Забременели след Ин витро - тема 4

  • 48 490
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 550
Добро утрооо,момичета! Как сте  днес? Мен днес ме изписват...ура! Добре съм и се надявам всички да сте добре! Хубав и спокоен ден от мен! Hug

# 751
  • Мнения: 957
Добро утро, Илянка много хубави новини. Дано това ти е за последно преди раждането. Аз нещо спя по 12часа.... не знам какво ми става, но поне сега имам възможност, че после трудна работа със съня Grinning

# 752
  • Мнения: 1 220
Илиянка супееер! И аз сега се излюпвам. Днес по-късно ще гледам да направя новата тема. Ако пък някой друг иска, добре е дошъл Simple Smile

# 753
  • Мнения: 253
Теди, Бис, завиждам ви, че си поспивате сутрин, и на мен ми е трудно ставането сутрин тези дни, а уж си лягам все по едно и също време.
Поръчах си бременски дънки Next, защото панталона ми се смъква постоянно и не ми е много удобно така, и съм много доволна:) Взех ги от Ибей за £0.99 + £2.80 за доставка, втора ръка и се чувствам толкова добре с тях, че снощи си поръчах още два чифта Simple Smile
Утре ще ходя да ми вземат кръв за изследване на  4 различни хромозомни аномалии, а и си записах час за частен платен скан за края на февруари, защото не ми се чака чак до края на март, когато ми е часа по здравната каса, за да си видя малкото човече.

# 754
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Кей, в Щереваз записах час за Чаавеева за 20ти. Има и друга Искилиева, но е по-млада и още няма много отзиви. АЗ иначе само съм виждала Чаавеева. На първата фетална отидох във Фемина, както с малката, при Врагалева и съм доволна. Нямаше часове при Чаавеева да я видя тогава дали ще ми допадне..

# 755
  • Мнения: 2 501
Кате, мерси, но аз като видях колко ми е удибен адреса на Фемина, записах час при тях.
Някаква д-р Цолова, четох мнения - има много хубави, но има и две лоши.

# 756
  • Мнения: 1 095
Теди, Бис, завиждам ви, че си поспивате сутрин, и на мен ми е трудно ставането сутрин тези дни, а уж си лягам все по едно и също време.
Поръчах си бременски дънки Next, защото панталона ми се смъква постоянно и не ми е много удобно така, и съм много доволна:) Взех ги от Ибей за £0.99 + £2.80 за доставка, втора ръка и се чувствам толкова добре с тях, че снощи си поръчах още два чифта Simple Smile
Утре ще ходя да ми вземат кръв за изследване на  4 различни хромозомни аномалии, а и си записах час за частен платен скан за края на февруари, защото не ми се чака чак до края на март, когато ми е часа по здравната каса, за да си видя малкото човече.

 Joy Дизастър, каква е тази цена и аз искам. Сигурно си изтървала някоя цифричка, че то без пари иначе. Wink
Сериозно сега, дай линк, ако искаш и на лични. Интересуват ме, ако са добра оферта. На какво отговарят размерите, на номер, на мерки, на S, M, L ?
Или, честито изписване... и да почиваш повечко!  Hug

# 757
  • Мнения: 253
Дани, не съм изтървала цифричка, толкова е цената, направо без пари Simple Smile Даже с мъжът ми се чудехме защо му е на някой да продава на такава цена, защото като се разплатиш с Ибей и ПейПал, ти остават буквално стотинки от продажбата. Но така пък по-добре за нас Simple Smile
Влизаш в Ибей http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw … _sop=15&rt=nc, намираш си каквото искаш и си дебнеш после търговете.А относно размерите - на повечето си има дадени размерите в таблица на какво отговарят от европейските.
Аз снощи взех за £1.99 два чифта Simple Smile

# 758
  • Мнения: 1 095
Пфффффф, направо съм в оркестъра, ами сега след следобедния сън се мятам. Мноооого благодаря!  #Crazy  Hug

# 759
  • Мнения: 253
Няма защо  Grinning
А има и други марки бременски дънки, но аз гледах на Next защото панталона си купих оттам и поне имам представа как са им размерите.

# 760
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Ебей е голяма краста Simple Smile имаше моменти постоявно следях търгове..има и такива с нови неща и те също са доста изгодни. Що неща съм накупила за малката от там Simple Smile

# 761
  • Мнения: 253
Кате, аз количка съм си харесала оттам, нова, на доста по-ниска цена, сравнена с другите сайтове. А иначе крастата я преболедувах отдавна Simple Smile, сега само ровя, ако ми трябва нещо.

# 762
  • Мнения: 957
И аз вече се оборудвах с дънки за бременни, защото моите не ги закопчавах и ходех като някоя рапърка с дъно на коленете, добре, че е зима та ми е дълго якето, защото си бях по гащи:D Grinning
Аз ги взех от малкия цум, като има магазин и под колоните на пазара... направо се родих. Ходя като нормален човек, без да си вдигам гащите на всеки три крачки.....

# 763
  • Мнения: 424
Илиянка, айде тва да ти е последно.

Хаха, за панталоните, и аз като вас, вкъщи посотоянно ми падат панталоните ама поне съм у нас. За вън имам 2 панталона за бременни.

# 764
  • Мнения: 1 220
Момичета, днеска не успях с темата.. още по обяд ми се приспа, след това имах две приятелки на гости за малко, после се разходихме в парка и точно се прибирам и мъжът ми вкъщи пъшка болен. Чист грип. Предприех спешна евакуация при родителите ми и сега съм тук. Малко по-късно ще седна на компютъра на баща ми и ще я направя, че вече станаха много стари теми и с телефона не мога да се оправя. Стискайте палци да не се разболея!

Общи условия

Активация на акаунт