90 Дневна диета - тема 282

  • 24 311
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 314
Инке - вясвай се по- често , че ми липсват ритниците ти  Hug

тука съм бе
 smile3539 трамбовам на място -

 hug

# 16
  • Мнения: 1 094
Добро утро!

Радостина,  Hug за темата!

Ирка, най - накрая и аз да се наредя рано за кафето ти!  Wink

Бързам да се запиша, че днес ще бъда в движение цял ден. Първо на зъболекар, после и по магазините. Тази сутрин кантарът отново отбеляза застой. Мноого странно. От предния плодов не мърда, интересно ми е как ще е утре.

На плодове съм днес. За закуска ще хапна 2 банана, че след зъболекаря няма да мога веднага да ям. После ще видим какво ще е.

Курдов, дано поне част от щетите ти да покрият от застаховката.

# 17
  • Мнения: 247
ехааа току що осъзнах нещо Simple Smile
От началото на режима (01.01.2015) съм свалила 8.500 кила и 6 см от талия  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 точно за 20 дена (5 пълни 4-ки)

Направо съм си екстра Simple Smile доста спортувам и то си се отразява на мерките. Да кажа че почнах и все още съм на страшно много килца Simple Smile над 100-те съм, затова и цифрите са такива Simple Smile да не се обърка някой Wink

# 18
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Добро утро!
Да черпя идеи....
Много пишете и не успявам да следя всичко, но темата ми е много полезна, има отговори на всичко.
За мен днес ден на варива - закуска - ябълки (традиционно), обяд и вечеря - запечени картофи и салата зеле и моркови.
Хубав ден!

# 19
  • Мнения: 28 764
Добро утро!Ир, мерси за кулинарното момиче....и за кафенцето....с тия кукъри много малко усилия се искат от моя страна и всичко се получава, знаеш от опит!!!  Hug
Чакаме Стаси и Курдов на очет! Joy
Менюто днес
З банан, кафе
О ориз със всичко, зеленчуци, маслини, къри и салата
В ще  я мисля, че май пак по режима го подкарах...ще гледам да не е варива
... newsm78
Хора страх ме е че ще кача... Sad зимата много се лепи всичко, последните кила едва падаха, едва... Sad

# 20
  • Мнения: 740
И аз почвам да си мисля, че зимата всичко се лепи. Почнах от 69.9 кг. преди 2 дни (т.е. днес ми е третият), рекох да се претегля, ей тъй на, да се зарадвам... е, -200 гр. Хем аз първата четворка по принцип свалям бая и после нещата почват да се туткат и зациклят.  #Cussing out Би трябвало утре да съм в овулация, та се надявам да е от това. И се надявам от хапчетата да задържам вода. А и снощи прекалих с количествата, че ми беше много, ама много гладно.
Тъй. Мръннах.

Курдов,   bouquet. Съжалявам, че се е получило така, но пък хайде, дано тия неприятности са някакви изостанали от 2014 г. и вече да се приключва с тях. За всички ни, имам предвид.

Радостина,   bouquet за темата. Както се изписват за 4-5 дни, наистина не е лошо Тинки да има отмяна, че не е на щат тука, все пак.  Crazy

Днес въглехидрати.  Sick Слагам това емотиконче, понеже в ранния следобед имам неприятен ангажимент и стомахът ми отсега е свит на топка, та не знам какво ще обядвам.
Закуската е киви, вечерята: постна пица (взела съм от готовото тесто, което продават в Била, за отгоре имам доматено пюре, босилек, много гъби, чушка, лук и евентуално кисели краставички). Обядът е тъмна Индия, но със сигурност ще е нещо дребно (като така нарушавам правилото за по-малка вечеря).

Хубав ден на всички!   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 517
Добро утро. Тъкмо влизах да правя нова тема и съм била отменена. Благодаря.
За информацията на първа страница ще направя check за следващата тема.
Днес имам много важно контролно стискайте ми палци. Ще правя и воден Peace
Хубав ден.

# 22
  • Мнения: 3 067
Добро утро Simple Smile

Много се радвам, че упражненията са ви допаднали Peace
Някой ме попита за кикбокса, преди много страници (Наистина много пишете хора!) - не помня кой  Embarassed да ми драсне на ЛС и ще му кажа къде тренирам Simple Smile

Фифи - мила как върви застоя и качването ? Има ли нещо ново?
Относно упражненията за ръце (ей ся я фтасах  Mr. Green) Правя, ама как да ги обясня..
опитах, прочетох какво съм написала и дори аз не се разбрах  Blush ще потърся в нета има ли ги обяснени, за сега давам това - https://www.youtube.com/watch?v=WY1E28bcR6U, като ми остане малко време ще потърся още

