В новата година с нов късмет ЮНСКАТА дружина дерзае напред - 9

  • 31 277
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 581
Ох, много болни край нас, дано не се разболеем  Praynig. Добре, че отложихме отново ваксината  Peace
Аз затова не я пускам на пода, лази си както трябва, но ме е страх. В кошарата се пуска и пада на меко, кога по дупе, кога не, ще изчакам и тогава ще я пусна на воля  Thinking.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 275
Днес бяхме на ДК 8200 / +200/ и 68 см /+2/. Имам чувството, че не растем нещо много. Май сме най-дребните тука. Mr. Green А пък очаквах доста да расте, защото ние с баща и сме високи. Сигурно изведнъж ще тръгне нагоре. Днес и вкарах попарата. Хареса и, но не яде кой знае колко. Ама като за първи път бива. Embarassed

# 707
  • Мнения: 903
Момичета, днес Филип навършва 8 месеца...Не знам  как съм живяла без това щастие в сърцето преди...Пожелавам  си да е здрав и много усмихнат, всичко останало ще се постараем с татко му да му го осигурим! Почерпете се за наше здраве!

# 708
  • София
  • Мнения: 1 511
Честита месечинка на Филип!  Hug

# 709
  • Мнения: 2 485
Не виждам смисъл в носенето на маска,много преди да избият симптомите вече сте заразни.

Съгласна съм. Скоро изкарах бронхит и четох разни неща. Изводът ми е, че преди да разберем, че сме болни, кърменото дете е или вече и то болно, или е изградило имунитет от твоите антитела.

# 710
  • Мнения: 471
Днес бяхме на ДК - 8300 (+300) гр. и 74 (+3) см.
От вчера Ники започна да се гласи в поза на пълзене. Все още не е успял заедно да движи ръцете и краката, но все пак аз съм страшно горда от него  Blush

# 711
  • Мнения: 1 172
Уф аз пък да ви споделя, че сънувах как ми се клати долният преден зъб и много съм се психирала, пред вид тълкуването на такъв сън  Sad

За маската - мисля, че освен антителата от кърмата, маската спаси бебо предишния път като боледувах. Разбира се, смяна на 3-4ч., супер хигиена с кърпи, прибори и т.н. + спане отделно в друга стая.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 511
Gaggi,
Не се психясвай. Моята майка в такива случаи казва " Ум сьнува, дупе царува!"   Mr. Green
Наистина сьнищата много показват какво ни предстои, какво ни чака и ако може да сме нащрек. Tired
Аз сьщо много сьнувам. Обаче после не тьрся сьновници и тьлкувания. Каквото сьм сьнувала да си остава там, старая ск да не мисля после за сьня и така.  Hug
Вкьщи сьм обявила грипна ваканция.Големият- с остьр тонзилат; малкият- подкашлящ; Мими още дьржи фронта; ММ си секнал крьста( какво ли е правил?!  Rolling Eyes ); аз сьм мед.сестра. Ще взема да си купя една бяла престилка и слушалки. Crossing Arms
Онзи ден си затиснах прьста на вратата на колата и нокьтя посиня. Общо взето обстановката е тежка, сьобразно сезона и ситуацията.  Mr. Green

# 713
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
ММ си секнал крьста( какво ли е правил?!  Rolling Eyes ); аз сьм мед.сестра. Ще взема да си купя една бяла престилка и слушалки. Crossing Arms

Това, извадено от контекста, направо би усмихнало мъжа ти.  Mr. Green Hug

Колкото до сънищата - според мен не предвещават, а по-скоро показват тревогите ни, скрити на подсъзнателно ниво.  Peace Гаги, не се филмирай излишно.  Peace Hug

# 714
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
Gwen, бързо оправяне на всички!   bouquet Това с кръста на мъжа ти ме развесели.  Flutter
Gaggi, не се паникьосвай. Отдай го на притеснение. Пък и нали само се е клател зъбът.  Peace
extreeeeeme, и ние с ММ сме високи, а Надя расте по малко (69 см е). Баткото на нейната възраст е бил 79 см.  Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 1 172
Благодаря ви, имах нужда от тези думи   bouquet
Сигурно отразява притесненията ми да, напоследък все съм в напрежение да не си заразя бебсът с моите болнави истории...  Tired
Gwen ама и у вас е настанала еднааа  Crazy бързо да се оправяте  Hug

# 716
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Благодаря ви, имах нужда от тези думи   bouquet
Сигурно отразява притесненията ми да, напоследък все съм в напрежение да не си заразя бебсът с моите болнави истории...  Tired

Не само ти си така.  Peace
Когато става въпрос за децата ми, ставам най-голямата хипохондричка евър! Добре, че педи ми е приятелка и ми търпи въпросите от почти 5 години вече.  Mr. Green Laughing

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 275
extreeeeeme, и ние с ММ сме високи, а Надя расте по малко (69 см е). Баткото на нейната възраст е бил 79 см.  Rolling Eyes
[/quote]

Явно е наред, защото според нови нормативи за ръст и тегло http://www.moetodete.com/content/view/131/66/ сме на средното ниво точно.

Като чета тука другите колко са големи #Crazyспрямо нас и се чудех, ама вече се успокоих. Peace

# 718
  • Мнения: 1 067
Почерпете се моля по случай 9-тата месечинка на Магицата
Скрит текст:
[/spoiler]

И да ви покажа порастналата госпо'ица
Скрит текст:
[/spoiler]

# 719
  • Мнения: 2 581
Честита месечинка на Маги   bouquet. Ще я изям, голяма сладурана, пу-пу, и тези сини очи  Crazy.
Ние днес си имахме гостенка, една кака на година и половина, малката се ухилва като тиква като види други бебенца  hahaha.  Много ми е сладка, как почва да им се смее и да ги закача  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт