Др Сигридов

  • 151 636
  • 756
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 8 536
Знаеш ли ,че за последната ми фетална морфология записвах час още докато бях в 4месец.И
Това пък какво общо има?
Извадено от контекста ,нищо
Но понеже ревете,че в Бг било така ,много се висяло и чакало, дадох пример с чужбина,сега разясни ли ти се?

# 451
  • Мнения: 8 536
Някои други пък са налудничави в желанието си да го оправдаят на всяка цена. Не усещат, че по този начин вредят и на него, очернят и себе си. Една мацка тук каза, че редовно сядала зад волана след 2 чаши вино, сякаш това е нещо, с което се гордее. Друга пък обясняваше, че ако някой ни засече на магистралата трябва задължително да отперим в аварийната лента и да му го върнем, щото иначе демонстрираме овче мислене... И още, да продължавам ли?
Не е казала ,че редовно сяда зад волана пила 2чаши ,а ,че и се е случвало да сяда.Не изопачавайте нещата
И аз съм учудена ,че всички тук са знаели ,че доктора употребява дрога и никоя съвестна съфорумка не е направила тема по въпроса, да ни уведоми?!

# 452
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
И книжката трябва да му вземат и лекарските права. Човек който злоупотрябва с наркотици и алкохол е психически нестабилен и опасен за околните.

# 453
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Аз и след лукче с ликьор не бих седнала зад волана. Не съм добър шофьор, заради проблем с очите и дори избягвам да шофирам вечер. Даже ако не се налага да шофирам, избягвам. В центъра особено ... пълно е с тарикати! Таксиджии, маршрутки, като изцедена съм после.
А изпреварването по всички възможни начини, но не и по законния, са вече "нормални" и "често срещани".
От всичко най странно е твърдението, че д-р Сигридов е пияница с някакви си 0,76 промила. Това може да са две бири, една ракия ... не шише. Дори може да са изпити часове преди това...
За кокаина не знам какво да кажа ... тъпня! Просто е тЪпо, и не е модерно, и гадно, и не знам как да го кажа по иначе. Надявам се да е някаква тъпа грешка! Това не е д-р Сигридов, който спасява неродени бебета! Това просто не е той! Напрежението трябва да го избие на друго място и по друг начин! Дано успее да канализира тази енергия в нещо добро!

# 454
  • София
  • Мнения: 77
И книжката трябва да му вземат и лекарските права. Човек който злоупотрябва с наркотици и алкохол е психически нестабилен и опасен за околните.


И това теб ще те направи ли щастлива?
То бива, бива злоба, ама...

# 455
  • Мнения: 1 408
Като абсолютен безпристрастен човек, който имаше намерение да се консултира с д-р Сигридов, но по ред причини преотстъпи часа си и остана в темата, ще споделя, че мненията от "Осанна" до "Разпни го" са напълно нормални. Прекалено много се изписа и историята заприлича на махленска караница. Момичетата, защитаващи го горещо, вярвам са дълбоко разочаровани и се мъчат да върнат образа на любимия си доктор на пиадестала, който беше издигнат и се срути със страшна сила! Ще мине време, за да се вдигне отново, защото ситуацията е наистина абсурдна и всеки го знае... мисля си, че е по-добре да се прекратят споровете.
А д-р Сигридов нека отговаря пред собствената си съвест, пред семейството си, потърпевшите от ПТП-то и най-вече законите, които трябва да важат за всички! Ако има доблест ще отговори и на всички вас!

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 14 626
Цитат
По този критерии всеки пияница и наркоман е успешен.
Това е също толкова гениално, колкото и някои от доводите на, хм, другата страна в спора - примерно онзи за овчето поведение.

# 457
  • Мнения: 39 452
Всъщност вие как точно си представяте човек смъркащ кока. Това е наркотика на богатите. Не е синтетиката да прави мозъка на пихтия. Доколкото съм запозната много от известните борят така стреса. Успокоява нервната система, прави ги по издръжливи на обстоятелствата, дава им концентрация.
Не е като да се боцка във някой вход нали.

# 458
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Момичето беше казало "че и се е случвало да се качи след 1-2 чаши вино", а не че "редовно кара след 1-2 чаши". Аз пък казах, че ако "по някаква причина много бързам, а някой не ми разрешава да го изпреваря, бих изпреварила в аварийната лента", а не че ще изпреваря и то Задължително, "за да му го върна и да не демонстрирам овче мислене"  Simple Smile
"Случва се" значи, че не е инцидентно и единичен случай. За мен е престъпно! И веднъж да се случи ако благодарение на забавените и реакции убие някого какво ще го топли него, че по принцип не е алкохоличка???? За овчето мислене не си го писала ти, не знам защо се припозна. Друга умница беше, сега не ми се рови назад да търся коя точно.

Но понеже ревете,че в Бг било така ,много се висяло и чакало, дадох пример с чужбина,сега разясни ли ти се?
Не не ми се изясни! Никой не реве, че по принцип се чака много за специалист, а че при вече записан час чакаш 4-5 часа след него! Съвсем различно е. И тук за добрите специалисти часове се записват седмици, че може и месеци по-напред, никой не роптае и не го оспорва. На теб като ти дойде денят за ФМ колко часа чака пред кабинета? Ето за това говорим!

Момичетата, защитаващи го горещо, вярвам са дълбоко разочаровани и се мъчат да върнат образа на любимия си доктор на пиадестала, който беше издигнат и се срути със страшна сила!
Абсолютно същото мисля и аз. Не е възможно просто дълбоко в себе си грам да не са се впечатлили от тая история. И аз като слушам кофти истории за моя АГ също ми става неприятно и ми се ще да го защитавам, но истината си е истина, не знам защо трябва да се отрича.

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 09:55 от Месечинка виторога

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 14 626
Шерлок Холмс също взема кокаин. Wink По негово време, т.е. по времето на автора, обаче не е бил забранен, мисля.

П.П. Никак не е безвреден все пак, иначе нямаше да е забранен.

# 460
  • София
  • Мнения: 874
Момичето беше казало "че и се е случвало да се качи след 1-2 чаши вино", а не че "редовно кара след 1-2 чаши". Аз пък казах, че ако "по някаква причина много бързам, а някой не ми разрешава да го изпреваря, бих изпреварила в аварийната лента", а не че ще изпреваря и то Задължително, "за да му го върна и да не демонстрирам овче мислене"  Simple Smile
"Случва се" значи, че не е инцидентно и единичен случай. За мен е престъпно! И веднъж да се случи ако благодарение на забавените и реакции убие някого какво ще го топли него, че по принцип не е алкохоличка???? Ти пък сама включи овчето мислене в брилянтния си пример, върни се и прочети! Не съм го измислила аз.
Не аз, а ти. Смеси два поста. За овчето поведение беше на друга потребителка. , Ама не искам да се заяждаме. Просто отбелязах колко лесно се видоизменят нещата от "случвало се е", на "редовно", и "ако ми се налага" , на "винаги". Simple Smile

# 461
  • Мнения: 39 452
Кейтихоуп, а защо го правите? Съвсем сериозно питам.

Магдена, по принцип не харесвам доктора, но вече почна да ми става симпатичен от толкова полярни мнения за него. Та за коката, забранена е, но и проституцията е забранена, но не е толкова вредна. Даже е полезна  Wink

# 462
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Сигме, с последния пост ме разби hahaha Абсолютно си права и в този смисъл човек може да разпуска напрежението по много и здравословни начини без да застрашава своето или чуждото здраве - спорт, разходки, секс и т.н.

# 463
  • Варна
  • Мнения: 25 280
За овчето поведение беше на друга потребителка.
Да, видях и се коригирах. Ти сама се припозна в примера с овчето мислене и това ме заблуди.

# 464
  • София
  • Мнения: 874
Кейтихоуп, а защо го правите? Съвсем сериозно питам.

Магдена, по принцип не харесвам доктора, но вече почна да ми става симпатичен от толкова полярни мнения за него. Та за коката, забранена е, но и проституцията е забранена, но не е толкова вредна. Даже е полезна  Wink
Защото не обичам да ми се преиначават думите!

Общи условия

Активация на акаунт