Др Сигридов

  • 151 581
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 37
https://www.facebook.com/groups/608013362638281/

Казва се "За д-р Сигридов с любов" Simple Smile

# 61
  • Мнения: 490
Благодаря! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 160
Момичета, др Сигридов се занимава и с проблемно забременяване, нали? /Репродуктивна медицина/

# 63
  • Мнения: 90
Привет на всички,
Имам питане, гледам че последно се коментира че д-р Сигридов преглежда в Света Петка, но на страницата не центъра той не фигурира в екипа им от специалисти.. дали още е там, някой знае ли нещо newsm78

Последна редакция: чт, 04 юни 2015, 19:37 от Sylver*Rain

# 64
  • Мнения: 361
Там е, аз имам час за 18-ти юни

# 65
  • София
  • Мнения: 10 698
Привет на всички,
Имам питане, гледам че последно се коментира че д-р Сиргов преглежда в Света Петка, но на страницата не центъра той не фигурира в екипа им от специалисти.. дали още е там, някой знае ли нещо newsm78
Аз даже не съм чувала за д- р Сиргов, защо питате в тази тема?

# 66
  • Мнения: 90
magnet_for_happiness тотално съм объркала името му в бързината  Blush Embarassed много се извинявам дори не погледнах какво съм написала  Confused но коригирах поста, благодаря за коментара .   bouquet

# 67
  • Мнения: 646
Някой да се е свързвал скоро с доктора или клиниката? От дни не мога да се свържа със св. Петка.

# 68
  • Враца
  • Мнения: 315
Преди седмица стационарните телефони не работеха защото правеха ремонт на рецепцията. Но на мобилните телефони трябва да ви вдигнат. 0895770717 - това е телефона, който аз ползвам 😏

# 69
  • Мнения: 361
На 5.10 се роди нашето момченце.
Изказвам огромната си благодарност към д-р Сигридов за грижите, които положи по време на бременността ми. Благодаря за спокойствието, което имах, знаейки, че бременността ми се следи от най-добрия и компетентен лекар.
Пожелавам на д-р Сигридов много професионални успехи и безброй щастливи мами и здрави бебета.
 bouquet bouquet bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 1 928
avonita, да ти е живо и здаво детенцето и много, много да те радва.

# 71
  • Мнения: 361
Maksy, много ти благодаря  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 119
Темата е малко стара, но ме интересува каква е цената за преглед при доктора. Нямам предвид ФМ, а обикновен ултразвук.
При взимане на резултатите ми от ранния скрининг ММ е питал, но не е успял да разбере. Казали са му, че зависи от седмиците Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 438
Последните пъти 80 лв. плащах, когато се води ултразвук с доплер (т.е. стандартен преглед).

# 74
  • Мнения: 1 119
Последните пъти 80 лв. плащах, когато се води ултразвук с доплер (т.е. стандартен преглед).

Благодаря, abel bouquet

Общи условия

Активация на акаунт