Не издържам вече

  • 5 771
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Благодаря много за информацията.Надявам се колкото и малко сперматозоиди да съдържат съвсем малко количество да е попаднало в мен.Ако има значение,презервативът се скъса отстрани и видяхме че почти цялата течност се беше запазила,така че ми остава само да чакам

# 16
  • Мнения: 22
Ами както казах си пуснах урина за изследване още на другия ден.Освен тези съвсем леко повишени кръвни клетки нямам нищо друго.Нито бактерии,нито белтъци и някакви такива неща.От вчера на моменти  ме наболява кръста и три дена вече ми се гади,но имам чувството,че е на психическа основа.Не знам ако беше по-сериозно изследванията щяха да го покажат.И много се чудя дали наистина количеството червени клетки в урината може да покаже,че ми предстои менструация след 6 дни  newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 3 096
И на мен лекарка ми е казвала, че ще ми идва, затова са ми увеличени червените кръвни телца. Но ми дойде след 2 дни, а и тогава имах цистит. А 6 дни е много време за такова нещо, освен това имам хронични проблеми с бъбреците и болката в кръста и гаденето не мога да ги сбъркам. Вземи си една опаковка Уринал Акут или друг продукт с червена боровинка.
http://www.multipharm.eu/product/1013/urinal-akut-urinal-akut-an … istit-10kaps.html
Неоренал Акут също помага, той е с брезова кора.

Твоето момче е виновно, да знаеш. Изобщо не внимава и не знае какво прави. Затова сега имаш инфекция, затова се е скъсал и презервативът.
Прати го на изследвания.

# 18
  • Мнения: 22
Сега пия Цистирен,който наистина ми помага,но вчера и днес не съм пила и сега имам нещо като гъделичкане.Иначе ще говоря с него и ще му кажа да се прегледа за всеки случай,но до колкото знам циститът не се получава заради момчето,а от това че понякога микробите от ануса попадат отпред

# 19
  • Мнения: 3 096
Попадат, когато е невнимателен, груб и бърза. Ако никога преди не си имала такива проблеми, от това е.
А, също от презервативи със "специални ефекти" съм брала ядове. Беше нещо лютиво... Никога не ползвай такива! Само класически.
И иди на специалист нефролог. Трябва да си решиш този проблем сега и завинаги, за да не стане хроничен. После периодично рецидивира, с две думи - няма отърване. Аз го имам от дете, не е от идиотски изпълнения в спалнята, хаха.

# 20
  • Мнения: 22
Ами последния път беше малко по-груб,а и преди това като сме го правили съм нямала такова нещо.Като малка бях претърпяла цистит,но след като си направих изследванията не знам дали е редно да ходя на нефролог,но ще видя ако това нещо продължи или пак се появи.Иначе дано да си остана с инфекцията,макар че изобщо не е хубаво,но поне мога да го излекувам.А бебето няма как

# 21
  • Мнения: 3 096
Едва ли има бебе, спокойно.
Добре е да ти се направят изследвания, за да се разбере какви са бактериите. Това си е много сериозно.
И по-внимателно следващия път.

# 22
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Можеш да ми погледнеш последната лентичка.....успех

# 23
  • Мнения: 22
Ами дойде ми.Първо вчера се появи кафяво зацапване,което много ме изплаши,защото рядко съм имала такова,но днес сутринта вече всичко си влезна в норма.Направо огромен товар ми се стовари от плещите,благодаря на всички за коментарите и съветите  Hug Party Party Wink

Общи условия

Активация на акаунт