Честит 8 март

  • 2 392
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
Честит празник мили майчета и от мен! Hug
Бъдете много обичани и желани през цялата година, а не само на този ден!
Стана ми малко мъчно като прочетох стихотворенията, на фона на самотата, която лъха от думите на някои от вас в края на този празник!Кураж момичета!Трябва да сме силни заради себе си и заради малките съкровища! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Бъдете щастливи! txtloves 

# 16
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Честит празник, мили мами...
Който има сили и повод да празнува - да празнува...
Мислех да не пиша, ама като видях постинга на Nandy и рекох да й кажа, че не е сама.
Нашия тати също не признава празници, ни Св. Валентин, ни 8 март... и аз съм сама с децата... Единственото цвете, дето получих, беше от офисния сваляч, който подарява китки на 8 март, защото "така обичат жените"... А жените обичат не просто да се отчете мероприятието, а да е от сърце... и по тоя случай му върнах китката...
Шефа вместо честит празник ме пита докога ще съм на "тоя режим" - понеже на обяд си отивам да гледам малкия, имаме пауза без детегледачка...
Та, празник ли бе, да го опишеш...
И кой знае защо всички пожелават цяла година да се отнасят с нас като днес...
Уф, дано догодина пожелаят детенце да напредва, да ми вдигнат заплатата и тати да се сети, че е празник...

# 17
  • Мнения: 212
Честит ПРАЗНИК!
Нека да е в душата ви и всеки ден да е един нов празник!

# 18
  • Мнения: 644
По добре късно,отколкото никога   Embarassed

Честит празник  мили майчета   bouquet
Пожелавам на всички нас  да сме по-силни отколкото сме били някога,защото имат нужда от нас нашите малки  дечица   Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт