Химена Наварете преди и след "Бурята" и цирк Levyerrez тема 30

  • 15 521
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 533
самият Тръмп в прав текст каза ,че е най-добрата....но Приоритети хименини.... #2gunfire Rage Imp Angry
той освен това  в прав текст я позадължи да присъства леко но... hahaha hahaha ...може пък духом наистина да е там hahaha hahaha в айфона на уилям... hahaha той демонстрира голям положителен заряд тези дни...като знае че ще попадне в страна на чудесата Joy Joy и няма да иска да му пречат hahaha hahaha или пък да го засенчи..той е примадона...като е разбрал за най добрата мис вселена ,може би не иска тя да му отнема блясъка Joy Joy

# 706
  • Мнения: 8 533
всъщност тя може да има договор с този дизайнер, който трябва да изпълнява, но незначи че това са и приоритетите....в момента това и е изгодно
оо за тези тя постоянно казва че са и като част от семейството...по договор едва ли я задължават постоянно да е на гейски купони Joy Joy

# 707
  • Мнения: 8 533
и какъв  никакъв дизайнер е тоя.....някъв абсолютен дебел пе*ерас ..откога им викат и дизайнери ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green като го гледам и как се облича....100% дизайнер

и химена като го превъзнася..и нейните любимки...и те...като стадо овце..всички... hahaha hahaha

хуанко не спи hahaha hahaha

@JuanMaConfiesa Donde estaba la mujer +amada DMiami? aqui W llego solito! Dseguro ella estaba parqueando el RRoyce https://www.facebook.com/video.php?v=911549978895542&set=vb. … ype=2&theater

Juan Manuel CortesVerified account ‏@JuanMaConfiesa

@Eresfelizqb @Titti70Titty @yunaacting los han visto acompañándose en eventos en los últimos años? Eso no significa que no sigan juntos.

клипа не е лош,заради ирина Grinning ...песента няма никакъв ритъм hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 2 690
в компанията на тези показва, че няма сериозна връзка Mr. Green....но кому е нужно това, не разбирам newsm78...тя наистина си губи времето с този застой на събития, но явно има причина само да не е това което си мисля, че леко ще ме разочарова Mr. Green...все пак съм и върл фен Peace

# 709
  • Мнения: 8 533
в компанията на тези показва, че няма сериозна връзка Mr. Green....но кому е нужно това, не разбирам newsm78...тя наистина си губи времето с този застой на събития, но явно има причина само да не е това което си мисля, че леко ще ме разочарова Mr. Green...все пак съм и върл фен Peace
аз съм малко паметлив hahaha ти ли спомена че ако химе не бъде на мис вселена...ще сведеш харесването си само до кррасотата и...сега на заден ли Thinking  hahaha hahaha освен да е била Еми...защото не помня с кого си писах затова Thinking Thinking затова казах че съм малко паметлив hahaha

# 710
  • Мнения: 7 538
Косата не е толкова руса....Това е новия фон на профила и.....и аватар....

http://instagram.com/p/yN1xUiCQWt/

# 711
  • Мнения: 2 690
Тони, признавам си аз го казах и не се отмятам, ако не присъства на 25 където и е мястото, ще я харесвам само като визия и няма да защитавам други нейни качества Mr. Green....и най малкото за това че трябва да се откажа от последния порок който ми е останал, цигарите Mr. Green
но усещането ми е че не може толкова да съм се заблудила...така че hahaha

# 712
  • Мнения: 2 690
и на мен ми направи впечатление, че косата и не е толкова изрусена...сега и ели ще си промени цвета hahaha

# 713
  • Мнения: 8 533
тя е написала..че благодари на фризьора си за новия  си цвят hahaha hahaha това добре,мен ми направи впечатление че е облечена като ели..също като монахиня..черната рокля...и никаво деколте,вижте като близначи    

# 714
  • Мнения: 8 533
горкия уилям...никакво разнообразие... hahaha hahaha и не за първи път прави впечатление че и химена копира от нея hahaha hahaha ели също....двете обменят опит...но прецакания е уилям..защото човека явно търси разнообразие,пък те гледат да се уеднаквяват...затова той търси следващи и следващи hahaha hahaha а хората го съдят hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 8 533
чак сега видях...това Vivri ще бъде и днес и утре май...утре е 25 ти нали хубава дата hahaha hahaha както казват сеф дъ дейт hahaha hahaha обаче от това никой никъде не се интересува..друго си и мис вселена по ен би си hahaha hahaha а маями хич не и е далич..е поне не и е далеч когато ходи уилям да я...разхожда на лунна светлина...с карета и бели коне hahaha hahaha

# 716
  • Мнения: 2 690
значи Химе ще присъства днес на незначителното парти, а утре ще е на....физически hahaha

# 717
  • Мнения: 7 538
чак сега видях...това Vivri ще бъде и днес и утре май...утре е 25 ти нали хубава дата hahaha hahaha както казват сеф дъ дейт hahaha hahaha обаче от това никой никъде не се интересува..друго си и мис вселена по ен би си hahaha hahaha

А недей така Naughty...фенките и начело с Карими само за това  неземно събитие говорят ooooh!....пак ще има ах и ох... ooooh! и снимки от newsm78...това в кое местно читалище ще е... newsm78 Imp Imp
Обаче при Уилям ще е бляскаво и  нажежено....и дано!!! Praynig Чакам снимката с Тръмп... Wink

# 718
  • Мнения: 8 533
значи Химе ще присъства днес на незначителното парти, а утре ще е на....физически hahaha
не 25 ти е утре hahaha hahaha духом духом

днес е 24 ти Mr. Green Mr. Green

# 719
  • Мнения: 8 533
от мис индия
Rehearsal going on ! #missuniverse show is going to be mind blowing this time ! Don't miss the finale LIVE on ZEE CAFE at 630 am on 26th jan

в индия...още по късно...при тях чак сутринта на 26 ти hahaha hahaha при нас започва в 2 през ноща...но какво да правиш с тази часова разлика hahaha hahaha

http://scontent-a.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/10941318_659848797471928_578884422_n.mp4

Общи условия

Активация на акаунт