Забременели след Ин витро - тема 4

  • 48 488
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 009
Браво Или  Hug , айде сега пази леглото  Heart Eyes

Фрида обясни ми как точно разбираш че имаш контракции? ( мисля че ти писа преди ден два че си имала след доки). 

# 736
  • Мнения: 72
Еее момичета, вие сте напънили вчера и днес темата с хубави новини! радвам се, че прегледите на всички са минали толкова добре. Дано вече само хубави новини- да е минал тежкия период.
 Илиянка радвам се ,че е минало добре! 
Добре дошла на Нели !

# 737
  • София
  • Мнения: 1 844
Браво, Илиянка  Hug Всичко ще е наред! Аз имах около седмица или по-малко кафяво зацапване, а първите дни и нещо като слуз и после вече няма какво да ти на помня, че нещо е правено  Wink

Aekara, усетих силно стягане, схващане, засилващо се постепенно като сила на определени места от корема, около и под пъпа и след няколко секунди се отпуска, тежест и дискомфорт в целия корем, чак ми беше трудно да ходя, все едно нещо ме е стиснало ниско долу, коремът ми беше твърд, особено в горната част.

# 738
  • Мнения: 1 009
Аз мисля, че имах днес такова нещо. Ме стягаше корема от едната страна повече и ме  държеше по 10на минути след това отпуска и после след половин час пак  newsm78. Вчера бях на доки и там нищо ми нямаше, да не би да психясвам вече  Crazy

# 739
  • София
  • Мнения: 1 844
А на мен днес нищо ми няма, коремът ми е абсолютно спокоен, мек, само дето бебето много рита, та усещам, че не съм сама   Grinning Явно е оттова, че лежа и вчера като се поразмърдах, пътувах, чаках час и половина пред кабинета и веднага ме схана. Иначе и мен от едната страна повече ме стяга. Абе не психясваш, контракции са това, ама дано не са от лошите, ами от онези подготвителните - бракстън хикс контракции  Praynig

# 740
  • Мнения: 451
Ето ме и мен момичета,скоро не съм писала но редовно ви следя. Вече 1 седмица съм вкъщи и по цял само лежа,2-3 дни след като излязох от болницата ми спря зацапването. Днес се бях поизнервила и мислих,че пак ще стане някоя беля но само корем ме боли от обяд и Но шпа не помага. На моменти корема ми го усещам един твърд и главоболие имам от вреве на време,но гледам да не пия нищо. И това безсъние ме побърква - всяка вечер се будя посреднощ и се въртя по 3ч. в леглото. Улежах се вече и малко да поседя права и ми се завива свят и ми става усилно.  В петък мисля пак да се върна в Ст.Загора при мъжо и в събота да отидем на лекар,че почти 2 седмици не съм виждала вече мъниците.

# 741
  • Мнения: 1 009
Браво Иринче  Hug
Фрида  Hug, кои са тези лошите и как да ги разпозная ( извинявай за глупавите въпроси)

# 742
  • София
  • Мнения: 1 844
Aekara, контракции, придружени с болка, т.е. стягане с болка, ама болка, а не дискомфорт, и то най-вече ниско долу, което може да скъси шийката и да доведе до разкритие, а също и когато са на равни интервал. Офф, и аз не знам, това е, което съм чела тук-там по разни статии и по форуми.
Ама ти стига ги мисли вече, то и от притеснение си докарваме контракциите  Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 2 501
Кате, реших да правя ФМ в Щерев. Посъветвай ме при кого, утре мисля да запиша час.
И още нещо да те питам - влизаме в София през Сливница, как най-лесно да стигнем до болницата?

# 744
  • Мнения: 324
Кей,запиши си час за д-р Чавеева,тя е най-опитна.
Аз понеже съм софиянка от 5 години и ме мога да ти помогна с упътването Simple Smile

# 745
  • Мнения: 1 009
Фрида  Grinning , може и да си права . Не ме боли, ма е доста неприятно.
Дано всичко е наред за всички ни до края  Praynig Praynig Praynig

# 746
  • София
  • Мнения: 1 844
Кей, + 1 за др. Чавеева.
Всъщност има само още една лекарка, която прави ФМ - Искилиева, за нея нямам мнение, но е съвсем млада, а и всички при Чавеева се бутат.
Сливница градът ли или булевардът  newsm78

# 747
  • Мнения: 2 501
Оказа се, че МЦ Фемина чисто географски ни е много тамън. Някой да има мнение? Май обаче напливът е доста голям, утре ще пробвам първо там за час.

# 748
  • София
  • Мнения: 1 844
Нямам мнение за Фемина, чувала съм също много добри отзиви за лекарите там.
При Чавеева часовете са горе-долу за след месец.

# 749
  • Мнения: 957
Моята лекарка също ме насочи към Фемина, и мисля там да направим ФМ.

Общи условия

Активация на акаунт