687
Лятото си жмучех почти всеки ден по чашка на обяд. Сега по-рядко, но така е още по-кеф. Червено вино по малко 1-2 пъти месечно.

# 41
  • Мнения: 2 614
Пийвам да, а преди да родя не ми се нравеше твърде Simple Smile!
Преди пийвах винце, а сега нещо не ме влече!

# 42
  • София
  • Мнения: 3 830
По време на бремеността от нея ми се  Sick,а преди толкова я обичах.Сега пия от време на време,но нещо не ми се нрави,може би защото сезона е по- подходящ за червено винце Grinning.

# 43
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Бира не обичам,но черв.вино с удоволствие ,и по едо малко  от време на време съм си позволявала  Wink

# 44
  • Мнения: 223
пийвам с удоволстви по една бира вечер, понякога и червено вино.

Общи условия

Активация на акаунт