В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАЙ ще донесе! - Тема 10

  • 28 633
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Nike family аз ще те добавя сега на първа страница.  Peace
За фейсбук групата трябва да изпратиш на лично съобщение имейла, с който си регистрирана във фейсбук на някое от следните момичета: Алия, Nini_MG, Venchelistche или vitaminka. След това на същия този имейл ще получиш покана за групата  Peace

И добре дошла   bouquet

# 706
  • Мнения: 9
Никки,благодаря ти  bouquet
Съобщение не ме допуска да пратя,нямам идея защо.

# 707
  • Мнения: 320
Да си кажа и аз - признавам, че тъй като термина ми е на 30.04 първо се записах в Априлските мами, но останах доста разочарована от първите теми- няма да навлизам в подробности, но мисля, че там проявяват интерес към теб само, ако нещо не ти е ок, боли те, имаш тревоги и т.н - общо взето доста черногледство. После започнах да си чета вас- еми друга работа сте  Hug Сега от време на време чета и там, но тук ми е много добре Simple Smile
Да се похваля- направих много хубав пазар- тук с риск да бъда съдена ще споделя, че пазарувам от втората употреба, не само за себе си , но и за бебка - та купих страхотни чаршафчета, одеалце, дрешки летни - много съм доволна Simple Smile Знам, че това не се приема от много хора, но това, което купувам от там като качество (дори и носено) не може да се сравни с това от магазина... Чаршафчетата са 100 % памук- ама нямат нищо общо с този памук на комплектите от 30-40лв., въпреки, че са ползвани Simple Smile Не че ви убеждавам, просто споделям разсъждения Simple Smile

# 708
  • В градината...
  • Мнения: 15 930

water_life , аз се осмелих най-после да купя нещо - едно гащеризонче, много сладурско, от втора употреба. Ами не ми е някак нормално бебешките неща да струват почти колкото за възрастни, а да са пълни боклуци. И в крайна сметка - да се носят само 2-3 месеца, че и по-малко според размера.
А за "инвентара" - колички, столчета и т.н. съвсем не си струва да се купуват нови неща, по-добре да се вложат в нещо доста по-разумно. Е, ако има мами с по 2-3 хиляди заплата, не им  е проблем сигурно.

# 709
  • Мнения: 84
Аз лично съм твърдо ЗА нещата втора употреба, всички бебенца са чисти Simple Smile Единствено препаратите ме притесняват, но мисля че след изпиране и гладене няма да има проблем. Е, странно ми беше, когато една приятелка получи подарък за бебенце - грейка от втора употреба, при това черна... Simple Smile

# 710
  • гр. Бургас
  • Мнения: 139
Аз  работих в такъв магазин и много добре знам за какво говорите . Бебешките нещица са си чисто нови (в крайна сметка колко ще ги износи едно бебенце) . А какви неща яки са излизали ... всякакви люлки , бебешки гимнастики ... ама като не чаках бебе тогава   Rolling Eyes

# 711
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
 plit4ica, преди седмица имахме много неприятна случка. Майка ми решила да купи нещо за първото си много дъъъългоочквано внуче. Отивам да ми покаже дрешките и сред тях едно клинче и щапчица на H&M, зачудих се, че ги е купила от бебешки оникновен магазин и след като ги поразгледах, се оказа, че от етикетите, а  и от хубавото качество личи, че са втора употреба. Веднага отидохме в магазина, вдигнахме скандал и ги върнахме. Харесвам ги и знам, че са по-хубави, но да ми продават стари неща за нови и то - клинчето беше 10лв., а шапчицата - 5. Ами ако ги бяхме купили за подарък на някоя мама, която е предубедена  Thinking Много мъчно ми стана за майка ми, която реши да ме зарадва, а те са я излъгали.

# 712
  • Мнения: 3 546
И аз смятам, че няма нищо лошо в тези магазини и аз съм си взимала доста неща от тях. Има доста по-качествени дрешки от много други скъпи магазини. За сега дрешки не смятам да пазарувам, имам доста останали от баткото, а и 2 мами наскоро родиха и вече ме снабдиха с доста неща. Само чакам да стане поне март/април, че да ги изпера и изгладя.

# 713
  • Мнения: 320
Радвам се, че има и други мами, които пазаруват от такива места- мисля, че след хубаво изпиране и гладене няма да има проблеми Simple Smile
perunika - доста неприятно, милата ти майка.... Не ме учудва вече нищо на нашия пазар Sad

# 714
  • Мнения: 304
Аз лично не съм купувала от такъв кагазин, но съм чувала мнения, че дали било дрешки или легълце, количка и т.н. било по-хубаво защото дрешките били прани няколко пъти и всякакви химикали евентуално от текстила са се изчистили, а от мебелите са се изпарили миризмите на лак или боя...
Така, че дерзайте, мами  Hug

# 715
  • Мнения: 1 345
Аз лично нямам нищо против втората употреба,който от където си иска от там си пазарува.Аз нямам нерви да пазарувам в такива магазини,но аз и от обикновен магазин пазарувам много набързо,някак не обичам много да разглеждам и меря,обикновено си имам няколко магазина от който пазарувам и нещата обикновено си ги познавам по манекените:))А понякога ,мой приятелки имат много хубави попадения от втората и тайничко им завиждам,че имат нерви да си ровят.А и доста мами отглеждат децата си с дрехи от приятелки то не е ли същото,така че е супер е ако някоя от вас си е намерила хубави неща от там и е успяла да си спести някой лев.То и без това ,както казвате се носи месец ,два,а до някой не се и стига.
 dolce_vita относно раждането и трудностите около гледането спокойно и аз съм ,като теб.Имам чувството,че сега дори се притеснявам повече от първия път от раждането.За гледането,само да ми е живо и здраво ще се справя ,но с първото беше много трудно.То не бяха колики ,то не беше реване чудо,ако и сега е така не знам:).Аз раждах секцио,и първия път ако искате ми вярвайте отидох в болницата без никакво притеснение,дори чаках деня с нетърпение .Но сега въпреки,че пак мисля да е секцио страховете са ме почнали от сега.Успокоявам се само ,че този път може да е по добре.

# 716
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз нося много елегантни маркови сака, които съм си накупила за по 2 лв.  Embarassed

момичета, пак гъбясах Не знам дали ви се е случвало, но така сърби, че  се разраних от чесане и днес имаше на 2 пъти по  капчица кръв върху т.хартия. Доста се притесних да не е отвътре, но ако беше, щеше да е примесена с друг секрет, нали  Thinking

# 717
  • Мнения: 960
Момичета не знам дали при вас е така но нещо от 3 дена само ми се яде денонощно .Днес сама си изядох почти цял хляб сама .Та вафлички ябълки ,Сега ще хапна и един портокал да се залъжа че през половин час съм гладна ,и се плаша от себе си аз съм си ламя .Ама до сега да се будя посред нощта щото съм гладна не е
било.
Аз ще си раждам за сега естествено но имам подозрения за април и аз .Особено като вървим на пред  с  почти седмица  Crazy.Ох днес съм много зле само за яде мисля и готвя по цял ден да си угодя  .
А колкото до втората употреба съм купувала само някой др клин или пуловер за палатката като ходим но за бебо абсурд всичко мился да си ни е ново .Само ако някой познат  даде нещо може но не от всеки .

# 718
  • Мнения: 304
Перу, май е по-добре да се консултираш с доки...не е шега работа това в сегашното ни състояние...
Абе само аз ли съм изпуснала, или Sweety още не се е мярнала да каже за какво стискаме палци newsm78

# 719

Общи условия

Активация на акаунт