90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 281

  • 28 584
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 4 311
eva, zanata, аз съм от 3.01. втора врътка (първата преди 2 години) и аз съм като вас - 2,5 кг въртя. Убедена съм, че ще се раздвижат нещата, виждала съм го това много пъти в темата. Не мислете толкова за килограмите и кантара сега, яжте си каквото там ви е ред и нека си минава времето.

Да похваля страхотната рецепта за картофи на фурна - буквално като пържени са на вкус, вътре меки, отвън хрупкави, със съвсем малко мазнина, от години се мъча да налучкам правилната рецепта за постни картофи на фурна! Благодаря много!

# 31
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Благодаря ви, момичета   bouquet Темата е голяма подкрепа, не се отказвам, защото знам , че режимът работи. Това, което Савина обясни за инсулина и килограмите лично го изпитах, на миналата врътка дори и само 7 свалени килограма ми помогнаха да сложа инсулина си в норми . Затова сега бавно и славно ще се сваля, поне знам, че съм здрава този път Simple Smile Иначе , не съм пред МЦ, а точно в МЦ, ще видим след него как ще тръгнат нещата  Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 057
Здравейте,
чета ви от мнооого време. Бях на 90 ДД преди 3 години, тогава свалих 13 кг и се чувствах идеално, но не направих почивката и малко по малко започнах пак да се храня като преди. По този начин си върнах всичко свалено, че и малко отгоре. Последните 3 кг, които качих са коледно чудо  Laughing
Твърдо реших да правя режима пак, но този път и почивката. И така започнах на 12.01.2015г., даже амбицирах и още 2 колежки.
След първата четворка резултатът е -1,900 кг.  newsm44 Доволна съм. Вчерашното плодово меню беше:
7 банана (тук четох, че много добре се отразяват), 2 литра вода, 1 кафе и 3 чая.

Днес белтъчини:
З: 5 фурми без захар
О: малко врат (около 150-200 гр.), салата домати и краставици, пълнозърнеста филийка
В: още незнам, на заведение (може би някаква салата и пържола)

Това е засега. Мисля да пиша и ако е необходимо да ме корегирате. Иначе съм чела мнооого теми, знам за маслините, гъбите, дебелите снимки, тесните гащи и т.н.  Joy  Joy  Joy

Надявам се с вашата подкрепа да постигна вашите резултати.

Благодаря предварително   bouquet

Хубав ден на всички   love001

# 33
  • UK
  • Мнения: 4 311
Иначе , не съм пред МЦ, а точно в МЦ, ще видим след него как ще тръгнат нещата  Simple Smile
И аз съм така и вероятно и това си оказва влияние, въпреки, че от миналия път нямам такива наблюдения, само слушах да се говори в темата.

jujasol, добре дошла и успех Simple Smile

# 34
  • Мнения: 43
Здравейте фиданки и фиданчовци  Hug
Тинки   bouquet
Успех на плувците днес,много минуси ви пожелавам утре  Hug
Няма такова чудо тези дни.Онзи ден на "греховната" вечеря му отпуснах края и изядох 2 парчета торта,голям глад за сладко ме гонеше...И вчера на плодовия същата работа,затова го изкарах на 5 банана и     20-30 сушени фурми без захар,божествени са,направо се влюбих в тях,даже си купих още 2 кутии  Embarassed и 100 гр.бадеми.Абе прекалих,ама кантара не ме наказа,същите кила от въглехидратния ден тази сутрин-51 кг.  newsm78.Явно метаболизма ми влиза в ред  hahaha.Пък и то не остана 2 седмици и приключвам,аз воден няма да правя  Naughty
Менюто за днес:
з:8 сушени фурми без захар(ох този МЦ  Embarassed Blush)
о: 4 кюфтета,салата зеле и моркови
в:2 кюфтета,салата от домати и краставици

# 35
  • Мнения: 270
Добър ден,
Днес сутринта бях на ръба да се откажа, но казаното от  Госпожица Дух , Fifi Brindacier  и mimi.7299  ме обнадежди малко. След бобовия ден плюсът беше голям  800гр. Много демотивиращо е два дни  подред само +, може би свалям на см. не знам не съм се мерила. Ще продължа по правилата и се надявам скоро да се похваля с някой „-“. Дали резултата ще е по- добър ако намаля малко порциите- сега си хапвам толкова, че да се заситя, мисля че не са прекалено големи по- скоро нормални. Имам и въпрос относно сладката вечеря, може ли да бъде сладолед.
Лек ден!

