Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 916
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Благодаря за бързия отговор, densi!

Ще разгледам евентуално из сайтовете, защото фон дьо тена много ме впечатли и ми се иска да го пробвам заедно с някоя от спиралите им. Явно ще трябва пак да налучквам за цвят.

# 76
  • Мнения: 9 262
Благодаря за бързия отговор, densi!

Ще разгледам евентуално из сайтовете, защото фон дьо тена много ме впечатли и ми се иска да го пробвам заедно с някоя от спиралите им. Явно ще трябва пак да налучквам за цвят.

Виж във филюник сайта  има и отстъпка от днес
Save 10% when you spend £35 on Urban Decay - use code URBAN. Offer valid for 2 weeks only.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Благодаря за бързия отговор, densi!

Ще разгледам евентуално из сайтовете, защото фон дьо тена много ме впечатли и ми се иска да го пробвам заедно с някоя от спиралите им. Явно ще трябва пак да налучквам за цвят.
Преди да си взема на Dior - Sтar се чудих между него и Urban Decay Naked Skin и единственото, което ме спря да купя на UD е това, че не можах да си избера цвета.В сайта им има опция да си намериш цвета, обаче ме хвърли в трета глуха с номер 6 ( или 6, 5 не помня ), аз нося 3 номер или натурално бежово, този номер ми се стори много тъмен за мен  Rolling Eyes

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, от няколко дни издирвам рефила на Lancome - Color ideal hydra compact...уникален фдт, стои естествено...влюбена съм в него просто. За съжаление обаче никъде не мога да намеря рефила... Tired

# 79
  • София
  • Мнения: 901
Ще побутна запитването си, ако някой може да ме посъветва ще съм много благодарна, защото не ми се иска да се оставям изцяло в ръцете на консултантките в магазина  Embarassed
Аз съм в търсене на първия си фдт от малко по-висок клас, с доста суха кожа съм напоследък, трябва ми за изравняване на тена и с добра издържливост. Последно си взех Хелти Микс на Боржуа, с големи очаквания бях - ами финиша му не ми допада, след няколко часа е изчезнал от лицето ми и някак си не изравняваше цвета на лицето ми... Какво ще кажете за тези?

Clinique Supermoisture  http://www.enzo.bg/clinique/supermoisture-khidratirassh-fon-do-t … nogo-sukha-kozha/

или Clarins Skin Illusion    http://www.enzo.bg/clarins/skin-illusion-fon-do-ten-za-estestven-vid/

или Clinique Even Better Make-up  http://www.enzo.bg/clinique/even-better-make-up-techen-fon-do-te … -i-smesena-kozha/

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 968
    Ами аз от месец издирвам  ФДТ с добро покритие за суха кожа.
Изпробвах около 6 и все не е това, което търся.
Накрая си взех Виталюмиер Аква.Покритието му не е много добро,
но добре изравнява тена, имам чувството/може ида си въобразявам/,
че кожата ми сияе и изглежда по-здрава с него, също е много комфортен
за суха кожа.Пъпки не прикрива - за тях коректор.

   Много се хвали Парюр голд и новия на Шисейдо , но нямаха мостра и само си
мацнах от тях на бузите.Не можах да добия ясно впечатление и
предвид цените им, не посмях да  купя.Ако можеш вземи мостра и пробвай.
    Не знам как някой купува ФДТ за над 150 лв. без проба от мостра doh
В нашия Дъглас отказват да отсипват за вкъщи.
   

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мда... Confused и аз много се дразня като отказват да ми дадат мостра на скъп продукт - единият път питах консултантката дали тя, с едно мацване на ръката, ще даде 200лв. за крем, и какво трябва да направя, ако се окаже, че съм алергична към някоя от съставките - да върна крема, и те ще ми го вземат?!? Тя ми вдига рамене Crossing Arms

Нани, от посочените от теб ФДТ-и съм ползвала последният и останах доволна Peace не е обаче с кой знае каква издръжливост Confused

# 82
  • Мнения: 5 892
Дами, може ли да препоръчате някакъв  подобен продукт на метеоритите на Герлен, среден клас?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Дами, може ли да препоръчате някакъв  подобен продукт на метеоритите на Герлен, среден клас?


Преди се коментираха тези на Орифлейм.Имаше много доволни
момичета, но лично аз не съм ги пробвала.

Мисля, че в блога на veselina_s_p  имаше ревю за тях.
Да, ето

# 84
  • Мнения: 5 892
Много ти благодаря!

# 85
  • Мнения: 919
Моля за съвет!

Кожата ми е нормална към суха; имам пигментни петна и зачервени участъци на бузите. Надявам се на по-скоро кадифен вид на кожата след ФДТ и най-много от всичко държа на естествения вид, дори и с цената на по-слабо покритие. Ако ФДТ се вижда върху кожата, най-вероятно изобщо няма да го нося, както се е случвало досега.

Кой от следните ФДТ е най-подходящ за мен: Chanel Vitalumiere Aqua, Clinique Anti-Blemish Solutions, Mac Face and Body, или може би нещо друго?   bouquet

Самоцитирам се за да дам обратна връзка. Може за някой да е полезно. Избрах Chanel Vitalumiere.

# 86
  • Мнения: 1 206
Камалия, ще споделя от личен опит.
От доста време исках да имам метеоритите и събирах инфо от тук и от чужди блогове/сайтове. Купувала съм си среден клас перли на най-различни брандове, но все нещо не ме устройваше и накрая реших да си ги купя. Не съжалявам. Носят ми: супер удоволствие, че ползвам нещо ексклузивно, ухаят божествено, придават дискретен блясък, матират, през целия ден се чувствам специална. Много хора споделят, че за тях недостатък е, че не са удобни за носене в чанта. На мен това не ми е необходимо, тъй като са на лицето ми и когато се прибера от работа.
За заместител, не знам, бях чела, че Орифлейм имат подобен продукт, както и лимитираните перли от Есънс, които няма как да се открият, спрени са. Всички други перли, които съм тествала са или бронзиращи, или дават покритие, все едно отиваш на маскен бал и си се боядисал, т.е. прекалено се забелязват и не са много далече от блед руж.
Метеоритите са всичко друго, но не и това, аз ги сравнявам със супер миниатюрни диамандчета, които са посипани по лицето, в същото време имат и матов финиш. Верно, забелязват се само на светлина- от средна, до силна. На слънце няма как да не блеснеш, обещавам.
Всичко това споделям не за да те агитирам, а за да дам собствения си поглед върху един толкова хвален и игнориран продукт. Задължително тествай, на светлината в мола и навън.
Успех!

# 87
  • Мнения: 184
Здравейте, дами Simple Smile пиша за да потърся вашият съвет, ФДТ нося сравнително не много често, но все пак използвам. В момента през деня използвам този на Bourjois - Healthy Mix. Който определено ми харесва, но не харесвам каква покривност има, все пак за през деня ми върши много добра работа, освен това се отразява добре на лицето ми, тъй като съм с малко проблемна кожа.
Сетих се, че преди години в едно списание бях попаднала на мостра на един ФДТ на Vichy, който беше за проблемна кожа и беше с изключително добра покривност, не седеше като маска, но все пак успя да скрие всякакви пъпчици и петънца, а кожата ми изглеждаше повече от прекрасно. Та, въпросът ми е, дали някой ползва ФДТ на Vichy, нека даде обратна връзка и понеже сте по-вещи от мен, насочете ме кой точно продукт на Vichy трябва да си взема?  newsm78

# 88
  • Мнения: 5 892
Благодаря ти за мнението. Гледах снимки на няколко момичета и изведнъж реших, че точно това нямам, а ми трябва.  Blush

# 89
  • Мнения: 1 206
Съни, Vichy Dermablend ти трябва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт