Кърмене и 90-дневна диета - Тема 4

  • 51 194
  • 315
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 295
Здравейте мами, моята принцеса е на цели 18 месеца вече,така че реших че е време и за диета и за отбиване. Започнах я преди няколко дни и много ми харесва.За съжаление една прие има рожден ден в неделя и ще има торота 😞😞😔,а не ми е въглехидратен ден


# 301
  • Мнения: 197
Дa се похвaля и aз от 40денa съм мa диетaтa,кaто цяло я спaзвaм,имaм някои зaбежки но....се спрaвих с глaдa зa слaдко и съм гордa от себе си.Сегa резултaтa -8кг(можеше дa сa повече aко бях по-стриктнa).Доволнa съм, спaзвaм плодовите, кaто вечер ям сaлaтa,воден не прaвих.Стaртирaх от 111кг в моментa съм 103кг, високa съм 176см,достa рзвитa мускулaтурa имaм и тя тежи в случaя достa.Нaдявaм се още 15кг дa бутнa до крaя все пaк нямa още средaтa нa режимa.Кърменето ми е вечер и сутрин кaкто и по всяко време през нощтa,не ми се е отрaзило зле нa кърмaтa, в плодов имaм нaй много кърмa,зaрaди ядките много ме стимулирт.Товa е, успех нa другите момичетa, некa дa пaдaт килaтa и дa се вaе снaгaтa Simple Smile

# 302
  • Мнения: 295
Да се похваля и аз днес се претеглих и съм отслабнала с 2 кг за 5 дни😄😄😄обаче и аз не съм много стриктна

# 303
  • София
  • Мнения: 945
Момичета, здравейте! Моята малка кукла скоро става на 6 месеца и ще я захранвам, та реших да спра да отлатам диетата, защото имам да свалям 30-тина кг... Днес е първи ден.
Освен да се пропусне водния ден и в плодовия да се хапват ядки има ли още нещо важно за съчетаването на диетата с кърмене?

# 304
  • Мнения: 1 298
За кърмачки може да не се следят грамажи, да се прави плодова следобедна закуска ( за това не съм 100%), сутрин може и ядки, освен плодовете. Аз обаче си я правих по правилата, освен че на първа врътка не правих водни, на втора правих, затова все забравям тези разрешени за кърмачки неща.

# 305
  • София
  • Мнения: 983
И аз се записвам да ви следя и да попитам колко време след раждането започнахте режима? Имам доста за сваляне и се чудя кога да започна newsm78, а дотогава ще ви чета за стимул Laughing

# 306
  • Мнения: 1 298
Аз започнах след първия рожден ден на дъщеря ми, но с второто може и по-рано да започна, че през тази година на кърмене доста качих тогава, поне да избегна качването се надявам, може би като захраня след 6-я месец, живот и здраве, ще я почна.

# 307
  • Мнения: 57
здравейте мами,
имам следният проблем. Дъщеря ми е на 3,5 месеца и кърмя. Днес ми е 25 ден от режима и съм свалила едва 2 кг. Cry. Имам още 10 кг.
Има ли и други мами, при които килата не мърдат? След първата бременост свалих кг. също с тази диета, но тагава не кърмех. Много съм расочарована...искам полека лека да си възстановявам фигурата, но не знам как.  Sad
 

# 308
  • athina
  • Мнения: 524
Здравейте момичета!
На 4-ти април приключих диетата с 12кг. свалени.Смятам другият месец да я започна отново.Знам,че е твърде рано,но от както не спазвам стриктен режим се чувствам странно,а преди това бях "лека" и пълна с енергия.
Пожелавам на всички Ви постоянство и достигане на желаните килограми! bouquet bouquet bouquet

# 309
  • Мнения: 1 298
Трябва да се прави  90 дни почивка, тя също си е режим и благодарение на нея се задържат килограмите, ако сега не правиш почивка, а скоро започнеш пак диетата, може и да има обратен ефект. Аз правих една врътка, после почивка, на втора врътка пак свалих доста и втора почивка, тогава забременях накарая и засега дори и ядяща и бременна нямам йо-йо ефект, но си правих почивките.

# 310
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Включвам се в темата, че този Великден ми върна килата от 9 месец  Blush
Кантара ми е без батерия, та не знам от колко почвам, последно бях 59 ( Три кила над тези, от които забременях), но не се чувствам добре в кожата си, та започвам режима. Ако не друго , надявам се поне да дресирам апетита , който ме гони  Embarassed

Бебето е на 6 седмици, изключително кърмено, надявам се всичко да е ок с изхранването му, пък като не е ще се жертвам.

Днес мисля да дояждам яйца като за белтъчен ден, вегетарианка съм , та този ден ми е най-скучен като цяло.

# 311
  • Мнения: 2 532
Бягащата с вълци, до къде стигна с диетата? Спазваш ли я още и отрази ли се на кърменето? И аз обмислям започването й. Малката е все още на 4м, но аз имам нужда да сваля едни 5-6 кг, които ме дразнят вече. На всичкото отгоре май започвам да ги увеличавам отново(не съм се теглила от 10тина дни де).
Някой друг спазва ли в момента?

# 312
  • Мнения: 165
Здравей Цветна палитра!
Аз в момента кърмя и съм на диетата, но правя междинни хранения с плодове и ядки, предимно диня, защото й е сезон. В деня на варивата ам жито и овесени ядки, в кото слагам чия и лимец. Тогава мога и да смесвам храни. За варивата не знам дали може жито и овесени ядки всъщност, моля ако някой е запознат да ми каже.
До момента не съм забелязала да ми е намаляла кърмата, а от две седмици съм на диетата.

# 313
  • Мнения: 2 532
На колко беше бебчето, като започна диетата?

# 314
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
До никъде не я докарах, много несериозно подходих към диетата, правя си разтоварващи дни на плод и вода периодично и не се отразява на количеството кърма, виж за качеството не знам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт