Кауфланд / Kaufland- тема 10

  • 83 546
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Ние имаме такава от преди време. Много рядко я ползваме, защото дръжките се нагорещяват много - колкото самата тенджера и задължително трябва да се ползват с ръкохватки. Така от само себе си тенджерата излезе от употреба. Други оплаквания нямам, но така или иначе малко е ползвана.

# 16
  • Мнения: 3 942
Аз пък я гледах брошурата 2-3 пъти и нищо не си харесах. Ще чакам следващата  Grinning

# 17
  • Мнения: 9 776
Ариела на промоция от петък до неделя ли е? Не е брошурата пред мен и не мога да видя сега. Служителката в магазина така твърди, а мъжа ми е с телефона на ухото и вече е твърде изнервен. Crazy

# 18
  • Мнения: 1 556
Ариела на промоция от петък до неделя ли е? Не е брошурата пред мен и не мога да видя сега. Служителката в магазина така твърди, а мъжа ми е с телефона на ухото и вече е твърде изнервен. Crazy
Да, от петък до неделя е.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 141
Вчера взех от омекотителя на Сано и намалените бебешки пюрета. Като никога се въздържах от излишни покупки и купих само неща от списъка.
В петък планирам да отскоча за Ариел и Листерин и мисля да се огранича с това тази седмица.

# 20
  • Мнения: 9 776
Ариела на промоция от петък до неделя ли е? Не е брошурата пред мен и не мога да видя сега. Служителката в магазина така твърди, а мъжа ми е с телефона на ухото и вече е твърде изнервен. Crazy
Да, от петък до неделя е.

Да, и аз видях, като ме снабдиха сега с хартиената брошура. Тъкмо повод да отида лично след петък, че с изнервен мъж на телефона и аз се изнервих. Все едно с камъни го товаря. Twisted Evil

# 21
  • София
  • Мнения: 327
Аз много харесвам тенджерите от лят алуминий. Лесни за почистване, дори / смейте ми се / си занесох в Щатите от тези плоските с капак пише на етикета тиган. Не че няма там подобни, но цената беше изкушаваща тук и много ме поднасяха там с този тиган-тенджера. Ама на мен си ми беше добре да си го използвам, а на тях им беше добре като им приготвя нещо , дори питка съм пекла.

# 22
  • София
  • Мнения: 372
Момичета, а Сано омекотителя какви видове има?

# 23
  • Мнения: 22 867
Да ви кажа, че сиренето Тракия /сега намалено/ е много хубаво.
Дано се хареса и у нас, днес взех една буца.

Благодаря за подсказката, не съм купувала от това сирене, сега ще взема да го опитаме.

Тарталета, с клизма, защото на такъв екземляр/ка си попаднала. В такива случаи все си казвам, при тая безработица, защо ги търпят такива моталки. Попадала съм и на бързи и коректни служителки, и на такива, като твоята. Обикновено, като повиша тон (не знам как звуча Mr. Green), бързо се размърдват. Ама защо да е тоя начинът? ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 569
Ще ходя за сушилника тия дни.
Новата брошура ми се струва малко постна - нищо интересно не открих.

# 25
  • Мнения: 17 986
Аз много харесвам тенджерите от лят алуминий. Лесни за почистване, дори / смейте ми се / си занесох в Щатите от тези плоските с капак пише на етикета тиган.

Това са най- добрите тенджери и за мен. Сдобих се с една красавица в зелено Фереро  Heart Eyes
В момента има ли това подобно на тиган с капан? Веднага хуквам ако има?

# 26
  • Мнения: 11 607
И аз купих от онзи препарат, и при нас е при доместос-а......Скоро ще го ползвам.

Аз обаче май бях една от малкото, които не се разхождаха из К. с метална тава. Накъдето и да погледнех - всеки бе с тава hahaha ......

Някаква дълга възглавница за 5лв. взех, да видим как ще я използваме......

Сиренето Тракия при нас бе отврат - спокойно можеш да пробиеш дупка с пръст, с минимум натиск.

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и аз харесах сушилника.. и нищо друго засега  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 2 141
Момичета, а Сано омекотителя какви видове има?
При нас имаше от белия и още един вид /зелен или розов/, но не се загледах точно кой.

# 29
  • София
  • Мнения: 681
Аз утре ще ходя. И се надявам да няма нищо странично от списъка, който и без това някак си тази седмица стана доста дълъг...

Общи условия

Активация на акаунт