За изневярата

  • 106 559
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 3 231
Мъжете много по-трудно преживяват изневярата. Като децата, чуждото е общо, моето си мое.
Трудно ли? Въобще даже не я и преживяваме.

Куфарчето, лек ден и това е. Ако не иска, помагам й с куфарчето и пак така.

Жена се преживява за 3-4 месеца, до година. Боли, боли, па мине.

Да живееш с лъжец до себе си, да спиш в едно легло с него е вечна агония. Скъсява живота. Кому е нужно....

# 1 186
  • Мнения: 6 122
Да, те особено са пример за жени без самочувствие и съгласни да са назад в приоритетите на мъжа. Laughing
Не ги знам колко са простили, но не са се развели.

Според мен техният случай не може да служи като пример. За мен "прошката" им беше по - скоро "политически ход". При тях нещата са други, политика и власт най - вече.

Ами те не са се развели заради политика и власт, други жени - защото няма къде да отидат и не могат сами да се издържат, трети - просто от любов, всяка си има обяснение защо не го е направила. Факт е, че жени от всякакви прослойки продължават да живеят с мъж, който им е изневерил и това не ги прави по-глупави или заблудени.

Ми не ги прави естествено.

# 1 187
  • Мнения: X
Включвам се и аз с молба за мнение по следния казус: момиче с доста сериозна връзка, която обаче е зациклила и е на кръстопът да продължи ли изобщо и мъж- 10 години по-възрастен, разведен веднъж и в момента с приятелка. С приятелката не живеят заедно, връзката е на по-малко от година. Мъжът инициира всичко с новото момиче, започва едно ухажване, едно сваляне на звезди, една голяма любов и обещания за светло бъдеше..., НО не се разделя с приятелката си. Момичето е готово да рискува, той се кълне, че днес, утре, всеки следващ ден нещата ще са различни, но..нищо. Важно е да се уточни, че нямат възможност за тайни срещи, т.е не е със сексуална изгода. Неговата идея е, че е на възраст, в която иска да създаде семейство, деца и едва ли не, с новото момиче  е намерил човека. Има разговори за съвместно съжителство и т.н. След 5 месеца ходене по мъките, и абсолютно изтезание с чувствата, момичето му поставя ултиматум. Сега или никога. Той казва, че е прекалено наранен от предишните си неуспехи, трудно е преживял неуспеха на брака си и, че се страхува в момента да започне връзка с нея, едва ли не, но трърди, че е убеден, че не обича настоящата си приятелка и няма намерение да остават заедно, нито да задълбочат връзката си.  Sick
Смятате ли, че настоящата приятелка трябва да знае какво се случва? Варианта е тя да е в пълно неведение с какъв човек се занимава и той да и сваля звезди по същия начин, или просто нещата да си останат по начина, по който са, и всеки да се оправя както знае?

# 1 188
  • Мнения: 204
Сериозна връзка с обвързан мъж звучи тъпичко. Мъжът си я мотае, както си иска. Защо, може би си чеше егото.

# 1 189
  • Мнения: 46 520
Трудно ли? Въобще даже не я и преживяваме.

Куфарчето, лек ден и това е. Ако не иска, помагам й с куфарчето и пак така.

Жена се преживява за 3-4 месеца, до година. Боли, боли, па мине.

Да живееш с лъжец до себе си, да спиш в едно легло с него е вечна агония. Скъсява живота. Кому е нужно....

Е как, това е любов, не разбра ли за толкова страници? Mr. Green

# 1 190
  • Мнения: 2 927
Смятате ли, че настоящата приятелка трябва да знае какво се случва? Варианта е тя да е в пълно неведение с какъв човек се занимава и той да и сваля звезди по същия начин, или просто нещата да си останат по начина, по който са, и всеки да се оправя както знае?
     Смятам, че не е работа на момичето да се явява информатор на другата жена. Тя може да знае или да не иска да знае, и връзката напълно да я устройва. Може нищо да не подозира и да прекрати връзката, но младото момиче дали ще е удовлетворено, ако я изберат заради липса на алтернатива? 
     Не виждам и гаранция за развитие на новата връзка. Мъж, който иска сериозно обвързване при налична приятелка, не сваля момичета в зациклила връзка, възползва се от тях. А ако намеренията са сериозни, действа сериозно, не кърши пръсти като ученичка.

# 1 191
  • Мнения: 5 508
Ако лъганото момиче ми е много близка приятелка, то със сигурност бих се замислила дали да не й намекна или направо да й кажа, нооо пак не е сигурно, че в крайна сметка ще го направя. Зависи от изключително много неща.
Ако пък ми е просто позната или дори непозната - не бих се бъркала по никакъв начин.

# 1 192
  • Мнения: 45
Кой да и каже, любовницата може би? Защото и това е важно

Това ми звучи, като слаб опит на слаб човек да получи нещо, което никога не е имал и няма да има  Peace

т.е. любовницата в яда си ще каже на законната половинка, че гаджето и е лицемер и т.н.
може би любовницата се надява така да му го върне, че не е избрал нея  Thinking
и определено нищо няма да постигне...