# 23
  • при моите любими
  • Мнения: 2 541
Аз хич не пиша, но се стремя да ви изчитам, но като почнете вечер на седянка и не мога да смогна.  Crazy  Аз вчера на плодове и вечерта ми беше много трудно. Голям глад ме гонеше. Тази сутрин имах голям минус, но аз свалям само в плодовия. До сега винаги над килограм и след това и през трите дни качвам по 100-300 гр. Въпреки всичко вървя надолу и след тази четворка съм - 300гр. Свалила съм доста от сантиметрите и на лицето ми личи и вече всички около мен забелязват. Това ми е голям стимул. За днес си купих хубаво филе от риба тон и мисля да хапна една консерва със салата айсберг. А за вечеря имам още една, но ми се хапват и варени яйца и сирена и кашкавал. Много обичам такива неща и като ги ям само на 4 дни направоооо ми липсват. Аз затова и прегреших след сладка въглехидратна, си хапнах малко кашкавал. Голямо ми е изкушение  Close

# 24
  • Мнения: 448
Радостина  bouquetблагодаря за темата
Курдов много неприятно,дано щетите са малко и да ти платят повечето разноски
И аз се записвам за срещата,но по-скоро ми прилича на среща на дебелариум,отколкото на среща на фиданки с всичкото това ядене hahaha
Добро утро на всички!Моето писукащо зверче ме събуди в 7:30,а аз се събудих с леко главоболие,защо така newsm78.Но съм доволна от кантара(-0,600),явно плодовата вечеря ми се отразила добре.Знам,че утре няма да е така,но днес ще се радвам.
З-банан
О-2 банана
В-кисело мляко,сирене,краставица(нещо като таратор,но без да го разреждам с вода)


Имам едно питане:когато си сготвиш нещо,трябва ли да се яде салата.Например аз си сготвих зеле(постно) и ще си го комбинирам с различните групи,но ако сипя една чиния и отделно салата няма ли да дойде много?Та въпроса ми е :може ли понякога без салата?

Последна редакция: ср, 21 яну 2015, 09:25 от myrkyy

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Добро утро! Днес съм скромни - 700 гр. след водния ден, но колкото - толкова. Дойде ми време за големия отчет. Днес става точно 1 год откакто реших да променя мисленето си и този път да отслабвам успешно. Та по този повод черпя закуска:



Та отчет:
През първия цикъл: - 6,2 кг
Втори цикъл: твърде скромни - 1,3 кг.
Общо за 90ДД до сега: - 7,5 кг.
Общо за последната 1 година (с различни диети и много спорт): - 23 кг. newsm44
Мноого съм доволна от себе си (което на мен по принцип много рядко ми се случва). Чувствам се чудесно - физически и емоционално.

Пожелавам на всички ви усмихнат ден!

# 26
  • Мнения: 99
Народе ако ви кажа какъв буламач се наложи да си изям ( изпия) сутринта не  е истина  Sick От де ми дойде на акъла , че видиш ли не ми се дъвче портокала , а ще го пия. Добре де ама аз имам само сокоизстисквачка  тип центрофуга. Викам си голяма работа пак ще стане .. да ама не . От 4 големи портокала ми се видя ,че излезе супер малко и то какво да видя , половината сок седи в контейнера за боклук. Викам си яяя всичко да набутам в каната , все едно е смути . Е такава гадост не бях пила  Laughing А лично обожавам всякакви смутита и фрешове . Ама викам да не е зян  Rolling Eyes Тъй че цитруси на центрофугата никога повече  Naughty
 За днес ВХ както ми предложиха от снощи :
обяд - мерудени питки  Heart Eyes и салатка
вечеря - се още се колебая между щрудела с ябълка и канела и качамака със домашно сладко .
Курдов Стискам палци да отпуснат достатъчно пари за щетите . Кой знае може да се се обзаведете с чисто нова баня !!!
И  аз съм на мнение ,че зимата много трудно се смъква . И аз имам плюсове точно в плодови дни. Ама  по - добре от рано да почваме да слабеем , не в последни момент в лятото   та да се чудим бански ли да си купуваме или костюм за водолаз Mr. Green

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Добро утро и от мен!
След  сутрешният спорт сред природата( много се радвам на хубавото време) Се чувствам прекрасно с чашата кафе и приятното четиво.
Май снощи големината на порцията беше повече от колкото трябва , но ще се поправя.
Днес съм на въглехидрати
З: ябълка
О: бутер тесто с плънка от задушен спанак , гъби , праз, чушка и подправки.
В: кекс с крем и ред шоколад
Усмихнат и енергичен ден за всички Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мърки, в почивка ли си? Ако е така оцветявай си менютата, че ще объркаш някого така. Иначе салатата не е задължителна, само е препоръчителна. Ти си прецени дали ще ти е достатъчно само зеле или да добавиш и салата. Не е грешка и в двата варианта.

# 29
  • Мнения: 255
                              Добро утро и успешен ден на всички!

Савина_33,да са ти честити новите постигнати резултати и да се чувстваш удобно в "новата си кожа"!

Общи условия

Активация на акаунт