Въпрос за прощъпулника

  • 4 456
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
а аз знам, че се прави веднага след като проходи (даж е ида не е стабилно), за да не се спъва, но колко е истина нямам представа

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Някои правят по две пити, първата за кръстче, когато започне да се държи само изправено и втората за прохойдането, но аз лично смятам че това е излишно и прищъпулника трябва да се направи когато детето проходи само, а именно не да направи 3 крачки от стола до дивана, а да тръгне не към определена цел.
При Алекс това се случи една седмица след прищъпулника Embarassed не мойах да изчакам и си мислех, че този период е много далече и може би ще става постепенно, но то си стана изведнъж. След многото стъпчици хванат за ръка дойде деня в който се изправи и тръгна на някъде, после се спря, обърна се и се върна при мен... на това му викам прохойдане Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 187
След като детето започне да ходи стабилно, а не след като направи 2-3 крачки само.

# 18
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Evjeni
а аз знам, че се прави веднага след като проходи (даж е ида не е стабилно), за да не се спъва, но колко е истина нямам представа


И аз така знам. Достатъчно е само да направи няколко крачки

# 19
  • Мнения: 141
Mdaaa mersi na vsi4ki, koito se otzovaha! Grinning
Shte iz4akam da prohodi stabilno i togava shte pravim  261uu

Barzo i lesno prohojdane i na vashite slanchica! Stuck Out Tongue

# 20
Кенго мама, нашият тъкмо го направихме в съботата. Избрах момента, когато я видях да щъка стабилно. Но мисля, че иначе няма значение. Нашта мома " ще става адвокат" Wink пък за хоби си избра фотографията Laughing

Общи условия

Активация на акаунт