но ако е приятелка на законната и знае, че гаджето и изневерява.. ами не знам аз дали бих казала, но се надявам да ми кажат

# 1 193
  • Мнения: X
Скрит текст:
Включвам се и аз с молба за мнение по следния казус: момиче с доста сериозна връзка, която обаче е зациклила и е на кръстопът да продължи ли изобщо и мъж- 10 години по-възрастен, разведен веднъж и в момента с приятелка. С приятелката не живеят заедно, връзката е на по-малко от година. Мъжът инициира всичко с новото момиче, започва едно ухажване, едно сваляне на звезди, една голяма любов и обещания за светло бъдеше..., НО не се разделя с приятелката си. Момичето е готово да рискува, той се кълне, че днес, утре, всеки следващ ден нещата ще са различни, но..нищо. Важно е да се уточни, че нямат възможност за тайни срещи, т.е не е със сексуална изгода. Неговата идея е, че е на възраст, в която иска да създаде семейство, деца и едва ли не, с новото момиче  е намерил човека. Има разговори за съвместно съжителство и т.н. След 5 месеца ходене по мъките, и абсолютно изтезание с чувствата, момичето му поставя ултиматум. Сега или никога. Той казва, че е прекалено наранен от предишните си неуспехи, трудно е преживял неуспеха на брака си и, че се страхува в момента да започне връзка с нея, едва ли не, но трърди, че е убеден, че не обича настоящата си приятелка и няма намерение да остават заедно, нито да задълбочат връзката си.  Sick
Смятате ли, че настоящата приятелка трябва да знае какво се случва? Варианта е тя да е в пълно неведение с какъв човек се занимава и той да и сваля звезди по същия начин, или просто нещата да си останат по начина, по който са, и всеки да се оправя както знае?
Ако си близка с настоящата приятелка, просто й "подскажи",  в неформален разговор, да задейства нещата с гаджето-да поиска някаква яснота, или просто да "натисне" връзката в дадена посока.Ако гаджето се опъне, ясна е работата.
Макар че, ако аз знам за подобен льольо и някое от момичетата би е близка, бих я светнала с какъв мухльо си има работа.Никоя жена не заслужава да я правят на идиот зад гърба й.
Ама много ги "обичам" таквиЗ:наранен бил, страхувал се от нова връзка (макар че е във връзка    #2gunfire  ), обича тая, не обича оная....пък ги мотае и двете както му е удобно.
Не разбирам и жените в позицията на момичето със сериозната връзка:захващат се с обвързан, дето уж е луд по тях, но странно защо, не ще да зареже настоящата.
Ама .....то иначе приказката за баницата нямаше да е актуална.    Laughing

# 1 194
  • Мнения: 46 520
Смятате ли, че настоящата приятелка трябва да знае какво се случва? Варианта е тя да е в пълно неведение с какъв човек се занимава и той да и сваля звезди по същия начин, или просто нещата да си останат по начина, по който са, и всеки да се оправя както знае?

Не. Струва ми се, че приятелката ти разчита на това да й каже и тя да го зареже, за да остане свободен за нея.
От описаното - да не очаква нещо сериозно с него.

# 1 195
  • Мнения: 15 960
За пет месеца всеки мъж би трябвало вече да е взел решение с коя от двете иска да бъде. Щом още е с приятелката си, с която дори и не живее, значи няма намерение да се разделя с нея. Не, че другото момиче няма шанс, но няма смисъл да си губи времето с него.
Иначе ако става въпрос за скорошна връзка, както  в случая, добре е жената да знае с какъв мъж се е захванала.

# 1 196
  • Мнения: 4 270
Имам абсолютна нетърпимост към предателството и лъжата! Не са ми изневерявали или поне не съм разбрала, но мъж ме е предавал по друг начин. Същото е!
Ми преживей го. Кво се плюнчиш по форумите.
Ти защо се обърка, че говоря с теб? И кой каза, че не съм го преживяла? Ти въобще като какъв се изживяваш? Пиши си и не се заяждай!

# 1 197
  • Мнения: 6 703
Смятате ли, че настоящата приятелка трябва да знае какво се случва? Варианта е тя да е в пълно неведение с какъв човек се занимава и той да и сваля звезди по същия начин, или просто нещата да си останат по начина, по който са, и всеки да се оправя както знае?

Има доста готини филми как двете мамени жени се съюзяват и прецакват лъжеца-кръшкач.
Що пък и вие да не сте от тях, те филмите по истински истории се правят.
Пробвай и ще видиш  Simple Smile

# 1 198
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Със сигурност не ги прави по-щастливи. Едва ли има жена, било то и най-разкрепостената такава, на която искрено й е кеф да си живее с мъж, който има забежки.  Crazy
Свят широк, хора всякакви  Peace
Ако мъжът ми е готин, добър, любящ, имаме хубав сексуален живот, близки сме, той е добър баща и изобщо всичко е окей между нас и се чувствам обичана и значима за него, не бих имала против да има забежки, ако се правят разумно и са нещо странично, а не изсмукват енергивта и ума му!
И не, не ви лъжа, определено предпочитам горния вариант пред напълно верен мъж, който да си е нон-стоп вкъщи до мен, но да е пасивен, да ме неглижира като жена. За какво ми е такава вяла вярност и преданост, ако сърцето ми не е нахранено с любов?! А ако съм обект на страст, любов, нежност, нищо, ако ме дели с друга, явно има в излишък човекът. Изобщо, не виждам защо трябва да бъдем толкова осъждащи всички...

# 1 199
  • София
  • Мнения: 933

Мога и още по-остра да бъда! Имам абсолютна нетърпимост към предателството и лъжата! Не са ми изневерявали или поне не съм разбрала, но мъж ме е предавал по друг начин. Същото е!
Предателството си е предателство , не зависимо под каква форма!
Човек колкото повече прощава толкова повече му се качват на главата .
Била съм с по- не опитен партньор и съм търпяла какви ли не простотии . Грешка след грешка..
Отвратително е и не се живее така.

Общи условия

Активация на акаунт