Обзор 2014

  • 55 632
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 247
Привет от Обзор! Simple Smile
Отново сме в Казабланка, и отново всичко е перфектно!
И време чеудесно улучихме, морето е спокойно и приятно, водата е чиста.
Страхотен релакс в края на лятото - зареждане с енергия за зимата.

Има ли много хора в града ,че в края на юли беше лудница ?На всичко отгоре водата с щипалки(към края изчезнаха) и червен флаг .

# 256
  • София
  • Мнения: 2 296
Хотела е пълен, но в града няма много хора вече. Като пристигнахме беше бурно морето с червен флаг, но от вчера водата е прекрасна - чиста и спокойна. Няма нито водораали, нито щипалки, нито медузи.  Peace

# 257
  • Мнения: 1 354
Къде в Обзор има 4-5 звезден хотел с условия за забавление на дете и хубава храна?!

# 258
  • Мнения: 1 354
Привет от Обзор! Simple Smile
Отново сме в Казабланка, и отново всичко е перфектно!
И време чеудесно улучихме, морето е спокойно и приятно, водата е чиста.
Страхотен релакс в края на лятото - зареждане с енергия за зимата.

Сега гледам "вашия" хотел Simple Smile
Не е много южно черноморие, каквот търся, но става.

Може ли малко повече впечатления за храна и дали има нещо за деца, водни неща или не водини?
 Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 23 107
Къде в Обзор има 4-5 звезден хотел с условия за забавление на дете и хубава храна?!
Предполагам, че питаш кои хотели в Обзор... Риу Хелиос Бей, Мирамар, Сол Луна Бей.

# 260
  • Мнения: 1 354
Да, налага се, заради детето да отида на море и търся нещо и за деца Simple Smile
Отказах се от Елените и ужасните им условия, макар че имат аквапарк:(
Значи Казабланка гледам в момента...

# 261
  • София
  • Мнения: 23 107
Ти понеже написа 4-5 звезди, затова ти дадох най-добрите хотели и съответно най-скъпите.  Peace
Казабланка е на втора линия и е сравнително евтин.

# 262
  • Мнения: 6 312
Да, налага се, заради детето да отида на море и търся нещо и за деца Simple Smile
Отказах се от Елените и ужасните им условия, макар че имат аквапарк:(
Значи Казабланка гледам в момента...
Мирамар е с най-добри отзиви от гледна точка на ОИ услуга. Сол луна е с аквапарк. Казабланка също поддържа идеални условия на изкючително приемливи цени. Аз лично съм много доволна от Казабланка. Анимацията за децата е на добро ниво.

# 263
  • Белгия
  • Мнения: 303
Да кажа две добри думи за Обзор Бийч Ресорт. Всъщност думите са повече от добри, беше изключителна изненада да намерим комплекс с малки 4-етажни блокчета, до всеки от тях по един детски и един басейн за възрастни, барчета, детски площадки, супер чисто, поддържано и подредено. Плажът е широк, чист, има свободно място за собствени чадъри или децата да тичат. Всички самостоятелни стаи и холовете на апартаментите гледат към морето, комплексът е на самия плаж. Резервирахме от букинг и снимките там са съвсем реални. Имат анимация за малки и по-големи, но нашите деца още не се интересуват от такива работи. Нямаше комари, стомашни вируси и други подобни красоти.
Минусите: няма ол инклузив, предлагат закуска/вечеря на блок маса (която е ол инклузив за дошлите с тур оператори чужденци). На мен ми хареса храната, прясна и добре сготвена, макар че не беше някакво гурме преживяване. Струва 10/20 лв. на човек и не включва напитки. В стаите чистотата не беше на ниво в края на сезона, май бяха намалили персонала. Плажът е на концесия, по 6 лв. за чадър/шезлонг. Супермаркетът в комплекса е скъп, но има друг голям отсреща на пътя, а и Обзор е на 1-2 км.
Чудесно изкарахме, не съм почивала така на нашето море от много години.

# 264
  • Мнения: 1 354
Много ви благодаря за прекрасната тема и коментари  Hug
Така като чета Обзор е един от малките курорти с нормални условия и хотели.
Може би друга година ще се спрем на него.
Всичко добро и хубава почивка, на който му предстои  Sunglasses

# 265
  • Мнения: 10
Здравейте на всички, имате ли отзиви за Вилно селище с бунгала "Лозята" в Обзор. Предварително благодаря Simple Smile

# 266
  • Мнения: 6 312
Здравейте на всички, имате ли отзиви за Вилно селище с бунгала "Лозята" в Обзор. Предварително благодаря Simple Smile

Има нова тема за 2015 г. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=848230.0;topicrefid=19
Не познавам комплекса, но ми се струва, че е далеч и високо от южната част от плажа на Обзор, както и от града Обзор. Оставам с това впечатление гледайки го на картата. Общо взето е в нищото. Също така мисля, че цена от 12 лв. на легло за бунгало е висока при положение, че за такива пари ще спиш в хубава къща или апратамент в самия град Обзор със влкючени всички удобства и много по близо до плажа. Разгледай тук http://pochivka.bg/t-45-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B8-%D0%B2-%D0%BE%D … D0%B7%D0%BE%D1%80
Ако държиш на бунгало, то виж къмпинг Зора в центъра на Обзор е и на 150 м. от плажа. Миналата седмица минах през двора на къмпинга, за да го разгледам, еми страхотен е има стари и нови бунгала със всичко необходимо. Има и възможност за храна ако желаете.http://www.zora-ob.com/bg/%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D … D0%B2%D0%BA%D0%B8

# 267
  • Мнения: 51
Ако се спрете на къмпинг Зора, категорично недейте да вземате пакет, включващ храна. Ние миналата година бяхме там - храната беше хем малко, хем нискокачествена.

# 268
  • Мнения: 6 312
Ако се спрете на къмпинг Зора, категорично недейте да вземате пакет, включващ храна. Ние миналата година бяхме там - храната беше хем малко, хем нискокачествена.
Помести си мнението в новата тема Обзор 2015.

Общи условия

Активация на акаунт