Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 628
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 237
аз пък да попитам за мнения за таблета с азбука на тинкъл старс? хубав ли е? учим буквите и ми се иска нещо по - интересно! все едно като на игра да ги учи!
Да не те разочаровам, но е супер безинтересен. Зависи си от детето дали се увлича, и дали стои на едно място. Подарен е на баткото ( 5г.) и го ползва 2-3 мес. Принципно си научава буквите по други начини. Като цяло може би и аз не приветствам положително тези устройства... може би ей, така- за из път, или по центъра. Иначе е прибран в шкафа за когато дребчо (2г.)полюбопитства  Crossing Arms  Confused след година- две

# 61
  • Мнения: 187
така се получи, че купихме таблета на промоцията на хипото три неща с 33% намаление. малкият е неразделен с него, дори 'спят' заедно. само за две седмици, благодарение на игрите с таблета, успя да научи почти всички букви. чак не ми се вярва. на 3.7 г. и преди това не сме ги учили. имаме и магнитна дъска с букви и цифри и с гордост ги реди знаещите. така че аз го препоръчвам, явно си е до дете. ще остане таблета и за малката после, ако оцелее Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 219
 Здравейте мами, някакви впечатления от тези изстрелвачки  newsm78 http://www.hippoland.net/produkti/detski-igrachki/detski-orazhiy … -topcheta-pingvin

# 63
  • Мнения: 187
гледах ги в рекламата и ми харесаха....даже много Simple Smile

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета,ще ми бъде ли полезна акумулаторна кола с родителски контрол?
Искат да ни подарят такава и се чудя дали да се съглася Hug

# 65
  • Мнения: 2 352
Зависи от колата. Зависи от параметрите на акумулатора й. Зависи дали има къде да я карате. Зависи дали сте почитатели на подобен шум. Зависи дали ще ви разрешат вие да я изберете.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 718
Пъзелите в Лидл тази седмица http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=520
дали са на изгодна цена? Или това е обичайната цена на такъв вид пъзели?

# 67
  • Мнения: 3 020
Момичета,ще ми бъде ли полезна акумулаторна кола с родителски контрол?
Искат да ни подарят такава и се чудя дали да се съглася Hug

Имаме такава кола още от каката. Карали са я максимум 5-6 пъти за 4 години. Училището ни е далече и е много неудобно сама с двете деца, чанти, багаж и кола, която не могат да я карат по улиците сами, бордюри, тротоари и т.н.  ooooh! Винаги сме с колата с таткото, натоварени с багаж..
Според мен е излишна покупка, ако нямате наблизо подходящ терен за каране.  Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ясно,благодаря за отговорите!
Отказвам се от такъв подарък..
 Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте момичета,
Търся подаръци за две момиченца - на 9 м. и на 2 год. Не са сестрички просто ще ги виждам скоро и двете:)
Много благодаря предварително Hug

# 70
  • Мнения: 187
за 9 месечното може одеалце, хавлийка.
за 2 годишното хубава книжка с приказки, пижамка, кукла, нещо домакинско тип кухня, паз. количка, прибори за хранене.

# 71
  • София
  • Мнения: 44 106
Здравейте момичета,
Търся подаръци за две момиченца - на 9 м. и на 2 год. Не са сестрички просто ще ги виждам скоро и двете:)
Много благодаря предварително Hug

Вземи им по една играчка.
Обаче не пишеш до какви пари би отделила.

# 72
  • София
  • Мнения: 709
Харесах за малката такава калинка

Дали е подходяща?

А голямата много харесва Маша и Мечока, та си мислех да ѝ взема пижамка и комплект за хранене ( ама е порцеланов дали става за две годишно?)

# 73
  • София
  • Мнения: 44 106
Реално тази калинка може и за двете да я вземеш, вероятно голямото може повече да я оцени, може и на двете да не се хареса.
За голямото, от пижами и купички надали нещо ще разбере, по-добре й вземи една Маша. Разбира се зависи дали искаш да зарадваш детето или родителите.

# 74
  • София
  • Мнения: 709
Реално тази калинка може и за двете да я вземеш, вероятно голямото може повече да я оцени, може и на двете да не се хареса.
За голямото, от пижами и купички надали нещо ще разбере, по-добре й вземи една Маша. Разбира се зависи дали искаш да зарадваш детето или родителите.

Маша вече ѝ подарих за Коледа:) Затова гледах разни други артикули с героите...

Общи условия

Активация на акаунт