свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 669
  • 437
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10 758
Абе и при мен ги няма 2 килца, ама дали е от хрома newsm78

# 376
  • Мнения: 1 547
Голяма гадост са тези таблетки. Вече не помня откога ги пия. Изпила съм една опаковка хром и в момента у дома се търкаля четвърта опаковка влакна. Повече не смятам да спонсорирам фирмата-производител  Naughty От хрома не ти се яде сладко само в началото. След това няма този ефект. Влакната запичат страшно и трудно си нормализираш стомаха дори с по-разхлабващи храни. Единственото положително нещо, което се случи, докато пих тези гадости беше, че спрях да дъвча нещо между храненията, която за мен беше основен проблем. Също съм свалила 2 кила, но по-скоро, защото ям по-малко боклуци и сладки неща. Не отдавам това на хаповете.
Така че, мили дами, няма особен смисъл от пиенето на подобни...добавки, мило да ги нарека. Един балансиран режим на хранене и овладяване на лакомията са много по-добри варианти  Peace

# 377
  • София
  • Мнения: 18 679
Подкрепям Смърфи на 100% PeaceПървите дни от приема на хрома и влакната не само сладко не ми се ядеше, ами нищо не ми се хапваше, нищичко.Да, ама всяко чудо за 3 дни hahahaПочнах да си похапвам вафлички пак и уйде коня у барата Confused
Всичко е в главата ми май Wink

# 378
  • Мнения: 10 758
Всичко е в главата ми май Wink
Това ми каза и аптекарката, когато купувах хрома.Всичко е само зарибяване.Аз няма да си го купувам вече.Изпивам това, което имам и т`ва е.

# 379
  • София
  • Мнения: 7 875
И аз спрях влакната, отначало действаха, но после само запичат.  Close  Сега си допивам хрома и повече няма да си купувам.  Naughty

# 380
Аз пия Хрома от 01,04. До сега трайно съм свалила 2,5. Такажа ми е работата, че работя по 12 часа, после почивам. Когато съм на работа ям мляко и обикновени бисквити. и два плода. Едно мляко не мога да изям на ден. Когато органзима свикне да приема по-малко храня, става лесно. Пия втора опаковка блакна. Даже зарибих съпруга си.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ във всичко!!!
Дорожелателка

# 381
  • Мнения: 46
Пия влакната и хрома вече трета седмица и да ви кажа действат по някакъв начин.Така поне аз мисля ,защото дрехите от лятото започнаха да ми стават/имам още малко за смъкване/.Като се има в предвид че съпруга ми е дистрибутор на сладкиши......а на мен не ми се ядат....значи ????че био актив действа но не сам.Използвам и аура слим ,и утайка от кафе за вечерни масажи.в края на краищата дано достигна резултата който аз искам...

# 382
  • Мнения: 1 531
И аз пия хром, но на Валмарк, от известно време, но за съжаление пак ми се хапва сладко, но ще продължавам, дано все някой ден даде резултат.

аз също бях пробвала с хром на валмарк , но нямаше никакъв ефект по отношение на желанието да похапна нещо сладко:)

# 383
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Въпреки негативните мнения по другите теми, аз започнах да пия Влакното и Хрома. За сега апетитът ми наистина спадна и не ми се яде сладко (о, чудо!). Само че леко ме стреснаха писанията за базедовата болест Tired

# 384
  • Мнения: 819
Пия влакната и хрома вече трета седмица и да ви кажа действат по някакъв начин.Така поне аз мисля ,защото дрехите от лятото започнаха да ми стават/имам още малко за смъкване/.Като се има в предвид че съпруга ми е дистрибутор на сладкиши......а на мен не ми се ядат....значи ????че био актив действа но не сам.Използвам и аура слим ,и утайка от кафе за вечерни масажи.в края на краищата дано достигна резултата който аз искам...


Едно въпросче: някъде другаде също бях чела за утайката от кафето-че помагала за стриите и целулита/ или за едното от тях-не помня точно/, а аз си имам по малко и от 2-те  Sad  - има ли ефект наистина и как точно се прави!  Сподели  PLEASE!   bouquet

# 385
  • Мнения: 381
Ами след като си изпиеш кафенцето взимаш утайката и под душа намокряш тялото и с леки масажни движения търкаш засегнатите зони от целулита.После изплакваш и готово PeaceДейства казват Wink

# 386
  • Мнения: 819
Ами след като си изпиеш кафенцето взимаш утайката и под душа намокряш тялото и с леки масажни движения търкаш засегнатите зони от целулита.После изплакваш и готово PeaceДейства казват Wink


  bouquet   bouquet   bouquet- МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ! САМО ЧЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ЗАПОЧНА ДА СИ ГО ПРАВЯ В ДЖЕЗВЕ,ЧЕ С КАФЕВАРКАТА НЕ СТАВА... Laughing

П.П. А КАТО ПИЯ СЛИМ КАФЕ, ДАЛИ ЕФЕКТА ЩЕ Е ПО-ГОЛЯМ-ДА ВТРИВАШ КАФЕ ЗА ОТСЛАБВАНЕ!  Joy  Mr. Green

# 387
# 388
  • Мнения: 86
Хора, не разбрахте ли че всичко е с цел печалба, защо сте толкова наивни, колкото и хапчета да пиеш ако ядеш няма ефект. трябва правилен хранителен режим и малко движение. само това е истината. спрете да си давате парите на вятъра, казвам ви го от опит на почти всякакви такива вълшебства, но накрая се хванах здраво в ръце и сама си наложих да огранича приема на сладко итестено и веднага се появиха естествени резултати

# 389
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хора, не разбрахте ли че всичко е с цел печалба, защо сте толкова наивни, колкото и хапчета да пиеш ако ядеш няма ефект.
Ми нали за това са хапчетата- да не ядеш Laughing Аз съм много доволна от резултата само за няколко дни- определено апетитът ми спадна и слабея Peace

Общи условия

Активация на акаунт