Бални рокли от Турцуя Къде?

  • 14 437
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте   , не можах да намеря такава тема в сайта и реших да си направя регистрация и да напиша. Тази година съм абитуриентка и тъй като обиколих няколко магазина във Варна и не можах да си харесам нищо Cry , искам да отида до Турция и въпроса ми е , каде по точно в Истанбул се намират тези магазини.
Ако някой си е купувал рокля от там или знае къде се намират , също така сайтове имена на бутици и общо взето всичко което би ми помогнало  , моля да ми пише ще съм ви много благодарна   Simple Smile  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 04:42 от krisito0

# 1
  • Мнения: 3 031
Какво по-точно търсиш? Дай някоя снимка.

# 2
# 3
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 44
Здравейте! Също се интересувам от това къде може да купим хубава абитуриентска рокля за дъщеря ми. Ще пътуваме в събота, ще спим в хотел Nagehan Hotel Old City, район Фатих. За първи път ще пътуваме до Истанбул. Знае ли някой в района подходящи магазини, бутици? Two Hearts

# 4
  • Истанбул
  • Мнения: 308
Във квартал Фатих и по-точно бул, Февзи Паша -и от двете страни има бутици и магазини за сватбено облекло и облекло за празнични случаи.Ot хотела вървите към булевард Шехзадебашъ ,а всъщност продължението му е въпросния булевард с магазините и бутиците за официални дрехи.

https://www.hostelo.biz.tr/Nagehan-Hotel-Old-City.html

# 5
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 44
 Много Ви благодаря!  newsm10Дано да намерим това, което искаме!

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, тази година съм абитуриентка и все още нямам рокля. Искам да попитам дали знаете къде в Турция се предлагат хубави рокли и на какви цени са горе-долу. Благодаря. 🤗

Общи условия

Активация на акаунт