Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 32

  • 41 632
  • 782
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 236
Nandin, аз бях без стимулация,имах два фоликула.Извадиха една яйцеклетка уж хубава,която обаче не се оплоди.Според мен трябваше да сложат по-рано Цетротида и да ми направят ден по-рано пункцията.Денят обаче беше неделя и останах за понеделник.Затова си и мислех че не правят пункции в неделя или поне такива за един фоликул.Та според мен затова се прецака опита и сега с д-р Персенска точно това коментирахме високото LX преди пункцията.
Затова сега ще пробваме с дълъг протокол.
При теб обаче може да е различно, надявам се и стискам палци да извадите хубави Я и да се получат добри ембриончета. Hug

# 781
  • Мнения: 562
Момичета, някой пил ли е от вас Фемостон? Като прочетох листовката и ми стана лошо. Много ме притесни, защото по принцип съм с Поликистозна мастопатия и тъкмо я успокоих с маслото от вечерна иглика... и сега тоя Фемостон...Като прочетох за рак на гърдата и ....Да де, нама как, аз пак ще си го пия, но ако има някой, който го е пил да сподели впечатления.

И Аримидексът е за лечение на рак на гърдата. Всичко е в дозата, не се стягай, след като ти го е предписал док. Ако имаш притеснения, пиши му смс или звънни на спешния.

# 782
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте,

заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=825581.msg30085756#msg30085756

Желая ви много късмет и позитивни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт