На танци с мама по FoxLife

  • 2 856
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 261
Само аз ли го гледам?  newsm78 Не намирам нищо във форума...

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Аз го гледам за фон когато го нацеля. Зарадвах се като видях Мади в клипа на Sia - Chandelier. Изчанчена хореография и страхотно изпълнение. https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM

Иначе половината майки в риалити шоуто са кобри. А Кати, треньорката на "Ябълките" е пълно кукуригу и пропита от злоба Crazy

# 2
  • Мнения: 1 557
Вярно, че е тя, а аз се чудех от къде ми е познато момиченцето.
Аз го гледах, но ми дойде в повече серията в която едно момиченце плачеше, че и е лошо и не може да танцува, а майка и и се скара да не се лигави. Тогава се запитах що за откачена майка трябва да си, че да се държиш с детето си по този начин? От тогава спрях да го гледам.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 261
Мади участва и в друг клип на Sia. По принцип правя паралел между танцовите школи в САЩ и клубовете по ХГ в БГ и в Русия, може би за това ми е толкова интересно... А за Мади се чудя дали няма да прегори с подобни изяви от толкова малка  Peace Аз лично мн. се зарадвах, като Клоуи спечели стипендия за балетно у-ще Джефри, според мене е по-вероятно тя да стане истинска звезда един ден на Бродуей, вр.-то ще покаже дали съм била права  Simple Smile Иначе и аз не следя риалити-сериала, т. е. да седя специално пред телевизора, но ако го хвана, винаги го гледам.

# 4
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Има доста откачени и свръх амбициозни майки, които тикат децата си с цената на всичко. Най-вече с цената на детството им. Друг пример са локалните американски конкурси за мини мис/мистър, за таланти и т.н. Май имаше някакви подобни риалити формата по TLC.

На мен ми се струва, че всяко дете при такъв режим на тренировки, ядене и липса на свободно време ще прегори рано или късно. Да не говорим за бъдещите здравословни проблеми. От друга страна при танците, спорта и светът на шоуто няма място за лиготии, ако искаш да станеш най-добрата.

Вчера разцъках да видя какво акуално инфо има в нета. Клои е напуснала студиото на Аби. Клои може би ще стане балерина, като че ли повече я влече този тип танци, а и осанката й точно з абалет . Мади я виждам в модерните танци

# 5
  • София
  • Мнения: 6 261
Тя и Брук напуска окончателно, уж да стане мажоретка, но всъщност в момента се опитва да пее (с танците повече и се получаваше според мене). А майка им (нали с Пейдж са сестри) съди Аби Лий...

Общи условия

Активация на акаунт