# 36
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Добър ден   bouquet
Вие не работите ли ве ?!
Тинки   bouquet
 Да не съм чула някой да се оплаква от застои от по 5-7 дни или 2 седмици - тук шампионът съм аз - цели 2 месеца се борих за 1 кило на втората врътка, но пък падаха сантиметри  . В крайна сметка - резултат до тук - минус 40 кила за 3 врътки. Тялото ще свали , когато е готово , а не когато ние искаме . Просто трябва да сме стриктни и резултатите ще дойдат , когато им е времето - нито по- рано, нито по- късно. Имам в предвид - сигурните кила от мазнини, а не водичката в началото  Grinning
 Прочетох, не помня кой,  си е  решил , че ще яде сладко на обяд, вместо на вечеря - не може и не бива - има си причина да е обратното, но не ми се обяснява подробно, просто отбелязвам, че е грешка .
Ева - ако си била дълго на тези кила, организмът ще се бори кански. В момента и аз се мъча да падна под 70 , но не само че не падам, ми качих 3 от МЦ и още седят. Търпение - ще успееш. Hug Hug
Успех на отбора по синхронно плуване  Hug
 Днес съм скучна -
закуска- мандарини,
обяд - апетитка домашна с хляб и салата зеле,
вечеря - не знам още , но ще е сладка .
ПС - Мина - може - 3 топки са дадени като ориентир .

# 37
  • Мнения: 3 067
MinaCankova
Може Simple Smile

bobybonta - когато намериш време и имаш желание би ли споделила, защо така мислиш за сладката вечеря?Аз не съм съгласна, но може би ти имаш добри основания - ще се радвам да ги споделиш.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 368
Може ли да се наливам с чайове или задължително 2л чиста вода трябва да е?
Утре съм плодов , нали може чай с лимон вместо едно ядене?
И има ли значение чая?
Нещо гърлото ме дращи и да не прекалявам със Стрепсилса  Peace

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Може чай какъвто и колкото искаш. Неподсладен разбира се.
Ама то бива човек да е смотан и рус, ама колкото мене не бива.  Цяла сутрин готвих, дойдох на работа и си забравих обяда в къщи.  ooooh! Добре поне, че ми е белтъчен ден та има какво да си купя.
Менюто ми днес:
з - банан;
о - зелева салата и 3 кюфтета на скара;
в - зелена салата с рукола и пилешка пържола на скара.

# 40
  • Мнения: 312
Привет, момичета и момчета!!!
Тинки,  Hug  bouquet
Аз днес съм с + 200 гр. след смесен обяд и варива за вечеря. Доволна съм, очаквах по-голям плюс, че като прочетох снощи , че може печени фъстъци и олеле мале, не ми се говори, направо съм за бой  fight
Днес :
З - печена тиква с канела
О - пуешко с кисело зеле + салата цвекло и моркови
В - ориз с къри ( mimi7299  Heart Eyes) + салата краставици

С това кисело зеле сигурно утре ще съм пак с огромен плюс , но не се сещам как можех да сготвя пуешкото по друг начин за да е режимно. newsm78
Тази сутрин пробвах идеята за накиснатото ленено семе, да видим дали ще има резултат, че и моя " бял кон" скитори нейде из прерията. Joy
На плуващите днес желая успех и утре да се похвалят с хубави минуси. Hug
На всички които имат застой искам да кажа да не се отчайват, а да продължават по правилата на режима и резултата ще дойде. Не е важно да падат само килограми,важно е как изглеждаш. Ето аз например свалих само 3,200 кг. на 3 -тата  врътка, но пък на см имах голяма разлика и всички близки ми казваха , стига си отслабвала вече, много си отслабнала, а кг. бяха същите.
Anichka1987, може чай, без значение какъв е .
Лек ден!!!

# 41
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Духче - телеграфно ще  споделя -
първо - всичко в тази диета се върти около нивата на инсулина . Затова и в предговора на книгата има консултация и мнение именно от диабетолог - ако сте забелязали.
На обяд е позволено точно постно и солено, за да не се стимулира твърде секрецията на инсулин, защото твърде високото ниво на инсулина от сладкото на обяд  провокира мощен спад  след известно време, ще огладнеем по- бързо, няма да имаме енергия, може даже и лошо да ни стане  и ще направим гаф за вечеря . Laughing
Друга причина - сладката вечеря е ''греховна ''- смесена - за да приложи един метод на боди билдърите - чийтинг - лъжем организма, че му е свършила диетата , да не си стиска килцата , а да продължи да сваля.  Така се предотвратява привикването към диетата в някаква степен.  Попълват се и глюкагоновите нива , поизчерпани от предните дни . А и количеството е ограничено - до 200 гр.сме приели , което си е малко, ако трябва и да работим през деня  .

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
С това кисело зеле сигурно утре ще съм пак с огромен плюс , но не се сещам как можех да сготвя пуешкото по друг начин за да е режимно. newsm78
С прясно зеле, със спанак, печено със задушени зеленчуци или салата, с гъби...  Laughing

# 43
  • Мнения: 255
Здравейте и от мен в новата тема.Тинки,благодарности за нея.Аз от вчерашните варива имам -100,но все пак е в желаната посока.Днес въглехидрати;З-фреш портокал;О-хляб от лимец-2филии с лютеница и салата;В-постен кекс.Пожелавам воля и повечко инат на тези,които днес са на вода!

# 44
  • Мнения: 15
Здравейте! И аз съм днес на плодове и до сега: 4 фурми,4 мандарини и най вероятно ще изям още 4 мандарини. За утре мисля риба на фурна с доматен сос или без доматен сок, ще видим утре, още се чудя Rolling Eyes
Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт