Др Сигридов

  • 151 665
  • 756
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 16 874
SuN^GiRl,
Не знам в соя седмица си, но ако нещо те притеснява бягай на спешен кабинет. За съжаление др Сигридов не знам дали ще успее да реагира по тел. На твое място обаче в понеделник първа писта бих била пред кабинета му!
( говоря от личен опит)

Успех и всичко да е наред  Hug

# 196
  • Мнения: 110
SuN^GiRl,
Не знам в соя седмица си, но ако нещо те притеснява бягай на спешен кабинет. За съжаление др Сигридов не знам дали ще успее да реагира по тел. На твое място обаче в понеделник първа писта бих била пред кабинета му!
( говоря от личен опит)

Успех и всичко да е наред  Hug
Благодаря Верче, аз как стой въпроса с прегледа без час? Доколкото знам е невъзможно. Всеки е с час и не мога дори да си представя как бих влязла за преглед

# 197
  • Мнения: 1 629
Аз съм ходила два пъти без час да ми погледне резултатите от изследванията. Първия път отидох сутринта в 9и30 с надеждата, че до обяд ще мина. Влезнах в 16ч с триста мъки, отне ми точно 8 мин.

После отидох на следващия ден, обаче този път следобяда към 17и30ч, като преди това минах в 16ч да видя как върви графика. Почаках съвсем малко в сравнение с предния ден. 

Така че ако в понеделник се заредиш към 15 - 16ч има голяма вероятност до към 18ч да го видиш Simple Smile

# 198
  • Мнения: 113
Здравейте момичета, много моля, ако можете да ми дадете съвет. Имам записан час за фетална морфология април месец. Преди няколко дни обаче направих спонтанен аборт в началото на 5 месец. Имам една успешна и безпроблемна бременност преди тази. Много искам да чуя мнението на доктора и евентуални съвети, които може да ми даде за следваща бременност. Доколкото разбирам, той има индивидуален подход към пациентите си и търси първопричината на проблема. Евентуално, ако изобщо се съгласи да ме прегледа, трябва ли да си направя някакви изследвания непосредствено преди да отида при него? Предварително благодаря на отзовалите се. Може да ми пишете и на лични, ако желаете.

# 199
  • Мнения: 16 874
Serpentarius_3, много, много съжалявам Hug Hug
Има фейсбук група и там има качени необходимите изследвания.
Док работи с доц. Русев можеш и при него да отидеш и после с резултатите при Сигридов.
Убедена съм, че ще открие причината и втора такава случка няма да има.
Преглед няма да ти откаже - бъди сигурна. Носи всички изследвания от бременносття-обикновено още по тях вижда проблемите.

# 200
  • Мнения: 1 558
Carrie br  и на нас не ни отказа. Дори каза за следващия път да носим диска пак да ни запише нещата  Grinning
Suny77 Не знам за флашка, но каза че предпочита DVD дискове, защото са по-големи.  Peace
Serpentarius_3 Много съжалявам.  Hug

Хубав и усмихнат ден на всички и само положииелни емоции и големи тумбаци !  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 1 629
Какъв трябва да е диска? От 10 години сигурно не съм купувала дискове.  Rolling Eyes

# 202
  • Мнения: 1 558
Какъв трябва да е диска? От 10 години сигурно не съм купувала дискове.  Rolling Eyes
DVD трябва да е диска, а не CD. Simple Smile

# 203
  • Мнения: 1 149
geHu,радвам се че не ви е отказал.Grinning Всъщност,бях сигурна.Grinning  на нас не ни е казвал да носим пак диска,а всеки следващ път аз си исках и той ни даваше.Simple Smile

# 204
  • София
  • Мнения: 10 703
Аз си носех диска на всеки преглед и добавяхме клипче и снимки.

# 205
  • София
  • Мнения: 562
Здравейте, моля ви за съвет. И аз като вас посещавам доктора заради множеството ми проблеми - тромбофилия, Хашимото, два спонтанни аборта и една гроздовидна бременност. Та доктора каза при чхг 1000 идваш. Днес с чхг 2700 в 5г.с посещавам доктора с кървене. При прегледа точката си е там няма отлепване. Спря ми и АП и Фраксипарин каза да пия витамин. К за два дни. Та като се спрат и двете дали не е опасно?

# 206
  • София
  • Мнения: 3 042
Ние няма как да преценим. Щом докторът е казал така, доверете му се.

# 207
  • Мнения: 1 408
Ивка, кървенето може да е предизвикано от фраксипарина и ап. Дори и да не е от тях, те го подсилват. Витамин К регулира вътрешното кървене, но не свива съдовете, както витамин С. Имай му абсолютно доверие!

# 208
  • Мнения: 16 874
+1 за мнението на Clear,
Успех  Hug

# 209
  • София
  • Мнения: 562
Благодаря момичета!

Общи условия

Активация на акаунт