Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 912
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 912
Аз съм с много суха кожа и не ме изсушава.Нанасям го винаги с блендер и над богат крем и основа  bouquet

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 968
   И аз го нанасям след подхранващ или хидратиращ крем, 
но с пръсти.И ми изсушава.Не мога да нанасям с четки и блендери.
Явно трябва да   тренирам.

Последна редакция: ср, 21 яну 2015, 17:14 от dudhen

# 107
  • София
  • Мнения: 5 549
Взех си хидратиращия на Ла Рош,вчера за пръв път го сложих и ми хареса.
 

# 108
  • Мнения: 152
Здравейте, винаги ми е било много трудно да си намеря подходящ фдт. Последните години работя в Щатите там станах фен на продуктите на  Revlon. Ползвам фдт Revlon colorstay 24h и Photoready, комбинирам ги с пудрите Revlon Nearly Naked и отново Photoready. Също така ползвам и фдт на Rimmel London Lasting finish 25h. защото като че ли е по-лек. Преди време си взех абсолютно същия фдт на Ревлон и в България,но просто имам чувството,че ползвам съвсем различен фдт и макар да е една и съща фирма и продукт имам усещането,че качеството е съвсем различно.

Сега ми трябва нещо покривно,но не кой знае колко претенциозно или скъпо.Мислех си за ББ на Нивеа или Биотен,но Биотена като че ли не покрива кой знае колко.Може ли да ми препоръчате нещо леко за всекидневно използване?

# 109
  • Мнения: 625
Zara_05,малко трудно да е хем покривно ,хем толкова леко.Пък и от Ревлон на бб крем,които изобщо не могат да се сравняват по покривност.Ако търсиш бб крем,много от момичетата хвалят този на Биотен,аз които и бб кремове да съм ползвала изобщо не ми харесват,може би защото свикнах на много покривен фон дю тен- Дерма бленд на Виши,който много пъти е бил сравняван с Колор стей на Ревлон или пък Дабъл уеър на Ести. Peace

# 110
  • Мнения: 625
Взех си хидратиращия на Ла Рош,вчера за пръв път го сложих и ми хареса.
 

И аз го заглеждах,ще споделиш ли като покривност как е?

# 111
  • София
  • Мнения: 5 549
Взех си хидратиращия на Ла Рош,вчера за пръв път го сложих и ми хареса.
 

И аз го заглеждах,ще споделиш ли като покривност как е?
Средно покривен е.Аз си взех номер 2 и идеално ми се сля с кожата,хем на тъмно си го избирах и изобщо не бях сигурна дали ще седи добре на дневна светлина.Лесно и равномерно се разнася.

# 112
  • София
  • Мнения: 5 289

Сега ми трябва нещо покривно,но не кой знае колко претенциозно или скъпо.Мислех си за ББ на Нивеа или Биотен,но Биотена като че ли не покрива кой знае колко.Може ли да ми препоръчате нещо леко за всекидневно използване?

За ББ крем препоръчвам на Гарние, за ФДТ Афинитон на Мейбълин. Peace

# 113
  • Мнения: 548
Здравейте, винаги ми е било много трудно да си намеря подходящ фдт. Последните години работя в Щатите там станах фен на продуктите на  Revlon. Ползвам фдт Revlon colorstay 24h и Photoready, комбинирам ги с пудрите Revlon Nearly Naked и отново Photoready. Също така ползвам и фдт на Rimmel London Lasting finish 25h. защото като че ли е по-лек. Преди време си взех абсолютно същия фдт на Ревлон и в България,но просто имам чувството,че ползвам съвсем различен фдт и макар да е една и съща фирма и продукт имам усещането,че качеството е съвсем различно.

Сега ми трябва нещо покривно,но не кой знае колко претенциозно или скъпо.Мислех си за ББ на Нивеа или Биотен,но Биотена като че ли не покрива кой знае колко.Може ли да ми препоръчате нещо леко за всекидневно използване?

За мен и двата не са особено покривни, а на Нивеа и цветовете бяха твърде тъмни.
Двата най-покривни неазиатски бб крема, които съм използвала са  на Гарние (задължително синия за мазна кожа) и този на Катрис (но мисля, че той вече не се предлага).
Ла Рош за мен беше средна хубост - не лош, но по никакъв начин не ме впечатли.

# 114
  • Русе
  • Мнения: 764
От скоро се замислям за покупка на база. Исках да пробвам базата на Clarins, но не намерих мостри.  Tired
Някой има ли отзиви как се държи на комбинирана кожа?
Иначе за ФДТ използвам Revlon colorstay 24h. Не съм напълно убедена, че е моят ФДТ, но му давам още шанс, като го пробвам с различни пудри. За сега най-добра издържливост има със свободната пудра на Шанел.  Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 5 892
На СВР базата е хубава. Сега съм си изпросила във спринцовки от аптеката Mr. Green базите на Кларинс(една зелена опаковка) и Юсерин, но не съм се гримирала тези дни да видя колко ще издържа.

# 116
  • Мнения: 1 206
Аз днес пробвах от отсипка на базата на Шанел ама нещо като нищо ми е  newsm78 Момичетата, които я ползват какъв ефект виждат от нея?   bouquet

# 117
  • Мнения: 5 892
Момичета, кое да сложа първо- бронзиращата пудра или матиращата?  newsm78

# 118
  • Мнения: 31 400
Първо матиращата предимно в средата налицето, където винаги има повече себум и после леко отгоре бронзиращата. Леко пробвай на тройка острани на лицето и после излез на светлина и ако се наложи, насложи още. Hug  bouquet

# 119
  • Мнения: 5 892
Златна си както винаги!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт