Обзор 2014

  • 55 624
  • 268
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Време е да споделим мненията си за гр.Обзор. Който е ходил ,да каже как е прекарал,който мисли да отиде ,да каже къде се е насочил да си подпомогнем взаимно!
  Важно е да бъдем конкретни за хотели,заведения за хранене и качеството им. Накрая ,но не и по важност,качеството на самите хотели, къщи за гости,бунгала и тем подобни.

# 1
  • Мнения: 1
Мисля да отседна в края на Юли в Къща за гости "Тракийски стан" за седем нощувки.Някой ходил ли е там?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Ние ще сме за първи път в Обзор. За това се записвам да следя темата.
Ще почиваме в Обзор от 01,07 - 8 нощувки в хотел Казабланка.
Ще се радвам почивалите в Обзор да разкажат за плажа и климата в Обзор Simple Smile
За града четох много хубави неща, както и гледах страхотни снимки.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1
И ние сме така.Много го разглеждах и набелязах няколко хотела. Но все пак друго е да питаш хората ,които са били там и знаят за какво иде реч!

# 4
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Ние с мм миналата година бяхме в Обзор в Сънрайз Ол Суит Резорт и останахме супер доволни,затова
тази година отново ще сме там.А понеже миналата година решихме да тръгнем един ден по-рано си взехме стая в някаква къща в самия град и там също си искарахме супер.Като яло не седяхме само в хотела,а обикаляхме и града и ходехме на кафе там.Любимото ми е оново кафе,не помня точно как се казваше,но е като от камък даже ако не се вгледаш наистина ще повярваш,че е от камък и има ´´каменни´´ динозаври.Много е хубаво!  newsm10

# 5
  • Мнения: 433
Благодаря за темата!Ще следя с удоволствие!  Hug

Ние до сега не сме били в Обзор,но тази година ще го посетим.А и за първи път няма да сме само двама,а с малкия ни син,който ще е на 1 годинка.Вече нямам търпение.Ще сме в Казабланка през август.Зълва ми ходят там със мъжа й и двете им деца 2 години поред и са много доволни от всичко,тази ще сме заедно.От тяхните снимки и от тези в нета изглежда много хубаво,ще видим!

# 6
  • Мнения: 1
Бях чул ,че в Обзор има аквапарк към някакъв хотел.Дали работи вече и дали има достъп за хора ,които не са към хотела????

# 7
  • Мнения: 3 271
Бях чул ,че в Обзор има аквапарк към някакъв хотел.Дали работи вече и дали има достъп за хора ,които не са към хотела????
Ето хотела с аквапарк http://www.google.bg/aclk?sa=l&ai=C6jdTrjD6UvbcAcrW7gbm_YDgB … -1527&cad=rja мисля че можеше да го посещават и външни лица.

# 8
  • Мнения: 6 299
Точно вчера си мислех, че още никой не е писал по темата за Обзор през 2014 г.
Аз обаче ще изпреваря и Нинанд, защото съм в Казабланка от 14 до 22 юни.
От къщите за гости съм почивала в семеен хотел Барбов. Много сме доволни. Тази година синът ми отива там през август.
Преди две лета бях в апартхотел Аквамарин за 3 нощувки. Сравнително добра база, до плажа се слиза по стълби на около 100 м. Там плажната ивица е по-тясна. Има включени чадъри и шезлонги към нощувката в хотела (беше 20 лв. на нощувка на човек в апартамент+включена закуска на блок маса). Закуската беше прилична, но не много разнообразна. Можеш да се храниш както в ресторанта на хотела, така и да си приготвяш сам храната. В двора има барбекю, шатри и беседки за вечерни разпивки и раздумки. Миналага година обаче бяха дигнали цените на 40 лв. дори без закуска. Мисля, че ТА никтравел го предлагаха. Далече е центъра на гр. Обзор. На около 1-2 км преди табелата на града, ако идваш от към Бургас. В гора е. Близо е до хотел Клийф Бийч енд Спа резорт.
Града е чудесен за почивка.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 746
katito0_yo, на това кафене за което говориш съм срещала снимки из нета. Наистина изглежда яко. Ще го посетим.  Grinning


Бях чул ,че в Обзор има аквапарк към някакъв хотел.Дали работи вече и дали има достъп за хора ,които не са към хотела????
Ето хотела с аквапарк http://www.google.bg/aclk?sa=l&ai=C6jdTrjD6UvbcAcrW7gbm_YDgB … -1527&cad=rja мисля че можеше да го посещават и външни лица.

И аз съм чувала, че може да се посещава от външни лица, но нещо ми се върти в главата цена от 20 лв  Rolling Eyes

fatalina, ако знаеш как те чакам  smile3508 Винаги много добре разказваш и описваш всеки хотел. Та за това съм нетърпелива преди нашата почивка да те прочета  Grinning

# 10
  • Мнения: 6 299
Само да сме живи и здрави. Ако имам достъп до интернет още от там ще имате включване на репотери на място от събитието!!!! Party
Надявам се, че няма да се разочароваме. Само да кажа, че ние не сме от най-претенциозните клиенти. Стига да ми е чисто, да е приветлив персонала и да се държи адекватно, да е прилична храната, това ще ни е предостатъчно. Дори за нас е по-добър варианта, че плажа не е до самия хотел, защото иначе се искушаваме да похапваме и пийваме непрекъснато разни неща. А не е добре за и без това не до там тънките ни талии. Joy Обичайно от ОИ се връщаме с няколко килца отгоре. Уж малко хапваме, но като иска човек да опита и от това и от онова, така се получава накрая. Хубавото на Обзор е, че има къде да се разходи човек и няма да се налага да стоим само в хотела.

# 11
  • Мнения: 159
Много се радвам за тази тема! За пръв път мога  да пиша тук...кеф. Тази година за пръв път ще бъдем в Обзор. Ще се радвам да прочета ваши мнения за места, където сте отсядали. Аз търся нещо за след 15 юли за една седмица, нощувка със закуска. Иска ми се хотелчето да има басейн и интернет, защото ще ми се налага да работя за по час, два. Ще Ви следя с интерес.

# 12
  • Мнения: 209
Миналата година почивахме в Обзор и останахме доволни от почивката, та сигурно ще хвърлям по око на темата!   bouquet

Исках само да вметна за интернета - в града, централната част има свободна WI-FI зона, а и почти всяко кафене е с интернет, при това не лош.

Хубаво лято!

# 13
  • Мнения: 343
Благодаря за темата!  Hug
Аз никога не съм ходила в Обзор, но тази година резервирахме в хотел Лука Хелиос Бийч. Желанието ми беше да е хотел на плажа и се надявам да е напълно удовлетворено с избора на този хотел. Изглежда добре мястото, в близост до център и парк. Не прочетох много за него във форума, но може пък тук да се намери някой, който да сподели по-вечко впечатления както за хотела така и за Обзор като цяло. Живот и здраве за другия сезон и аз ще имам по-вече впечатления и мнения по темата.  Peace

# 14
  • Мнения: 1
Въпрос към тези,които са ходили вече в Обзор :Коя от улиците се води "ГЛАВНАТА" в Обзор???

Общи условия

Активация на акаунт