Обзор 2014

  • 55 630
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 312
Няма идея коя улица официално се води главна. Основното движение на почиващи е по улицата която започва над парка и отива нагоре към пазара и пресича пътя Бс-Варна. Мился, че се казва "Рибарска". А тази покрай морето е "Черноморска" двете се пресичат при парка и летния театър. Точно там е и централния плаж на Обзор.

# 16
  • Мнения: 1
Още въпросче...Планирам да резервирам в един хотел,който се намира на ул.Утро. Какво ще кажете за локация? Дали е близко до центъра или не е много? До плажа май е близко,поне така ми изглежда...

# 17
  • Мнения: 6 312
Кой хотел е това? Уличката като я гледам на картата на Обзор е близо до плажа. Но до паркчето е малко по-далечко но не повече от 10 -15 мин. ходене пеша.

# 18
  • Мнения: 1

Кой хотел е това? Уличката като я гледам на картата на Обзор е близо до плажа. Но до паркчето е малко по-далечко но не повече от 10 -15 мин. ходене пеша.

Мерси много! Хотела е "Тракийски Стан" за него се чудя.Уж не е далеч до плажа...

# 19
  • Мнения: 51
Здравейте, аз ще се присъединя към вас. Никога не съм била в Обзор. Тази година ще бъдем в къмпинг Зора в началото на юли. Моля да ми кажете колко горе-долу е разстоянието от къмпинга до плажа, как е плажа там и колко е далеч от центъра. Ние ще сме с дребосък на две години и трябва да си преценя средствата за придвижване Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз цоп тук, още събирам мнения дали да почиваме в Обзор, за сефте ще ни е тази година. Simple Smile Четох,  за дългата плажна ивица, много моля някой, летувал Simple Smile да сподели как е плажът, в частност - какъв е пясъкът, има ли камъни, водорасли, дупки в морето и т.н. Това ми е от особена важност, повече от условията хотелски. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 312
В предходните теми за Обзор многократно е обсъждан плажа, дори имаше и качени снимки. Много зависи къде точно си на плажа, по кое време на лятото, температурата на водата, дали е ветровито или не и т.н.
Централният плаж е супер, без камъни и по плавно става дълбоко. В двата края е с камъни, но те са в самото начало на влизане, където и е по-дълбочко, след това няма камъни и пак става плитко. Пясъка е хубав по-едър от на Сл. бряг, но чист и няма камъни по него.

# 22
  • София
  • Мнения: 595
Запис да ви следя   bouquet
Последните 3 години почиваме в Обзор, дори ако преди това сме били другаде. Тази година не мисля  да развалям традицията  Mr. Green и планирам да идем пак, за 4-та поредна година. 2011 и 2012 бяхме в първата половина на Август, а мин.година-в края, та категорично открих "моето" време за почвика-в края на сезона: по-малко хора на плажа, по-малко хора из целия град, свободни места във всяко заведнение, в което решиш да вечеряш.
За тази година планирам отново последните 7-8 дни на Август, хотела не мисля да сменям и отново да сме в "Каза Мартинез". Писала съм впечатления в темите всяка година до сега. Това е идеалната за мен локация, на абсолютно премлива за мен цена  Peace

ПС. Заведението от "каменната ера" е Бедрок!  Grinning
До мин. година Аква-парка в Обзор беше само за гостите на хотела му. Тази не знам дали ще пускат и външни.
Ние ходихме до Аквапарка в Слънчев бряг и това беше един от най-прекрасните дни в живота на щерката  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 397
Момичета, моля за мнение за Сънрайз Ол Суит Резорт. Далече ли е от плажа /аз съм с една палчека, която ще е точно на две годинки лятото и дългите разстояния ще са проблем/? Има ли инклузив на плажа? Хубава ли е храната? А анимацията? И въобще, каквото ви е харесало или не, моля да го споделите. Благодаря!

# 24
  • Мнения: 6 312
Момичета, моля за мнение за Сънрайз Ол Суит Резорт. Далече ли е от плажа /аз съм с една палчека, която ще е точно на две годинки лятото и дългите разстояния ще са проблем/? Има ли инклузив на плажа? Хубава ли е храната? А анимацията? И въобще, каквото ви е харесало или не, моля да го споделите. Благодаря!
Ето тук темата започва точно с мнение за този хотел от лято 2013 г.
Тема 1:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=748493.0

# 25
  • Мнения: 3 397
fatalina, да, видях готози коментар, но е единствен, надявах се на повече мнения... а иначе писах и на ЛС на дамата, но отговор все още нямам. Така или иначе вече резврвирах за края на юли, дано ни хареса.  Peace

# 26
  • Мнения: 6 312
fatalina, да, видях готози коментар, но е единствен, надявах се на повече мнения... а иначе писах и на ЛС на дамата, но отговор все още нямам. Така или иначе вече резврвирах за края на юли, дано ни хареса.  Peace
Честито! Хотела съм го разглеждала само от вън и изглежда добре. Той обаче се състои от няколоко сгради и не знам дали всичките са към хотела или еднита са части апартаменти. Според мен разстоянието до плажа е около 300 - 400 м., но може и да греша и да е по-малко. Обаче е равно и се ходи по една асфалтирана пътека.

# 27
  • Мнения: 801
Стотина лева на човек в силния сезон не ми се виждат оправдани за Сънрайз.
Далече от града, морето..За тези пари има по-добри предложения.

# 28
  • Мнения: 3 397
DARSANH, би ли дала пример? Аз много търсих, но не намерих нищо по-добро. Иначе честно казано не исках да сме в Обзор, а на юг някъде...

# 29
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте  Laughing
Идва лятото горещо
Вече всички търсим нещо
Място за почивчица желана
И аз Обзор съм си избрала  grinning039

Моля, за мнения и насоки за хотелчета в Обзор тип семейни.За тройна стая ама не от тези дето едното "уж" легълце е тип разтегателен фотьол. Mr. GreenС удобни кревати за високи хора 1.80  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт