Химена Наварете преди и след "Бурята" и цирк Levyerrez тема 30

  • 15 543
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 538
Аз от утре...ще се оглеждам и моля за нова любов на Уилям...
Може да е ...сопол и....каквото кажете Wink,но трябва да се появи  нещо да срути тези бариери ....Ще се моля..
и от утре спирам с упреците за поведението му спрямо Мексико....каквото било  писано....Ще гледаме напред и с надежда!
Химе да си стои при семейството и местните дизайнери....ако има все пак някаква амбиция да отскочи до ДФ ...за нещо от Телевиса...е и при аржентинеца може...ако той  е в режим на изчакване ... Imp Imp Imp

# 721
  • Мнения: 7 538
 newsm78 Защо не виждам има ли някой в темата....При вас как е? Да не съм натиснала нещо грешно... newsm78 newsm78

# 722
  • Мнения: 8 533
как нова любов,как нова..чшшш тихо,химена да ви не чува...тя нали си мисли че му е годеница hahaha hahaha недейте така Grinning Grinning

а и къде да търси постянно нови...тя съдбата все така благосклонна ли да е...той само си плюе на късмета hahaha hahaha

newsm78 Защо не виждам има ли някой в темата....При вас как е? Да не съм натиснала нещо грешно... newsm78 newsm78
това май е ново обновяване... hahaha hahaha

и мен ме дразни...защото се чудя има ли смисъл да се пише ей така на въздуха като няма никой hahaha hahaha а всъщност май не е така ,малко на сляпо ще се намираме hahaha

# 723
  • Мнения: 7 538


а и къде да търси постянно нови...тя съдбата все така благосклонна ли да е...той само си плюе на късмета hahaha hahaha

 newsm78 май навсякъде е търсил вече/ хотели,Бару,паркинги и бензиностанции,стадиони и снимачни площадки,барове и градинки.../....остава ...библиотеката... Joy hahaha
хич няма да е зле Thinking...една умна мадама ... Wink

# 724
  • Мнения: 2 690
Уилям и нова любов hahaha....това са две не съвместими неща...този егоизъм и това криворазбрано чувство за дълг, по скоро ще го превърнат в нарцис, но истинска любов няма да получи Mr. Green....той щом сега не успя да преодолее "бариерите" си при такава възможност (изключително красива жена, интелегентна и образована и добра ), няма да успее никога. Peace..Исе не си губи времето да чакаш Thinking

# 725
  • Мнения: 2 690
newsm78 Защо не виждам има ли някой в темата....При вас как е? Да не съм натиснала нещо грешно... newsm78 newsm78
при мен е о.к.

# 726
  • Мнения: 2 690
тя ако е много умна мадама, въобще няма да се занимава с него, защото ще е наясно какво може да очаква...той доста примери е дал за себе си hahaha

# 727
  • Мнения: 8 533


а и къде да търси постянно нови...тя съдбата все така благосклонна ли да е...той само си плюе на късмета hahaha hahaha

 newsm78 май навсякъде е търсил вече/ хотели,Бару,паркинги и бензиностанции,стадиони и снимачни площадки,барове и градинки.../....остава ...библиотеката... Joy hahaha
хич няма да е зле Thinking...една умна мадама ... Wink
къде уилям в библииотека hahaha hahaha това изглежда смешно hahaha hahaha но всичко е възможно...

аз знам какво ще го оправи него...трябва му някоя по фатална и от него самия...да не е добродушна като химена...и да не е без никакво достойнство...жена никаква..защото това въобще не впечатлява... hahaha hahaha просто мъж като уилям такава добра послушна и отстъпчива като химена..несъвместимо е,колкото и красива да е...грешно си мислите,че ако с нея не успее и с друга няма да може...точно с такава като нея не може ...но не знам колко е благосклонна съдбата към него hahaha hahaha трябва да е някоя по трудна за улавяне и от него hahaha за да му се задържи вниманието...и да е по- хлъзгава...всъщност трябва да е неговото женско аз като се замисля hahaha hahaha ей това ще му пасне перфектно..и интереса не спада...и ще бъде отмъстено за предишните "колежки" hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 20:46 от tonivas82

# 728
  • Мнения: 7 538
тя ако е много умна мадама, въобще няма да се занимава с него, защото ще е наясно какво може да очаква...той доста примери е дал за себе си hahaha

Ами нали ще е любов...тя ще е сляпа и за двамата.... Wink И ще преодолява трудности и несъответствия.... Wink...и ако може да руши и бариери.....но не само на дамата ,а  тези на Уилям... hahaha

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 20:48 от iss0o

# 729
  • Мнения: 8 533
тя ако е много умна мадама, въобще няма да се занимава с него, защото ще е наясно какво може да очаква...той доста примери е дал за себе си hahaha
но виж и това е вярно hahaha hahaha любовта да е сляпо колко да е сляпа hahaha hahaha тя химе може да е образована...но не показва напоследък много ум Mr. Green Mr. Green

# 730
  • Мнения: 7 538

но не знам колко е благосклонна съдбата към него hahaha hahaha трябва да е някоя по трудна за улавяне и от него hahaha за да му се задържи вниманието...и да е по- хлъзгава...всъщност трябва да е неговото женско аз като се замисля hahaha hahaha ей това ще му пасне перфектно..и интереса не спада...и ще бъде отмъстено за предишните "колежки" hahaha hahaha

 hahaha thumbsup може и такава... Joy
нещо повече за Ирина Шейк.... Thinking Thinking Thinking????Тони...???Май не е много уловима мадама.... newsm78 и е умна.... hahaha

# 731
  • Мнения: 7 538
 Mr. GreenДружките на Ели са пак на първа линия...

Janet ‏@Mijaro  12m12 minutes ago
#TeamLevy All The Way 💙❤️ #SupportingUAlways @willylevy29 Fallen Heroes Softball Charity Game @enriquesantos

Скрит текст:

# 732
  • Мнения: 2 690
не вижте, ако е трудна и хлъзгава, няма да е влюбена в него, за да може лесно да го маниполира, защото все пак той не е някой хлапак без опит....но всеки си намира накрая майстора Peace

# 733
  • Мнения: 8 533
Ирина,не се знае тя каква е...но определено може да му "събуди гълъбите" hahaha hahaha ако става въпрос за излъване,визия...

аз ви казвам...принципно всеки мъж желае жена която да го слуша ,да е добра домакиня и всичко...но това е по-протокол...мъжа е звяр по природа...обича да укротява неукротимото hahaha не знам дали ме разбирате да не задълбавам....но това пак за това че ако не се предавал пред перфектността на химена пред друго нямало да може...повярвайте hahaha само това може да свали нерушими бариери  Mr. Green Mr. GreenGrinning Grinning с доброта  нежност...и разбиране..такъв мъжки егоизъм...не се руши..клин клин избива...мъжки егоизъм се руши с женски още по-голям Joy

ее дано си я намери...аз на всички желая щастие...не съм злопаметен...освен мен пряко нещо ако не са ме афектирали,иначе да си живея щастливо хората hahaha hahaha

# 734
  • Мнения: 8 533
не вижте, ако е трудна и хлъзгава, няма да е влюбена в него, за да може лесно да го маниполира, защото все пак той не е някой хлапак без опит....но всеки си намира накрая майстора Peace
ааа ако е влюбена...защо...въпросът е че когато и другата страна е егоистично настроена... и по флиртаджийски също....като тип поведение...но това не значи лека...напротив и пък не гослуша ама грам...такава може на луда калинка да го направи hahaha hahaha има такива които се влюбват но не си губят разсъдака...като Мис сърцат туитър hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт