Ясновидци/врачки - тема 27

  • 193 343
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 137
Здравейте,аз също успях да говоря с Таня и да ви кажа доста добре поне при мен описа ситуацията при положение че не и бях казала и името си.Това беше в петък,а парите и ги пратих днес след хиляди неусешни опита да се свържа с нея по телефона.Имам срокове които са юни и ще пиша пак.Наистина е почти невъзможно да бъде открита,мисля че работи и просто не може да говори.Мен ме учуди че не поиска първо да и пратя пари,а направо започна да говори.

# 736
  • Мнения: 501
Предварително се извинявам.В темите сигурно вече е писано , но в последните , които търсих , не намерих нужната ми информация.Тази Беатриз кога и къде приема и колко пари взима ? И познава ли или е загуба на време ? Трябва ми жена , която да гледа на кафе или карти.Ходих при Цеца , но не ми беше особено полезна последния път. Sad

# 737
  • Мнения: 19
Здравейте,много моля ако някой има телефона на дида от стражица да ми го прати.много ми трябва и ако имате отзиви за нея пишете.лек ден на всички!
За тази не съм чувала, а съм от В.Търново.
до колкото знам май преди е живяла в джулюница,а сега е в стражица.
Същата е, аз лично не съм очарована /тарифа 30 лв, защото имала касов апарат/.

# 738
  • Мнения: 159
Предварително се извинявам.В темите сигурно вече е писано , но в последните , които търсих , не намерих нужната ми информация.Тази Беатриз кога и къде приема и колко пари взима ? И познава ли или е загуба на време ? Трябва ми жена , която да гледа на кафе или карти.Ходих при Цеца , но не ми беше особено полезна последния път. Sad



Здравей, при Беатрис съм ходила. В общи линии познава, но нищо кой знае какво. Взима колкото и оставиш, аз и дадох 6 лв. много е мила, приятна, чиста и приветлива жена. В кв. Хладилника е на последната спирка на колелото на трамваите в една нова кооперация.
За Цеца и аз искам да кажа, че нещо много и порасна работата вдигна си таксата и взе много да пртупва, а и е доста мизерничка и мръсна.

# 739
  • бургас
  • Мнения: 148
Здравейте, ИМА  ли  някой телефона на МАТА КИЛИКЧИЕВА аот СтЗагора-ясновидката???


имам стационарен тел.-042 64-71-10, мобилен нямам идея дали има  Peace

# 740
  • Мнения: 230
Беатрис и Вая само на кафе ли гледат?

# 741
  • Мнения: 233
Беатрис и Вая само на кафе ли гледат?


Беатриз гледа и на таро.

# 742
  • Мнения: 10 210
За Цеца и аз искам да кажа, че нещо много и порасна работата вдигна си таксата и взе много да пртупва, а и е доста мизерничка и мръсна.

Каква е сега таксата на Цеца?

# 743
  • София
  • Мнения: 1 127
Предварително се извинявам.В темите сигурно вече е писано , но в последните , които търсих , не намерих нужната ми информация.Тази Беатриз кога и къде приема и колко пари взима ? И познава ли или е загуба на време ? Трябва ми жена , която да гледа на кафе или карти.Ходих при Цеца , но не ми беше особено полезна последния път. Sad



Здравей, при Беатрис съм ходила. В общи линии познава, но нищо кой знае какво. Взима колкото и оставиш, аз и дадох 6 лв. много е мила, приятна, чиста и приветлива жена. В кв. Хладилника е на последната спирка на колелото на трамваите в една нова кооперация.
За Цеца и аз искам да кажа, че нещо много и порасна работата вдигна си таксата и взе много да пртупва, а и е доста мизерничка и мръсна.


Още миналата година се премести на Славейков.Аз съм ходила два пъти при нея.Първия път беше преди две години и половина и бях много впечатлена , после ходих февруари месец и като , че ли нещо не беше в кондиция , говори ми общи приказки и ми зададе няколко насочващи въпроса , нещо което първия път го нямаше.Чакам една нейна прогноза за края на май , ще пиша като мине месеца дали е познала .И вече има такса 10лв./ или поне толкова беше февруари месец/

# 744
  • Мнения: 3 181
Бях при Валентин Начков, нещо взаимно не се харесах ме и на първите 5 мин. ме помоли да напусна, не можел да работи така Mr. Green. Жалко за загубеното ми време, да се разхождам до там и той да  постъпи така.

Знаех си аз, че не трябва да ходя, всички знаци това показваха, трудно си намерих място за паркиране, преди време когато му звънях не можеше в удобно за мен време, за сегашната среща  първо не ми беше вдигнал, но после ми върна обаждане.....Както и да е.

Отивам 4 мин. преди уговорения час, вратата му е открехната, явно е в коридора, видя ме, попитах той ли е, каза ми да седна и изчакам, влезе си в стаята и ми хлопна вратата. Супер се издразних, още тогава си мислех да си тръгна, но останах. Това ще ми е за урок, за втори път ми се случва  веднага да не харесам ясновидец, но въпреки това да остана, и съм съжалявала. Следващият път, директно си тръгвам. Е, аз не съм по експериментите, но нали много го хвалехте във форума, отделно ми беше интересна теорията му с 20 % съдба и 80% свободна воля, с което абсолютно не съм съгласна, и опита ми го доказва.

В уговорения час на минутата, отваря вратата и ме кани. Питам кой стол е предвиден за мен, показва ми къде да седна. Пита ме за име и рождена дата.
Подканя ме да споделя всички дати и имена на хора, за които ще питам, за да си ги сметнел и не се разсейвал в последствие, тук отново ме издразни. Защо? Обяснявам. исках да кажа само моята дата, коментираме нещата, и в последствие на партньора ми, деца , родители и близки, ако се наложи. Така като му дам първоначалното инфо и кой кой е, той ще има основната база и матрица. Не коректен е подобен подход, нищо, че той може би си има обяснение, така работел и не се разсейвал.
Казах му датата на партньора ми, попитах гледа ли на деца и има ли ограничение във възрастта? Отвърна, че няма. От една от моите ясновидки знам/ споделяла съм работя си от години с две, само от време на време правя посещения на други техни колеги/, че не е желателно да се ясновидства на деца под 3г. да им се рови по полетата и енергията. Казах му името и датата само на голямото ми дете.

Той започна да смята и пише. После извади картите, пита какъв ми е естествения цвят на косата, за да знае коя дама да ми даде. Подаде ми да цепя, питах с коя ръка, нямало значение. Подреди картите и започна. Първите му думи бяха, че имам нелош живот/ вярно е/, но със съпруга ми, тук го прекъснах и му казах, че не ми е съпруг, нямаме законов брак. Той ми отвърна, че сме били отдавна заедно и можело така да се приеме, принципно е така, само, че аз като му казах датата на голямото дете, на него му е ясно, че не сме от вчера заедно. Явно се издразни на забележката ми.

После продължи, че периода бил малко по-.......как се изрази забравих точно, че с мъжът ми имаме доста общи неща, като цяло съвместимост,/ вярно/, но и доста различия, като психика и емоционалност/ вярно/, и периода бил чисто номерологично, трябвало да съм внимателна, защото имало вероятност от повече напрежение и конфликти. Тук пак го прекъснах и му казах, че сега съм под знака на 8, тази година, и това си е добра година, под 9, когато е по-емоционална влизам чак края на годината, да не кажем началото на другата/ аз доста чета и поназнайвам от номерология и тема във форума съм пуснала/....тук той вече наистина се издразни  и ми каза, че щом ще го прекъсвам, не можел така да работи, трябвало да съм го изслушвала, работата му искала концентрация, а аз съм го прекъсвала.....ами просто исках да спестя време, да ми обяснява неща, които знам, и да ми обясни, които не знам.....а той се изнерви. Помоли ме да напусна и не ми поиска пари.

Тръгнах си, но после се върнах, почуках и го попитах къде е проблема, обикновено колегите му ме харесват, не съм искала да го обидя, само исках да спестя време, че доста чета и знам и така.....каза, че отказвал да ми гледа и това е......

Ей, много чувствителен този човек.
Отделно, в момента, в който го видях, си помислих, че е гей, няма нищо лошо, но аз не понасям гейове, просто опита ми показва, че имат капризен характер, егоисти, превзети......не ги понасям. Неговото поведение го доказа, много бързо се изнерви, да не съм го прекъсвала, да съм слушала и т.н.... иначе ми поиска всички дати и имена, за които мисля да питам, че това си е много добра подсказка.
Ако трябва да съм честна, каза малко неща, но бяха точни, сигурно има познаваемост, но явно ме усети, че не го харесах, още като ме накара да чакам, като ми хлопна вратата и като усетих, че е гей.....
Едната ясновидка, с която се консултирам казва, че съм много силно енергиен човек, рядко срещано и това се усеща от тях, понякога им е трудно да работят с хора, като мен. Казвала ми е, че отначало и е било трудно, заради силната ми енергия, но просто е преценила, че ще се получат нещата между нас.

Както казах и по-горе, не съм ходила при много ясновидци, но повечето ме харесват. С Валерия Христова преди години, говорихме повече от час, а приема и беше стандартно за 10-20 мин. Аз откарах почти час и половина, и то си говорихме за карма, съдба и т.н. не само да ми ясновидства.  Тя не позна нещо важно за мен, но ще я запомня с хубаво, научи ме на нещо важно, обясни ми го, че не са важни само постъпките ни, но и мотивите, защо правим дадено нещо, т.е. нещо на вид благородно, но с лош мотив и лоша мисъл, не ти дават червена точка горе Wink един вид не можем да излъжем Шефа горе, околните-да, но Господ-не.

Така с Валентин Начков, само ми изгуби времето, талона за паркиране, бензина Close. Явно ме усети,  нали давал съвети на хората, че няма да съм толкова впечатлена от него и така...........

Урок ми е, показват ли ми всички случайности да не ходя, и особено след като видях, че е гей, просто трябваше да си тръгна.....взаимно не си допаднахме, аз принципно не понасям толкова....хм newsm78 деликатни хора, да не съм го прекъсвала, да съм слушала......моля ви се.........няма ли да водим диалог....той явно очакваше да се държа като ученичка Mr. Greenслушам и мълча респектирано, ама не бях респектирана и впечатлена. Дойде ми малко в повече недружелюбен и превзет.

Валентин Начков бих посъветвала, като не му е приятно да го прекъсват и иска да се следва неговия модел на работа, преди да започне консултацията да го сподели: Работата ми изисква концентрация, моля, не ме прекъсвайте, първо аз говоря, после задавате вие въпроси. Така прави А. Вотей.
А той се държи като сърдита госпожица, съжалявам, но поведението му мен също ме обиди, издразни и разочарова. Никакво уважение към клиента.

Предполагам и той като Цеца/ някой скоро каза, че се е взела явно много на сериозно след хвалбите в темата и увеличената посещаемост/, след многото хвалби  тук във форума,/ сигурна съм, че повечето от списъка следят темата/ и увеличената посещаемост, си е повярвал повечко.

Не ми хареса и друго, аз съм непушач, влизайки в офиса ми миришеше на цигари. Едната ясновидка, с която работя, също пуши, офиса и е по-малък, но никога когато съм отишла не е миришело на цигари......

Мислих, мислих, просто тази година чисто номерологично не ми е притеснителна както той каза, изминалата година беше такава, и бъдещата ще бъде, но настоящата не е....обърка се тук, си мисля аз. Отделно пак с една от моите ясновидки сме го коментирали, че напрегнатия период от миналата година ми свършва макс този март/ така и беше, миналата година разбрах, че татко е болен от рак, тази почина, точно март/. Сега имам година на възстановяване, и определено съм под знака на 8, а тя е материална година и дава хубави нещица.

