Др Сигридов

  • 153 371
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5
Да ни е жив и здрав доктора! Благодарение на него държа в ръцете си едно малко чудо Simple Smile)) Вярвайте в този магьосник! Бог да го благослови!

# 211
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,
на 25.04.2017г. имам час при д-р Сигридов за БХС+първа фетална морфология и ще съм 12г.с+. С тромбофилия съм и тепърва ще се записвам за ЖК.
Какви изследвания да си пусна за срещата с д-р Сигридов?

# 212
  • Мнения: 196
във ФБ има група "За д-р Сигридовс любов". Там има списък с необходимите изследвания...

# 213
  • Мнения: 1 629
V. За скрининга в 12 седмица, профилактично, по желание:
- основен пакет тромбофилии (4G4G, F5 Leiden, протромбиноген, МТФХР) (ти го имаш)
- хемостаза (aPTT, фибриноген)
ПРАВИЛА ЗА ПУСКАНЕ НА ИЗСЛЕДВАНИЯТА :
1. Правят се извън менструация (за не бременните), неконсумирали храна и вода, минимум 10 часа, м/у 7,30 и 8,30 часа.
2. Ако приемате щитовидни хормони кръв се дава преди сутрешния прием.
3. При контролни изследвания не се спират добавките, ОСВЕН вит. В12, на инжекции-спира се от 7 до 10 дни преди изследването!

Ако не си била при него до сега си пусни хемостаза най-добре в Токуда.

За хемостазата трябва да си спала минимум 6 часа и предния ден да си изпила между 1,5 -2л вода, а също така изследването да бъде направено в диапазона 7и30-8и30ч.

# 214
  • София
  • Мнения: 874
Момичета, знаете ли дали д-р Сигридов приема в събота?

# 215
  • Мнения: 1 565
Момичета, знаете ли дали д-р Сигридов приема в събота?
Мисля че не. Бяхме питали 2 пъти и жената каза от понеделник до петък.

# 216
  • София
  • Мнения: 874
Благодаря

# 217
  • Мнения: 16 886
Доколкото знам в петък не приема / или поне така беше преди 2-3 месеца/
Момичета, знаете ли дали д-р Сигридов приема в събота?
Мисля че не. Бяхме питали 2 пъти и жената каза от понеделник до петък.

# 218
  • Мнения: 1 565
Приема в петък, но не всеки път. Аз не съм от София и винаги като ходим при него гледаме да е в петък.  Peace

# 219
  • Мнения: 475
Вчера бях там, защото ми презаписаха час по неволя. Докторът държал да си тръгва по-рано в петък, даже отивал по-рано да приключи по-бързо. Исках да си запиша час за някой петък през май и ми казаха, че се пазят за екстрени случаи и се озовах с час за четвъртък.

# 220
  • Мнения: 158
Здравейте. Съжалявам, че нахлувам в темата така, но имам спешен въпрос. Бременна съм в 8г.с и открих че съм с дефицит на Б12 и вит. Д. Моето АГ не обърна внимание на това. Разбирам че единствено др Сигридов прави тези изследвания. Но можете ли да ми кажете от кога препоръчва да се взимат каквито и да е добавки за дефицита или инжекции? Тъй като съм в ранна седмица ме е страх да предприемам някакви мерки на своя глава. И ако може да ми кажете какво препоръчва като добавки в такива случай? Предварително Ви благодаря.

# 221
  • Мнения: 16 886
Вит. Д от преди забременяване и в ранните седмици не ми го спря. Б12 по-натътк през Б.

# 222
  • Мнения: 1 149
Габи,а защо не си запишеш час и не си направиш консултация с него? Най-добре и ще си спокойна,че той лично ти е обяснил кое трябва и кое не. bouquet

# 223
  • Мнения: 158
Благодаря ви за отговорите. Carrie br права си, ще запиша час, независимо за кога, чета че доста се чака, пък да видим. Така ще ми е най-спокойно,  защото сега само се лутам в различни посоки и незнам към кой да се обърна. bouquet

# 224
  • Мнения: 1 149
Да,Габи. bouquet Най-добре ,запиши и да си спокойна. Чака си ,но си заслужава! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт