3-те най-тъпи реклами и 3-те НАЙ..

  • 11 505
  • 192
  •   1
Отговори
# 165
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Най-тъпите:
1. Парфюма Евтерпа.
2. Онази дето Виолета Здравкова реве от екрана че искала дом (не помня какво рекламираше точно)
3. На златното чудо с Азис

Най-яките:
1. Всичките на Хайнекен, особено последната с пича дето танцува и дето всички си отварят ушите
2. Тази на тойота май беше дето най-различни хора си пеят една и съща песен в една и съща кола но всички са на различни места
3. На македонската наденица и на шунката "Леки".

# 166
  • Мнения: 5 877
Най-гадната е на ВИП-брадър с кесиите на главите. Е те такава гавра не мога да понеса.

# 167
  • Мнения: 1 462
Дразнят ме всички реклами на ПИБ.  Нито Зуека е толкова малък, нито Лолова е толкова глупава.  Защо ли Светльо от Хиподил вече не участва... Laughing

# 168
  • Мнения: 1 925
Най-дразнещи :
Златно чудо 14 макс - или за да сме поеуегантни  #2gunfire
Лептен
Памперси Мофикс
Превръзките, които ни освежават, или не се къпи, а си сложи превръзка  Joy
Кафе "Вита голд"
Парфюм"Ефтерпа"

Най-хубави :
Кока-Кола
мин.вода Банкя, която пак е на Кока-Кола
шоколади Милка
Тойота

Но като се замисля, добрите реклами са все чужди, .т.е не са български, а отвратителните са български
newsm78

# 169
  • Мнения: 6 472
1.На Банкя-най-накрая нещо хубаво от Бг

Цъ не е българска. На Кока Кола си е Sad

# 170
  • Мнения: 2 584
не знам дали сте я посочили, но най ми е тъпа на капи май беше,
- госпожице, питах се дали аз и братята ми, и госпожицата гледа с копнеж ( какво ли си мисли) бихме могли да ти купим портокаловото дръвче, и госпожицата прави една разочарована визиономия

а иначе на кока-кола са много готини

# 171
  • Мнения: 487
Чудех се дали да сложа на първо място тази на Евтерпа,ама истината е ,че полудявам като видя рекламата на Бонукс 2 в 1!Представям си как някоя продавачка ще ме погледне с тоя нагъл кравешко тъп поглед и ще ме поучава какво да си купувам - ами директно я забухвам с праха по главата!
Харесват ми реклами от рода на тази на Спрайт с басейна,калинките на Пежо - ей такива,по-интересни!

# 172
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ето тук можете да видите или да си свалите някои реклами
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=243475&postdays=0& … r=asc&start=0

# 173
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 375
1.На Банкя-най-накрая нещо хубаво от Бг

Цъ не е българска. На Кока Кола си е Sad




Ок, не знаех, но все пак "Банкя" е наша си вода, нали. Досега не бях виждала реклама на нещо българско, която да ме впечатли. Сега, не ми казвайте, че и водата не е от БГ.

# 174
  • София
  • Мнения: 39 079
1.На Банкя-най-накрая нещо хубаво от Бг

Цъ не е българска. На Кока Кола си е Sad




Ок, не знаех, но все пак "Банкя" е наша си вода, нали. Досега не бях виждала реклама на нещо българско, която да ме впечатли. Сега, не ми казвайте, че и водата не е от БГ.


Водата си е българска, но правата на марката Банкя вече са на дъртите мошеници Кока-Кола.

# 175
  • Мнения: 5 877
Аз харесвам най-много тези в adweek.com - щракнете на Best Spots

# 176
  • Мнения: 412
Най-любимата за всички времена ми е една политическа реклама на кандидат за президент на Аржентина...If you turn things upside down...по-късно непременно ще я пусна  Peace

Заповядайте  Hug...специално за Анда (разчитам да преведе, ако има нужда  Wink)

http://youtube.com/watch?v=cWATK4hLkN8/

не иска да ме пусне...втори опит  Flutter
Тц не дава. Ако някой иска да види клипчето, с copy/paste в address bar-а
Спечелило е Сребърен лъв за т.г. за политическа реклама  bowuu

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 22:17 от chandra

# 177
  • Мнения: 1 462
Това е работещо линкче.

http://youtube.com/watch?v=cWATK4hLkN8

# 178
  • Мнения: 1 533
Не съм много в час с рекламите, защото почти не гледам ТВ, но ме дразнят изсмукани от пръстите реклами като например как някаква отива на маникюр, маникюристката казва - ах, колко са меки ръцете ви, и каката веднага вади от чантата си едно веро да покаже с какво си мие мазните тави...

# 179
  • Мнения: 412

Много ти благодаря     bouquet

офф: никът ти е толкова симпатичен и изразителен, направо се чудя как някоя съфорумка още не се е нарекла ма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт