Частни детски градини - София (9)

  • 120 222
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 784
Аз имам един друг въпрос. Детето е в ЧДГ. Но през лятото градинете не работи. Можете ли да ми препоръчате пак ЧДГ за летните медеци. Който си има баби е добре, но който няма....е тегаво.

# 226
  • София
  • Мнения: 30 253
Аз имам един друг въпрос. Детето е в ЧДГ. Но през лятото градинете не работи. Можете ли да ми препоръчате пак ЧДГ за летните медеци. Който си има баби е добре, но който няма....е тегаво.

Коя е тази градина, която не работи през лятото? Странно ми се струва. Трябва да има поне сборни групи.

# 227
  • Мнения: 784
Не просто такава им е практиката. Август и юли не работят.

# 228
  • София
  • Мнения: 30 253
Не просто такава им е практиката. Август и юли не работят.
Ясно.  Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз имам един друг въпрос. Детето е в ЧДГ. Но през лятото градинете не работи. Можете ли да ми препоръчате пак ЧДГ за летните медеци. Който си има баби е добре, но който няма....е тегаво.

Нашата (Ежко-Бежко) си работи целогодишно  Peace

# 230
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
И нашата Laughing Little Steps работи, само 1 седмица през август ще почиват. Миналата година пък 2 седмици от август не работиха, не знам от какво зависи.

# 231
  • София
  • Мнения: 10 825
abs, в кой филиал на Little steps е детето ти? В Симеоново или в Мусагеница? Ако е в комплекса в Мусагеница би ли споделила подробности - брой деца в групата, как са разделени възрастово децата, храната каква е... и какви са таксите

# 232
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
В Мусагеница е. Мнението ми няма да е много изчерпателно и конкретно, защото мъжът ми води и взима детето, аз съм ходила броени пъти. Около 12-15 деца са в група, но мисля, че сега им е 2ра година в Мусагеница, ако не се лъжа и не знам дали всички места са заети. С по двама учителя са всички групи, общо 5 групи са - от 2г. до 6г. Храната е от кетъринг фирма, но не съм я виждала - сутрин плод към 10ч, обяд - салата, супа, основно, десерт; следобедна закуска. Ако някой се интересува, мога да му пратя едно примерно меню за седмицата. Таксата е 700лв. на месец, допълнително за избираеми дейности. Мисля, че и в предни теми съм писала, общо взето няма промяна по основните неща. Simple Smile
Вчера официално завършиха учебната година и имаше празненство с програма, всички групи се представиха с костюми/маски (те са ги правили в часовете), песни, танци, повече от 2 часа продължи, беше много весело. Simple Smile

# 233
  • Мнения: 1 179
Здравейте! Да попитам, случайно някой да има отзиви за "Веселата къщурка Монтесори" в Лозенец? Всъщност не съм сигурна дали се намира там, защото прочетох за нея в темата "ЧДГ Лозенец", но темата е стара от 2013 г. Сайтът на градината не се отваря, а във ФБ страницата няма адрес на градината. Въобще ако има някой в "Лозенец" ще съм благодарна на отзиви за детските градини, които се оказа, че не са чак толкова много.   bouquet

# 234
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за информацията, abs  bouquet

# 235
  • Мнения: 1 298
Здравейте! Да попитам, случайно някой да има отзиви за "Веселата къщурка Монтесори" в Лозенец? Всъщност не съм сигурна дали се намира там, защото прочетох за нея в темата "ЧДГ Лозенец", но темата е стара от 2013 г. Сайтът на градината не се отваря, а във ФБ страницата няма адрес на градината. Въобще ако има някой в "Лозенец" ще съм благодарна на отзиви за детските градини, които се оказа, че не са чак толкова много.   bouquet


Аз имам добри отзиви (конкретика не мога да ти кажа обаче, нямам инфо от какво точно са доволни, но като цяло) от познати,  но тази градина принципно няма двор и като цяло на мен ми е "схлупено". Отиди да видиш на място и ще се ориентираш дали е приемливо за теб и какви са хората. Градината е на ул. Богатица. Използват се материали и методи Монтесори, но какво е в реалността монтесори нивото, не мога да кажа.   
Тук има телефони: http://detskigradini.net/vesela-kashturka-montessori-sofiya

Ако те интересува лиценз за предучилищна, също се поинтересувай, не знам дали вече имат.


# 236
  • Мнения: 1 179
Благодаря за информацията! Ще отида да проверя, но липсата на двор хич не ми харесва. Уффф мъка с тези градини. Обиколих всички възможни в района и все има нещо, което не ми е съвсем точно. Thinking

# 237
  • София
  • Мнения: 218
Искам да дам нова информация за Алиса в Лозенец-цената е 25лв на ден, а децата са около 12 в група.

# 238
  • Мнения: 1 179
Искам да дам нова информация за Алиса в Лозенец-цената е 25лв на ден, а децата са около 12 в група.

Да, аз ходих в края на май. Казаха ми, че ако реша да запиша детето трябва да се обадя към края на юни, тъй като ще има не повече от 6 свободни места.

# 239
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Здравейте.Може ли да ми препоръчате частна градина в района на Оборище и Редута.Минаха така да се каже класиранията в държавните и моето дете не е прието.Иска ми се да го пусна на ясла,защото е страшно привързан към мен и ме притеснява ,че може да стане по зле.Бих се радвала ако ми дадете информация дали има възможност да посещава половин ден.

Общи условия

Активация на акаунт