как приспивате?

  • 829
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
Дай му бибата и ще заспи недей да го учиш на ръце защото така ще свикне и после горко ти

# 16
аз  съм  я  научила  още  от  както  се  роди  да  си  заспива  сама  в  леглото. вече  е  на  6м.  и  нямаме  никакви  проблеми, поне  за  сега.  когато  усетя  че  и  се  преспива  я  слагам  в  леглото. тя  започва  луда  игра, и както  си  играе когато  се  умори  си  заспива  и  аз  после  само  я  завивам.опитай  и  ти  така. newsm32

# 17
  • Мнения: 218
гушвам го и заспива за минути и после го слагам в леглото, но често понякога си заспива самичък догато играе

# 18
  • Мнения: 3 042
Дай му бибата и ще заспи недей да го учиш на ръце защото така ще свикне и после горко ти

И двете ми деца в началото заспиваха сами в леглата, но в един момент, когато не искаха да заспиват по този начин съм ги вземала на ръце и резултатът е: за щерката не помня, докога съм я приспивала на ръце, но синът ми е вече на 1г5м и още заспива само по този начин.

# 19
  • Мнения: 3 537
Аз вечер давам кърмата от шише, но понеже много бързо излапва всичко, веднага щом приключи с "яденето", слагам бибата и го разнасям за 10-тина минути. Успех  Peace
PeaceИ аз така правех.Дори да не уригне,задължително поне 5 мим след като си е изпил млякото го разнасях малко,естествено заспал върху рамота ми.И не го слагах веднага в креватчето ,защото може да повърне.

# 20
  • Мнения: 138
Давам му шишето с мляко,изпива го и си заспива.Но не винаге минаваме с тоя номер,понякога голямо пазарене/песнички,разходки и т.н./  Cry

# 21
  • Мнения: 49
От 6-ия месец си заспива сам и през деня  и през ноща. И аз се притеснявах че като спра да кърмя /11,5 мес./ ще имам проблем със заспиването, защото от папкането полузаспал го слагах в леглото. Затова след последното кърмене вечерта го оставях още малко буден да си поиграе и след това го слагах да спи. Но винаги заспива с биба, и до сега - сам, но с бибата в уста. 

# 22
  • Мнения: 577
Ако спреш да го кърмиш след като му дадеш вечерята го полюлей малко и е готов

# 23
  • Мнения: 8 505
Слагам я в леглото и и давам млякото.Така заспива и до днес.

Общи условия

Активация на акаунт