ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 553
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 50
В сайта на DU пише само паспорт с виза
http://www.du.ae/personal/mobile/plans/visitor-mobile-line-en#undefined3  - where to buy
Не съм купувала все още, но имам намерение  Grinning



Да на Ду го видях, но другото ми се струва по изгодно май  newsm78 повече минути и смси има

# 676
  • Мнения: 7
Мога да съдействам с ваучери за Сафарита , Аквапарковете и храната.
mimo777@abv.bg - да не разводняваме темата.

Поздрави.

Здравейте,  може ли инфо за Аквапарка в Атлантис за петък 27.03.2015,  на място или тази вечер да си вземем билети за там. Simple Smile newsm78

# 677
  • Мнения: 13
Здравейте, с интерес изчетох 7ма и 8ма тема тъй като за следващия месец си самоорганизираме екскурзия до Дубай. Благодаря на всички за безценните съвети. bouquet Искам да попитам относно НОЛ силвър кард - може ли двама човека да ползват една карта и как става самото таксуване (цената зависи от разстоянието може би)? newsm78

# 678
  • Мнения: 822
Не, всеки си има карта и да цената зависи от разстоянието, ако нямате достатъчно пари може да не ви пусне. Картата се чеква на влизане и на излизане.

# 679
  • София
  • Мнения: 327
Колко часа е полета?

# 680
  • Мнения: 306
Здравейте, с интерес изчетох 7ма и 8ма тема тъй като за следващия месец си самоорганизираме екскурзия до Дубай. Благодаря на всички за безценните съвети. bouquet Искам да попитам относно НОЛ силвър кард - може ли двама човека да ползват една карта и как става самото таксуване (цената зависи от разстоянието може би)? newsm78

Няма смисъл от една карта. Всеки си има своя и си я ползва. За градски условия е около 5 дирхама в посока с метро. Сканираш и на влизане и на излизине

# 681
  • Мнения: 4
Колко часа е полета?

отиване - 5 часа, връщане - 6 часа

# 682
  • Мнения: 4
Здравейте, с интерес изчетох 7ма и 8ма тема тъй като за следващия месец си самоорганизираме екскурзия до Дубай. Благодаря на всички за безценните съвети. bouquet Искам да попитам относно НОЛ силвър кард - може ли двама човека да ползват една карта и как става самото таксуване (цената зависи от разстоянието може би)? newsm78

всеки си има своя карта, не може да те таксува повече от 20 дирхама дневно, взема 3.50, 5 или 7 взависимост от разстоянието

# 683
  • София
  • Мнения: 327
Колко часа е полета?

отиване - 5 часа, връщане - 6 часа
Много благодря!  bouquet

# 684
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Някой пазарувал ли е от техните ваучер-сайтове? В Групон-а не ми приема кредитна виза. newsm78

# 685
  • Мнения: 737
Някой пазарувал ли е от техните ваучер-сайтове? В Групон-а не ми приема кредитна виза. newsm78
Аз точно от Групон съм взимала ваучери и съм плащала с кредитна виза. Нямаше проблем.

# 686
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Някой пазарувал ли е от техните ваучер-сайтове? В Групон-а не ми приема кредитна виза. newsm78
Аз точно от Групон съм взимала ваучери и съм плащала с кредитна виза. Нямаше проблем.

М, даааа разбрах къде е проблема - офертата е ограничени бройки и аз докато се натуткам..... Joy

# 687
  • Мнения: 4
В сайта на DU пише само паспорт с виза
http://www.du.ae/personal/mobile/plans/visitor-mobile-line-en#undefined3  - where to buy
Не съм купувала все още, но имам намерение  Grinning



Само Червения паспорт. Плаща се в брой.
Etisalad имат предплатен пакет с 1 ГБ интернет 4Г. Обхат перфектен навсякаде от Абу Даби до Фужейра.

# 688
  • Мнения: 50


[/quote]

Само Червения паспорт. Плаща се в брой.
Etisalad имат предплатен пакет с 1 ГБ интернет 4Г. Обхат перфектен навсякаде от Абу Даби до Фужейра.
[/quote]

Каква му е цената?

# 689
  • Мнения: 50
Здравейте,
искам само да попитам има ли комисионна в чейнджовете ?
И в Моловете ли са най- изгодни?

Общи условия

Активация на акаунт