Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 659
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 900
  • Варна
  • Мнения: 599
Искам да попитам тези, които имат Фърби, защото дъщеря ми иска такова, могат ли да се свързват с андроид устройства, защото в някой сайтове пише за андроид, а в други не?

И нашето Фърби без проблем го вързахме с таблета и с телефона. Нашето е такова: https://www.amazon.com/Furby-Boom-Pink-Hearts-Plush/dp/B00FS62XII

# 901
  • Пловдив
  • Мнения: 437
Аз поръчах ето това:
https://www.amazon.com/dp/B01EARLU70/ref=twister_B01G8WFLCK?_enc … ng=UTF8&psc=1
Дано да нямаме проблем с връзката.

# 902
  • Мнения: 63
Търся една музикална играчка. Представлява куб- от едната страна е волан, от другата телефон..
Някой сеща ли се за какво говоря?

# 903
  • София
  • Мнения: 709
Търся една музикална играчка. Представлява куб- от едната страна е волан, от другата телефон..
Някой сеща ли се за какво говоря?
Сещам се, но не намирам точно куб и с волан и с телефон. Тази играчка ги има, но не е куб.

http://m.emag.bg/interaktivna-igrachka-za-bebeta-mappy-toys-6944 … 660/pd/D7CFBYBBM/

# 904
  • Мнения: 336
Търся някаква играчка на Фреди роботите! Тая грозотия мислех, че ще я пропуснем, но отвсякъде ми пристигат писма до дядо Коледа в които пише, че иска нещо от поредицата им. Моля ви помогнете ми Praynig

# 905
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Тук не мисля, че можеш да откриеш. Аз поръчах тези през Амазон, но не знам дали ще пристигнат навреме, ако поръчаш сега. Преди време пък поръчахме плюшени играчки на Five Nights at Freddy's от Алиекспрес.

# 906
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Nedinka, ако бабата намери камиона на Paw Patrol в България, пиши. И аз го търся, защото в амазоните нещо липсва напоследък (или е с безумна цена), а и вече няма много време да поръчвам. По магазините тук съм виждала само малките коли.  Peace

# 907
  • UK
  • Мнения: 2 839
Cry babies ги има в Коледния каталог на Хиполенд на 49лв, нали някой търсеше по-напред
какво точно правят тези бебета?

Със закъснение, но благодаря!  Купихме го вече бебето. Знам, че му се налива вода отзад в главичката и плаче. Не съм чела много за него, че коментарите са доста негативни, но тук при нас са доста популярни, всички момичета от класа на детето това искат от дядо Коледа.

# 908
  • Мнения: 237
Nedinka, ако бабата намери камиона на Paw Patrol в България, пиши. И аз го търся, защото в амазоните нещо липсва напоследък (или е с безумна цена), а и вече няма много време да поръчвам. По магазините тук съм виждала само малките коли.  Peace

Днес бях в Джъмбо, както писах и по-рано камиона го има там. В комплект с него е Райдър с бъгито си, цена 149,90лв.

# 909
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Мерси, Мартичка  bouquet

# 910
  • Добрич
  • Мнения: 795
Търся бинокъл за 5 годишно дете. Дали тези на Анимал планет са добре, или да потърся в ловно рибаркси магазин. Може би до към 30-40лв мисля да отделя.

# 911
  • Мнения: 11 747
В Декатлон имаше доста бинокли. Имаше детски, имаше и за възрастни, които са по- евтини. Скоро не съм гелдала, би трябвало все още да има.

# 912
  • Мнения: 4 766
Nedinka, ако бабата намери камиона на Paw Patrol в България, пиши. И аз го търся, защото в амазоните нещо липсва напоследък (или е с безумна цена), а и вече няма много време да поръчвам. По магазините тук съм виждала само малките коли.  Peace

Ани, само да кажа, че бабата няма да търси камиона. Нямала време, ще ходи на почивка пред празниците. Разбрахме се аз да го донеса от Белгия, а тя да го опакова и да му го даде. Така че не разчитай на нас за тази задача.

# 913
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Аз се отказах от камиона за Коледа  Hug Ще го получи за рождения си ден.
Ядосах се на магазините, защото преди 2-3 месеца го гледах за по 50 евро, а сега навсякъде онлайн и офлайн дигнаха цените или е изчерпан. Пък може след няколко месеца самолета да стане по-актуален и направо да купя него  Grinning

# 914
  • Мнения: 4 766
Аз се отказах от камиона за Коледа  Hug Ще го получи за рождения си ден.
Ядосах се на магазините, защото преди 2-3 месеца го гледах за по 50 евро, а сега навсякъде онлайн и офлайн дигнаха цените или е изчерпан. Пък може след няколко месеца самолета да стане по-актуален и направо да купя него  Grinning

Преди празниците е така, особено когато играчката е актуална. Около нас всички момченца (начело с моето) са луднали по тези песове и по един джип Блейз (пак по същия канал).

При нас камионът и самолетът ги има в Карфур, по магазините за детски играчки ги няма - камионът е 70 евро, самолетът 45 евро. Не че това ще ти помогне много, но евентуално за ориентир. В немския амазон го бях гледала за около 100 евро.

Успех с подаръците! Аз с подаръка се отчетох за Сейнт Никола, повече няма да се чудя и мая. Сега следя в реално време терзанията на родата в БГ.

Весели празници на всички!

Общи условия

Активация на акаунт