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 16:31 от aniram*

# 745
  • Мнения: 159
За Цеца и аз искам да кажа, че нещо много и порасна работата вдигна си таксата и взе много да пртупва, а и е доста мизерничка и мръсна.

Каква е сега таксата на Цеца?

За кафе и карти по 10 лв., но ако ти е за първи път ти гледа и на двете без да те пита. Не че е много, но преди години взимаше по 5лв. и ти обръщаше доста внимание.

# 746
  • Мнения: 10 210
За кафе и карти по 10 лв., но ако ти е за първи път ти гледа и на двете без да те пита. Не че е много, но преди години взимаше по 5лв. и ти обръщаше доста внимание.

Благодаря ти! Питам, защото при мен тя е гадателят, който има най-голяма познаваемост, ходила съм няколко пъти и по 20 лв. ми е искала, да знам, ако има промяна. На карти ме е изумявала, но в кафето не е особено силна при мен, има по някое и друго попадение.

Друг, който ми е познавал доста съществени неща, е жената от Борово с 2-те чаши кафе, обаче така мъгливо говори, че изобщо не мога да разбера какво е искала да ми каже, докато не се случи. Все още от нея имам неща, които нищо не ми говорят. Не ми допада стилът й.

Като срокове както те двете, така и всички останали, са пълна трагедия. Мноооого рядко да ме ориентират поне малко за време. При Цеца например неща, които е трябвало да се случат скоро, са се случвали след почти 2 години! За срокове единствено астрологията ми помага.

# 747
  • Мнения: 230
За Бетрис имаше негативни мнения в темата от 2013 година:
http://cdn.bg-mamma.com/index.php?topic=742381.60;topicrefid=20

Аз пък ще дам отзив за Боряна Ангелова. До сега изчаквах да видя как ще тръгнат нещата, но след почти година мисля е крайно време. Миналата година ми прави чистене на чакри и какво направи, та от как бях при нея ми е едно никакво такова. Държа да отбележа, че спортувам, храня се здравословно, ходя сред природата, витамини вземам, а все ми е отпаднало все едно имам липса на витамини и минерали. Потиснато настроение и негативни мисли. Ходих при нея заради паник атаки покрай земетресението миналата година. Преди това много повече аз сам си помогнах с позитивно мислене и оптимизъм, но сега колкото и да се напъвам не ми се получава. Вика ми "Бягай в чужбина, там ти е късмета" Нищо подобно, като заминах още от летището нещата бяха пълни с неприятности. Наскоро видях, че страната в която заминах не е подходяща за мен по хороскоп: http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?btyp=acm Тук може безплатно да се види кои градове и държави са пододящи за живот, емиграция или туризъм по дата и час на раждане. А тя казваше, че едва ли не в минал живот съм живял там и щяло да бъде много хубаво - грънци, с местните въобще не си паснахме.

 Единственото хубаво от както ходих при нея е, че паник атаките донякъде поутихнаха, но за сметка на това депресия. Та имам много противоречиви впечатления от нея, не мога нито да я похваля, нито съвсем да я оплюя, понеже няма как да съм сигурен дали е заради ходенето при нея или просто съвпадение. А и е ясно, че някой и добър да е за друг, на теб може и да не ти помогне или да влоши нещата. Изводите ги оставям на вас.

# 748
  • Мнения: 3 181
Как така ще разрешаваш някой да ти работи и чисти по чакрите?
Това не е шега работа, отговорно е, и се съмнявам, че въпросната ясновидка е наясно с казуса.
По-скоро ти е навредила или си си дал парите напразно.

# 749
  • Мнения: 501
благодаря на всички , които отговориха на въпроса ми Hug явно за всички има и положителни , и отрицателни мнения.а като се обадя на Беатриз и поискам да запиша час , след колко време ще ме приеме ?

Общи условия

Активация на акаунт