свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 586
  • 437
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 819
Не мога да разбера такива крайни изводи, като "всичко е с цел печалба " и " това са глупости" и т.н. Ами разбира се,че е с цел печалба-няма без пари да ни ги дават,я! При някои едни неща действат,при други не действат, всеки опитва и преценява кое е добро за неговия си организъм. Аз например съм доволна от кафето, на друг може пък да не му действа-това не значи, че трябва да слагаме всичко под един знаменател!

# 391
  • Мнения: 50
Здравейте!
За първи път влизам във форума. Но и аз вчера купих биоактив хром, мислех и за влакно. Но не знам точно как се вземат. В упътването нищо конкретно не пише.  Каква доза е подходяща? Как да разбера? Вие по колко вземате? И кога се взема: преди храна или след, или няма значение?
Много ви моля, помогнете ми.  Praynig

# 392
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дозата я пише на кутийката- хрома е по 1 на ден, влакното- от 4 до 12 таблетки.
Хрома го пия като се сетя, влакното- преди ядене.

# 393
  • Мнения: 50
За хрома ми е ясно, че е по 1 на ден, но за влакната от 4 до 12 е много неопределено. Вие по колко взимате?
 Shocked

# 394
# 395
  • Мнения: 3 372
в крайна сметка тоя хром помага ли или не, че след малко мисля да ходя да си го купя и......дали няма да се прецакам newsm78

# 396
  • Мнения: 4 806
не се знае, дали ще се прецакаш, защото всичките тези неща на някой действат, на друг не. Ако си късметлийка ти ще си от първите. Но, във всички случаи трябва и нещо друго да опиташ-диета или спорт или и двете.

# 397
  • Мнения: 3 372
не се знае, дали ще се прецакаш, защото всичките тези неща на някой действат, на друг не. Ако си късметлийка ти ще си от първите. Но, във всички случаи трябва и нещо друго да опиташ-диета или спорт или и двете.

ами не ям хляб, сладко, не пия газирано и ако почна хапчетата дали ще е достатъчно newsm78

# 398
  • Мнения: 4 806
трудно е да се каже, докато не пробваш. Ако нямаш пробелм с апетита, за какво ти е тогава Хрома? А да се тъпчеш с химия просто така няма смисъл. Това са си мои разсъждения, никак не съм специалист. Аз нямам проблем с апетита, мога да не ям с дни. Със сигурност проблемът е в ускоряване на метаболизма и разграждане на мазнини. Затова, ако поглеждам препарати - интересувам се от тези, които имат такова действие.

# 399
  • Мнения: 3 372
трудно е да се каже, докато не пробваш. Ако нямаш пробелм с апетита, за какво ти е тогава Хрома? А да се тъпчеш с химия просто така няма смисъл. Това са си мои разсъждения, никак не съм специалист. Аз нямам проблем с апетита, мога да не ям с дни. Със сигурност проблемът е в ускоряване на метаболизма и разграждане на мазнини. Затова, ако поглеждам препарати - интересувам се от тези, които имат такова действие.

аз апетит винаги си имам Embarassed незнам какво трябва да правя newsm78

# 400
  • Мнения: 3 372
купих ги Wink така като гледа хрома стига за 1 месец, а от влакното за месец  ще трябва да изпия 2 опаковки Wink........оф, само това не съм пробвала Wink

# 401
  • Linz
  • Мнения: 11 619
купих ги Wink така като гледа хрома стига за 1 месец, а от влакното за месец  ще трябва да изпия 2 опаковки Wink........оф, само това не съм пробвала Wink
2 опаковки са 120 таблетки- значи ще пиеш минималната доза- по 4 на ден... Щото аз си ги смятах 3 опаковки.

# 402
  • Мнения: 83
 newsm78 Замисляли ли сте -какво ще стане -когато спрете да пиете тези хапчета?Ами ако апетита се завърне с нова сила която не можете да контролирате?Все пак не може да ги пиеш непрекъснато-нали!

# 403
  • Мнения: 3 372
купих ги Wink така като гледа хрома стига за 1 месец, а от влакното за месец  ще трябва да изпия 2 опаковки Wink........оф, само това не съм пробвала Wink
2 опаковки са 120 таблетки- значи ще пиеш минималната доза- по 4 на ден... Щото аз си ги смятах 3 опаковки.

а може и по 6 на ден да пия, 3х2 Wink Аз от утре ще ги почвам, до тогава ще реша. А хрома по кое време на деня е най-добре да се пие newsm78

# 404
  • Мнения: 83
http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=2695&postdays=0 … =asc&start=15
Прочетете мненията на хората от този форум! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт