Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 665
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 915
  • Варна
  • Мнения: 25 248
Търся бинокъл за 5 годишно дете. Дали тези на Анимал планет са добре, или да потърся в ловно рибаркси магазин. Може би до към 30-40лв мисля да отделя.
Декатлон. Разкошни са, уж малки, но такова увеличение дават! На Анимал планет са кекава работа, взех такъв на малкия, приближават, но полето, което се вижда е много малко, не знам как да го обясня, но на Декатлон са много, много по-добри и са под 40 лева.

# 916
  • София
  • Мнения: 1 717
Да питам и тук - търся кънки на Сой Луна, номер 37-38. Някой виждал ли е?

# 917
  • Добрич
  • Мнения: 795
Благодаря за насоките за бинокъла, ще погледа, забелязах и в Тенхномаркет че има, ще видя и тях.

# 918
  • София
  • Мнения: 219
Момичета, дайте ми идея как да пакетирам като подарък баскетболна топка Praynig

# 919
  • Мнения: 502
можеш да вземеш квадратно парче картон, да очертаеш дупка в средата, да я изрежеш и да сложиш топката в дупката, после да обиколиш със стреч фолио, а върху него да сложиш коледната хартия и една панделка, това ми идва на прима виста

# 920
  • Мнения: 3 125
Момичета, дайте ми идея как да пакетирам като подарък баскетболна топка Praynig

Като бонбон:

Скрит текст:

# 921
  • Мнения: 4 766
И аз се сетих за като бонбон, но предвиди по-големичък лист хартия, за да можеш да го вържеш хубаво.

# 922
  • София
  • Мнения: 219
juli2455, miraxi,  Nedinka  bouquet

Ако някой се сети още нещо, моля да сподели Wink

# 923
  • Мнения: 1 153
Не е точно с баскетболна, но може да свърши работа:
https://www.youtube.com/watch?v=CGi7rjiw4SQ

# 924
  • Варна
  • Мнения: 469
Извинявам се предварително за глупавия въпрос,но за подарък на момиче на 13г. трябва ли да се избира по-специална детска козметика като парфюм например или не е необходимо?

# 925
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Да питам и тук - търся кънки на Сой Луна, номер 37-38. Някой виждал ли е?

Моята лудна с тези кънки! При нас ги има по реалните магазини на цена от около 80 евро. Такива пари просто няма да дам за едните кънки, които по нищо не се различават от другите за 30 евро, освен по картинките  ooooh!

# 926
  • Мнения: 79
Здравейте! Към мамите от Варна - конструктор Банбао къде може да намерим ? Няма да имам време за онлайн поръчка и ще се наложи да купим от някъде. Бременна съм и не мога да обикалям много, а това искал племенника на приятеля ми .. Благодаря предварително!

# 927
  • Мнения: 1 110
В Хиполенд има BanBao  Peace

За бебче на 3 дни ще изпращам подарък за под коледната елха Simple Smile Избрах това, хем и необходимо http://www.minimod.bg/21947/philips-avent-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0% … D0%B5%D1%82%D0%BE + една хубава мека дрънкалка  Simple Smile

Вече съм готова с всички подаръци. Освен, ако не се появи нещо непредвидено.  Simple Smile

# 928
  • София
  • Мнения: 2 307
Банбао има в Джъмбо и е  по-евтин отколкото в другите магазини. Например голям към 800 части купих за 50 лв, на другите места беше 80.

# 929
  • Мнения: 79
Банбао има в Джъмбо и е  по-евтин отколкото в другите магазини. Например голям към 800 части купих за 50 лв, на другите места беше 80.
Дано намеря моделът , който иска момченцето! В хополенд е 177 лв , дано го намерим за по-малко. Благодаря за помощта!

Общи условия

Активация на акаунт