За количките с въртящи се колела!?

  • 3 562
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Ми ако иска да се измъкне от калдаръмите, ще си застопори гумите. Мое мнение, не искам да се налагам.

# 16
  • Мнения: 2 693
Цитат на: beep
Ми ако иска да се измъкне от калдаръмите, ще си застопори гумите. Мое мнение, не искам да се налагам.


Разбира се, че не става въпрос за налагане на мнение Wink !
А за съвета ти - ами аз не съм спец както писах, пък и не върви да и давам акъл така на дамата... Grinning

# 17
  • Мнения: 4 414
количката, която ни откраднаха беше с въртящи се, а на тази, с която сме сега колелетата не се въртят, така че мога да сравня.
твърдо за въртящите се колела!
а когато не ти трябват, можеш да ги застопориш:)

# 18
  • Мнения: 2 006
Аз също съм много доволна от тези коли4ки с въртящи се предни колела Grinning

# 19
  • Мнения: 2 693
А как влизате в релси с тези двойни гуми? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 006
Цитат на: bobolenta
А как влизате в релси с тези двойни гуми? Rolling Eyes
Ами до сега не ми се е налагало,но отпред на гумите има възможност за застопоряване Grinning

# 21
  • Мнения: 6 206
Първият вариант.
Обаче аз съм толкова топава, че  и на равен път мога да зацикля. Такъв зор ми е, че и бебето започва да се оглежда учудено какво става. Но това си е от мен, не от количката.

# 22
  • Мнения: 1 517
определено ЗА въртящите колела

Никога не ми е запирала количката да изкача каквото и кадето и да било

# 23
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Цитат на: Nina-Bs
Определено първият вариант е по-добрият.
 Като спортния вариант на САМ,Чико,Нео-Нато,Макси кози и още някои е той
Аз ползвам на САМ и съм невероятно доволна,само че колелетата са по-малки и са 4ри 2ни .
Има дъждобран шит специално за модела,който изключително добре изолира студ вятър и дъжд Wink
Чувалчето е олекотено  и топло.
Става и за зимно бебе.

Струва около 350лв

Незнам колко е тази на Маг,но може да се позамислиш.

Разгледай им сайтовете Wink

ОТКЪДЕ В ВСОФИЯ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ ТОЗИ МОДЕЛ (извинете, че се манесвам в чъжда тема)

# 24
  • Мнения: 1 517
Цитат на: viliandar
Цитат на: Nina-Bs
Определено първият вариант е по-добрият.
 Като спортния вариант на САМ,Чико,Нео-Нато,Макси кози и още някои е той
Аз ползвам на САМ и съм невероятно доволна,само че колелетата са по-малки и са 4ри 2ни .
Има дъждобран шит специално за модела,който изключително добре изолира студ вятър и дъжд Wink
Чувалчето е олекотено  и топло.
Става и за зимно бебе.

Струва около 350лв

Незнам колко е тази на Маг,но може да се позамислиш.


Разгледай им сайтовете Wink

ОТКЪДЕ В ВСОФИЯ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ ТОЗИ МОДЕЛ (извинете, че се манесвам в чъжда тема)

штъкел

# 25
  • София
  • Мнения: 2 189
Да се включа и аз. Твърдо съм ЗА въртящите се колела с опция за застопоряване. Много са удобни.

# 26
  • Мнения: 96
S vartiachti se kolela sa po-lesni za upravlenie

# 27
  • Мнения: 5 539
Наистина количките с въртящи гуми са по-маневрени, но не вярвам много в това застопоряване.
Моята е с нормални големи гуми на Маг Ингланд, но се радвам че не се въртят. Вече свикнах със завоите, но пък мога да си я бутам с една ръка. Понякога това качество е просто необходимо.

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За двойните и въртящите-с две ръце!!!Моята е такава и съм много доволна. Wink

# 29
  • Мнения: 1 425
И аз съм за двойните, въртящи се гуми. Имала съм 3 колички, от които двете са били с такива гуми. Последната я ползвах докато синът стана на 3 години и половина.Количката беше супер маневрена, от къде ли не съм минавала, дори и в стария град на Пловдив, а там е само калдъръм.

Общи условия

Активация на акаунт