мнение за хотел "лука хелиос"обзор

  • 1 816
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
здравейте,аз съм баща на  дете на 8год. Искам да попитам за вашето скъпоценно мнение,дали хотел "ЛУКА ХЕЛИОС БИЙЧ"ГР.ОБЗОР,е подходящ за мене и дъщаря ми през сезон 2015г.

# 1
  • Мнения: 8 086
здравейте,аз съм баща на  дете на 8год. Искам да попитам за вашето скъпоценно мнение,дали хотел "ЛУКА ХЕЛИОС БИЙЧ"ГР.ОБЗОР,е подходящ за мене и дъщаря ми през сезон 2015г.
Виж темата за Обзор 2014 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=765199.0
Със сигурност хотелът и Обзор ще Ви хареса. Но има и други хотели там, които дори са по-добри от този, а пък са на по-ниски цени например хотел Казабланка. Този има проблем с паркирането на колата иначе е на първа линия на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт