ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 586
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 734
Мимии, красота!!! Пренесох се отново в Дубай с това видео... Hug

# 436
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мимииииии, аз съм влюбена в тях

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, на какви цени сте си купували самолетните билети до Дубай (отиване и връщане)? Не мога да се ориентирам каква сума да смятам за "далаверска"  newsm78

# 438
  • Sofia
  • Мнения: 19
Имам въпрос към ползвалите Абра в Мадинат Джумейра. Трябва ли да се направи предварително резервация или няма чак такъв наплив от хора за тази атракция и заявяването на места става на място заедно със заплащането? 

# 439
  • Мнения: 142
До тези които са били в бурж ал араб последните месеци. Кажете какви са цените, че гледам има промени. Ние като бяхме бяха 460дирхама. Мислиме да правиме предложения с един приятел горе на високото но лошото е че сме с бебе и незнам дали ще можем да отидем там....

Утре wizz имат някакви промоции 20% офф така че следете Wink


Не се бях сетил за апартамент под наем...дали е по оферта от хотелите? Дайте някой сайт, гледах този airbnb но няма кои знае колко оферти...
Ние бяхме миналия път в regal plaza ако видите този хотел в интернет резервирайте без да се притеснявате, супер е и има wifi  навсякъде фрий Wink

Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 23:59 от dream1984

# 440
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Имам въпрос към ползвалите Абра в Мадинат Джумейра. Трябва ли да се направи предварително резервация или няма чак такъв наплив от хора за тази атракция и заявяването на места става на място заедно със заплащането? 
Не сме правили резервация, първата лодка беше пълна, изчакахме следващата (20мин, не е драма)

# 441
  • Мнения: 4
Не съм писала в темата, но понеже се върнах скоро от Дубай, ви пускам едно клипче, което съм направила на фонтаните. Надявам се да ви хареса.  Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=HHA8tKBYrQg&feature=youtu.be
[/quot
Здравейте ! Да Ви попитам , ако сте ходили на плаж , къде сте били Мерси

# 442
  • Мнения: 6 031
...
Здравейте ! Да Ви попитам , ако сте ходили на плаж , къде сте били Мерси
Понеже нямахме много време ходихме на плажа на Марината.

# 443
  • Sofia
  • Мнения: 19
Хора, трябва ми малко помощ за интернета там. От толкова четене съвсем се обърках вече.
Искам да си закупя мобилен интернет пакет още на пристигане, за да имам връзка независимо от местоположението си. В предните теми четох , че като се закупи предплатен пакет от някой мобилен оператор, може да се ползват Viber и Skype без проблеми. Като влезна и в двата сайта (Etisalat и Du) никъде не се споменават тези апликации. Има само Watssup и Facebook. Нещо повече...в нета пише , че изобщо са забранени в цялото ОАЕ.  Sad 

Намерих в Google нещо за "отключване" на Viber ("How to unblock Viber for UAE with VPN")  , но не зная до колко това е законно и изобщо има ли смисъл да правя такава настройка на телефона си.  newsm78 Какво ще ме посъветвате ?

# 444
  • Мнения: 6 031
Хора, трябва ми малко помощ за интернета там. От толкова четене съвсем се обърках вече.
Искам да си закупя мобилен интернет пакет още на пристигане, за да имам връзка независимо от местоположението си. В предните теми четох , че като се закупи предплатен пакет от някой мобилен оператор, може да се ползват Viber и Skype без проблеми. Като влезна и в двата сайта (Etisalat и Du) никъде не се споменават тези апликации. Има само Watssup и Facebook. Нещо повече...в нета пише , че изобщо са забранени в цялото ОАЕ.  Sad  

Намерих в Google нещо за "отключване" на Viber ("How to unblock Viber for UAE with VPN")  , но не зная до колко това е законно и изобщо има ли смисъл да правя такава настройка на телефона си.  newsm78 Какво ще ме посъветвате ?
Преди няколко дни ползвахме и Viber и Skype, като качеството на разговора, зависеше единствено от качеството/скоростта на нета. Не съм пробвала да изпращам картинки и снимки.
Чела съм, че тряба да имаш документ от ОАЕ за да купуваш тяхна карта.  newsm78

# 445
  • Мнения: 4 734
dream1984, Бях в Бурж ал Араб през декември, в Sky view bar. Taм с деца не пускат, с деца може в ресторантите само. Цената бе 560 дирхама на човек, но май пак я вдигнаха. Това може да го провериш в сайта на хотела, в ресторанти и избираш искания бар или ресторант. За бар с дете мисля, че може в лоби бара на първия етаж, понеже аз им бях писала ако има дете с нас къде може да влезем... Но ние отидохме в крайна смека без деца... Mr. Green
ilianat, в хотелите и по моловете има интернет, за какво ти е да купуваш тяхна карта? Според мен картата е да говориш по телефона там и в чужбина, мобилния интернет от тази карта може би е скъп и дали има навсякъде идеален обхват и скорост? newsm78 Назад в темата някой писа, че е купувал карта, но не помня кой... Може да потърсиш и да го питаш на лични... Peace

# 446
  • Мнения: 822
Наблюденето ми е , че интернета в Дубай, не им е най силната страна.
В хотела имахме безплатен(със собствен wifi-за стаята), но Viber за разговор -забрави, за чат да.
По моловете има интернет и е free, ама някой реално ползвал ли го е , детето опита закача се и до там.... драма много са "маймунките". Преценете си колко и какъв интернет ви трябва.

# 447
  • Русе
  • Мнения: 856
Ползвала съм Вайбър и Скайп за разговори, но снимки не успях да изпратя. Peace

# 448
  • sofia
  • Мнения: 4 296
За писане става Вайбър, а в месинджър и снимки се пращаха. Аз писах по-горе къде има и няма нет

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 19
Ние няма да сме в хотел, а в сграда с апартаменти в Марината, а там нета е само жичен, та от тази гледна точка ме притеснява, че съм малко ограничена. Може би все пак е най-разумно да си приказвам с Бг оператора.   Thinking
За всеки случай ще се върна пак в 7-ма тема да потърся кой точно си беше купувал предплатена карта.
Благодаря ви за инфото Hug

Общи условия

Активация на акаунт