Как да не си happy :)

  • 1 773
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз получих такова прекрасно нещо от голямата си дъщеря и картичка със снимка на двете ми съкровища,за която се е погрижил вуйчото  bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Наистина са много мили тези моменти и не се забравят. Аз също пазя няколко неща от Гого, включително картичка която ми беше правил не в училище а у дома, в 1ви клас беше и надписа е
" Ч.О.М МАМО!"  Laughing

# 17
  • Мнения: 7 821
И моите малки мъже ми подариха картички (е на малкия не е баш картичка но  Wink ), а Вики ми издекламира много хубаво стихотворение за "празника на мама". Много мило ми стана  Simple Smile.

# 18
  • София
  • Мнения: 418
И аз получех картичка и същото цвете като твоето AnMary. Както каза малкия брошка. Те да не ходят в една и съща детска?

# 19
  • София
  • Мнения: 39 771
Да, брошка е Simple Smile Това доуточнение получих от съпруга ми. Дияна е група 2А в 38мо ОДЗ "Дора Габе" - Надежда.

# 20
  • София
  • Мнения: 418
Ние сме в другия край на София- Дружба. Но в детските работят по еднакви програми и затова съвпадат подаръците.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
Може, за еднаквите програми говоря. Ама никакво въображение не влагат значи Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
аз още със ставането си получих "домашни" картички от момичетата. на едната кой знае защо се мъдри достолепната уилма флинтстоун  newsm78, оцветена с много старание.
имам си снимка-картичка на габа от детската градина. милото беше болно в деня, когато ги снимаха и учителките използвали когато фотографът отишъл да носи вече готовите картички и събудили габЕнцето за снимка - рошаво и ококорено  Simple Smile
получих от габа и друга картичка - апликация на ваза с цветя - избрала ми е теменужки и "нищо, че вазата е наобратно" Laughing

и снощи на масата ме очакваше огромен домашен сладкиш с мнооооого сметана. викица го е опекла за мен и е купила дори шприц, за да го украси. отделно от краткосрочните си спестявания ми беше купила подаръци.

как да не си поплаче тайно човек?!

# 23
  • Мнения: 1 134
И моята картичка е подобна Laughing. Но е първата от мъничката ми дъщеричка е съм сигурна, че ще я пазя цял живот Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 605
И аз вчера получих картичка  на тържеството в детската градина Flutter
Сигурна съм, че лаленцата не ги беше залепил синът ми, но затова пък той съвсем успешно ги разлепи  Laughing

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени е по-голяма и аз си имам цяла колекция от картички за всички празници.
Много е мило. И много заразително - малката и тя се опитва да ме "изненадва".
Картичките са налепени в тяхната стая. Мисля да ги запазя в албумите им. След години сигурно и те ще се вълнуват така, както ние сега /ако на тях не им изпращат виртуални, разбира се Grinning/

# 26
  • София
  • Мнения: 2 249
получих от габа и друга картичка - апликация на ваза с цветя - избрала ми е теменужки и "нищо, че вазата е наобратно" Laughing

Да ти кажа, детето го преживяваше явно, че и на нас ни показа картичката и посочи вазата, а Пайтова я убеждаваше, че и така е добре, което си беше самата истина Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 5 468
Много хубав подарък!!! Затрогващ... Браво на момиченцето:))

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Ива, аз дори не бях разбрала, че вазата е наобратно. Явно учителката предвидливо е избрала универсален модел. Направи ми впечатление, че децата са имали избор между различни цветя. Ти какви получи? Дали и Ради не е избрал теменужки?
А стихче имаше ли заедно с картичката?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 249
Ива, аз дори не бях разбрала, че вазата е наобратно. Явно учителката предвидливо е избрала универсален модел. Направи ми впечатление, че децата са имали избор между различни цветя. Ти какви получи? Дали и Ради не е избрал теменужки?
А стихче имаше ли заедно с картичката?
Яни, и аз не бях забелязала, но може точно тази симетричност Laughing да е и причината за "обръщането", но няма значение Simple Smile.
Ради ми каза, че момчетата апликирали минзухари, а момичетата теменужки.
Нямаше стихче в картичката, само Пайтова събра присъстващите деца да рецитират нещо от сорта:
"За твоя празник, мамо, аз те поздравявам,
на тебе и на татко здраве пожелавам..."

Общи условия

Активация на акаунт