Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 837
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 197
Сега съм с Шанел - Перфекшън люмиер велвет. Понякога слагам и от минералните пудри на Беър минералс, харесва ми покритието.
Да ви питам някой ползвал ли е на Армани Luminous silk? Толкова много го хвалят, втора кожа бил, но май не съм срещала отзиви тук.

# 61
  • Мнения: 2 045
Сега съм с Шанел - Перфекшън люмиер велвет. Понякога слагам и от минералните пудри на Беър минералс, харесва ми покритието.
Да ви питам някой ползвал ли е на Армани Luminous silk? Толкова много го хвалят, втора кожа бил, но май не съм срещала отзиви тук.
само от тестер го пробвах, наистина е много естествен и приятен

# 62
  • Мнения: 504
http://bg.strawberrynet.com/makeup/pupa/smart-skin-fluid-foundat … ?CatgId=22#DETAIL
Някой ползвал ли е този фон дъо тен? Цената доста ме привлече - пише бе опаковка, но това не ме притеснява. Притеснява ме цвета изглежда светъл ама..

# 63
  • Мнения: 812
Сега съм с Шанел - Перфекшън люмиер велвет. Понякога слагам и от минералните пудри на Беър минералс, харесва ми покритието.
Да ви питам някой ползвал ли е на Армани Luminous silk? Толкова много го хвалят, втора кожа бил, но май не съм срещала отзиви тук.
само от тестер го пробвах, наистина е много естествен и приятен

И аз съм с него и много го харесвам,изобщо не си личи че съм с фдт  Peace

# 64
  • Мнения: 919
Моля за съвет!

Кожата ми е нормална към суха; имам пигментни петна и зачервени участъци на бузите. Надявам се на по-скоро кадифен вид на кожата след ФДТ и най-много от всичко държа на естествения вид, дори и с цената на по-слабо покритие. Ако ФДТ се вижда върху кожата, най-вероятно изобщо няма да го нося, както се е случвало досега.

Кой от следните ФДТ е най-подходящ за мен: Chanel Vitalumiere Aqua, Clinique Anti-Blemish Solutions, Mac Face and Body, или може би нещо друго?   bouquet

# 65
  • Мнения: 992
Клиник анти-блемиш не е. Той е за комбинирана, мазна и акнеична кожа. Аз съм с такава и съм с него. Съдържа мисля, че и салицилова к-на и ще ти се изсуши повече кожата.
А защо не пробваш Even beter на Клиник? Бяха чела , че е по-покривен от анти-блемиша, но в м-на ми казаха, че е подходящ за нормална и суха кожа с пигментация. Неговата сила била в това, че съдържа съставки борещи се с пигментацията.

# 66
  • Мнения: 919
Клиник анти-блемиш не е. Той е за комбинирана, мазна и акнеична кожа. Аз съм с такава и съм с него. Съдържа мисля, че и салицилова к-на и ще ти се изсуши повече кожата.
А защо не пробваш Even beter на Клиник? Бяха чела , че е по-покривен от анти-блемиша, но в м-на ми казаха, че е подходящ за нормална и суха кожа с пигментация. Неговата сила била в това, че съдържа съставки борещи се с пигментацията.

Благодаря за идеята! Ще проуча и тази опция   bouquet

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Продават ли в БГ APIVITA и къде ?

В абсолютно всяка Ремедиум и Субра аптека със сигурност. Peace

Не е в абсолютно всяка. В Пловдив от 3 аптеки Субра има само в едната.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 563
ДА. Всъщност си права. Става дума за София. Peace

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Момичета, каква е цената на CLINIQUE EVEN BETTER? И има ли най-светлия цвят (Alabaster) тук?

# 70
  • Мнения: 992
Почти съм сигурна, че и той беше 60лв. Ако при нас не внасят най-светлия цвят може да си го поръчаш от тук:

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Мики, мерси!   bouquet

# 72
  • Мнения: X
Моля, дайте ми съвет за ФДТ - имам по-тъмни петънца по кожата, смесена е, и ако може като говоря по телефона да не оставя прекалено много следи по него.
 Сега ползвам някакъв със слънцезащитен фактор 25, много е хубав, но цапа доста, като цена е около 40 лв.
 Бих искала да ме посъветвате, къде и какъв да пробвам. На много места не предлагат тестери, а на мен ми харесва да си го пробвам един два дни.
 Освен марка, може и съвет за магазин или аптека.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Здравейте момичета,

някой има ли представа къде в България мога да си намеря фон дьо тен Urban Decay Naked Skin.
Опитах да потърся в google, но не откривам нищо. Искаше ми се евентуално да пробвам на място за цвета, тъй като не винаги успявам да си го улуча, когато поръчвам от интернет.

# 74
  • Мнения: 31 351
Марката не се продава в България.

Общи условия

Активация на акаунт