ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 511
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Благодаря за бързите включвания. Laughing
Букнах билетите, остава да си изпрося отпуска и да ги платя и.....отивам да ви чета от начало.  bouquet

# 526
  • Мнения: 306
Ииии за тези които още не са организирали пътуване  #Crazy
Днес Уиз имат отстъпка 20% за Уиз Дискаунт клуб.Например: от 8 до 15 май билета е 275лв. с 20% отстъпка 225лв,което си е 113 евро в двете посоки без багаж.
11.05-18-05 - съшата цена113 евро
18-25 май- 95 евро в двете посоки

# 527
  • Мнения: 2 231
Ииии за тези които още не са организирали пътуване  #Crazy
Днес Уиз имат отстъпка 20% за Уиз Дискаунт клуб.Например: от 8 до 15 май билета е 275лв. с 20% отстъпка 225лв,което си е 113 евро в двете посоки без багаж.
11.05-18-05 - съшата цена113 евро
18-25 май- 95 евро в двете посоки

`
много ме е яд, онзи ден резервирах за април, понеже ми се строри приемлива цената и ме беше страх да не я вдигнат, а и датите са ми фиксирани  Sick

# 528
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Днес Уиз имат отстъпка 20% за Уиз Дискаунт клуб.
18-25 май- 95 евро в двете посоки

Ееее, то на мен затова ми беше спешно. Laughing
Че и  членството ми свършва скоро - викам за последно.
356 лв - за двама - двупосочно - 25.05-29.05.

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Ииии за тези които още не са организирали пътуване  #Crazy
Днес Уиз имат отстъпка 20% за Уиз Дискаунт клуб.Например: от 8 до 15 май билета е 275лв. с 20% отстъпка 225лв,което си е 113 евро в двете посоки без багаж.
11.05-18-05 - съшата цена113 евро
18-25 май- 95 евро в двете посоки

`
много ме е яд, онзи ден резервирах за април, понеже ми се строри приемлива цената и ме беше страх да не я вдигнат, а и датите са ми фиксирани  Sick

Хич да не те е яд! Важното е, че ще отидеш в Дубай  newsm44 За хора с фиксирани дати дебненето на най-ниска цена не е удачно според мен. А и ако това те успокоява, през април би следвало да е по-малка жега от май   Mr. Green(казват, че затова билетите през май са по-евтини)
Ние ще пътуваме през май и на мен пък въобще не ми пука колко градуса ще е  newsm08

# 530
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Нали ще сте в рая, какво ви пука Wink

# 531
  • Мнения: 4 730
lyuba84, вие пак ли ще ходите в Дубай, нали бяхте съвсем скоро...  Hug И аз искаммм пак...
Някой питаше за плаж около Мадинат Джумейра... Плажа между Мадината и Бурж ал Араб е затворен - строи се огромен комплекс, скоро надали ще е готов... Но плажа от дясно на Бурж ал Араб (мисля се казва Джумейра публик бийч) е отворен и е свободен... Гледката към Бурж ал Араб не е много хубава от него, защото ги разделя една висока бетонна стена... Но пак се вижда де... Peace

# 532
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Пътечка, ноември, сега круиз следва.
Но аз обещах да следя темата и да бъда полезна, надявам се след второ ходене да съм експерт Simple Smile
На Уиз разписанието чакам Simple Smile

# 533
  • Мнения: 69
Извинявам се за въпроса, но момента гледам курса на дирхама  и ми се струва, че е твърде евтин. В момента ли е спадал или попринцип е така? Нещо може би аз не мога да разбера.

# 534
  • sofia
  • Мнения: 4 296
47-49ст

# 535
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Нашата цел е преди всичко плаж, та....
Нещо не мога да се ориентирам с плажовете. Джумейра явно е затворен.
Има ли такива с чадъри и шезлонги - публични, не към хотелите.
Какви са цените и кои са... newsm78
Мамзер, Руския плаж, JBR?

Метрото спира далеч от бреговата ивица. Автобуси? Или таксита.
За хотел до брега явно.....цъ. Laughing

# 536
  • Мнения: 95
Нашата цел е преди всичко плаж, та....
Нещо не мога да се ориентирам с плажовете. Джумейра явно е затворен.
Има ли такива с чадъри и шезлонги - публични, не към хотелите.
Какви са цените и кои са... newsm78
Мамзер, Руския плаж, JBR?

Метрото спира далеч от бреговата ивица. Автобуси? Или таксита.
За хотел до брега явно.....цъ. Laughing

Като прясно завърнала се за кажа за плажовете. Ние ходихме на Джумейра, този който е свободния, но на мен лично не ми хареса.Виж JBR Beach е друго нещо. 2 шезлонга са 175 дирхама и включва и чадър и две хавлии. Но за хавлиите искат 200 дирхама депозит, които после ти връщат. Просто страхотен плаж. Със съблекални,душове с топла вода... Абе след плажа можеш да се преоблечеш, да се оправиш,гримираш... и да продължиш разходката си на където пожелаеш. Това е едно от местата ,които според мен си заслужат парите.

# 537
  • Мнения: 95
Забравих да кажа, че ние се придвижвахме с такси навсякъде.  Бяхме 4 човека. От нашия хотел /First Central/  в Ал Барша, Теком до JBR Beach таксито беше около 20 дирхама.

# 538
  • Мнения: 14


Като прясно завърнала се за кажа за плажовете. Ние ходихме на Джумейра, този който е свободния, но на мен лично не ми хареса.Виж JBR Beach е друго нещо. 2 шезлонга са 175 дирхама и включва и чадър и две хавлии. Но за хавлиите искат 200 дирхама депозит, които после ти връщат. Просто страхотен плаж. Със съблекални,душове с топла вода... Абе след плажа можеш да се преоблечеш, да се оправиш,гримираш... и да продължиш разходката си на където пожелаеш. Това е едно от местата ,които според мен си заслужат парите.

88 лв за 2 шезлонга и чадър  #Crazy не е ли малко много за плаж, както и 100 лв депозит за 2 хавлии?  Embarassed

Или курса не е такъв какъвто мисля или на мен ми се струва скъпо.

# 539
  • Мнения: 735
Привет на всички от Дубай! Аз все още съм тук и понеже коментирате температурите ще ви кажа, че хора, които живеят тук ми казаха, че най-топло (52-55 градуса) е краят на май и юни/ Аз очаквах, че юли и август ще е най- топло, но не е така. Освен края на май и юни, казаха, че другите адски жеги са края на септември, когато влажността е най- висока, Залезе ли слънцето, вечер, не може да се диша. Иначе като наблюдения, в сравнение с първия път когато бях тук, сега е 2-3 ПЪТИ по-скъпо. Всичко е по-скъпо: храна, таксита. И това също го потвърдиха много хора, които живеят тук. Определено сега Дубай е една от най-скъпите страни, в която съм била.

Общи условия

Активация на акаунт