"Песен за огън и лед" - 15 Лъжи и арборско златно

  • 30 272
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 146
Те и сега си спят заедно. Laughing

Ще се излекува. Колкото до консумацията на брака, като му дойде времето тогава.

# 271
  • Мнения: 1 400
Половин КЧ знае, че Дяволчето не е докоснало Санса.

Не Ланистърите, само Церсей. Джайм се закле да не вдига ръка рещу Старк и Тъли, а Тирион не би наранил Санса.

Забравяш Томен, в момента е владетел. И колкото и да е под влиянието на други хора, Джофри му беше брат.

# 272
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
То сега епилепсията не се лекува, а какво остава за света на Мартин. Дори и да не умре от болестта ще умре по друг начин.  Twisted Evil

# 273
  • Мнения: 146
Томен не управлява реално, а ти забравяш коя негова съпруга. Враговете на рода Старк са Болтън, Кракените, самозабравилата се Церсей и Другите.

Това че е с пристъпи не означава, че има епилепсия.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 228
На Суит Робин сладкосъна май му идва в повече... А ако не умре от болест, Кутрето ще се погрижи за него  Mr. Green

Робърт е, но мамчето му викаше Сладкия Робин... бляк!

# 275
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Казах и подобна. Плюс ако оживее няма да е много наред с главата. Не забравяй, че майка му го кърмеше до последно  Crazy И самият той има доста тежък характер, по-лека версия на Джофри е за мен

# 276
  • Мнения: 1 400
То сега епилепсията не се лекува, а какво остава за света на Мартин. Дори и да не умре от болестта ще умре по друг начин.  Twisted Evil


Може да полето  smile3535

# 277
  • Мнения: 146
Скрит текст:
  maskara 
Ентусиаст 
Re: "Песен за огън и лед" - 15 Лъжи и арборско златно 
♥0 ср, 28 яну 2015, 15:33 #274 
Цитирай
 
На Суит Робин сладкосъна май му идва в повече... А ако не умре от болест, Кутрето ще се погрижи за него  Mr. Green

Робърт е, но мамчето му викаше Сладкия Робин... бляк!

Tiffany Aching 
Ентусиаст 

Re: "Песен за огън и лед" - 15 Лъжи и арборско златно 
♥0 ср, 28 яну 2015, 15:34 #275 
Цитирай
 
Казах и подобна. Плюс ако оживее няма да е много наред с главата. Не забравяй, че майка му го кърмеше до последно  Crazy И самият той има доста тежък характер, по-лека версия на Джофри е за мен
 
При Мартин винаги може всичко,  само зимата е сигурна. Но според мен, аз все пак не съм Мартин, малкия Арин ще го израсте това както се казва. И не намирам никаква прилика с Джоф.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 17 933

При Мартин винаги може всичко,  само зимата е сигурна. Но според мен, аз все пак не съм Мартин, малкия Арин ще го израсте това както се казва. И не намирам никаква прилика с Джоф.

Обичаше да кара хората да "летят".

# 279
  • Мнения: 146
Да, но не осъзнаваше че те умират. Джофри беше малък, страхлив, садистичен изрод, който дори не се поколеба да намери и прати наемен убиец срещу друго дете.

# 280
  • Мнения: 9 144
Чакам още предсказания за следващата книга. Simple Smile

- Джон няма да възкръсне или Тирион ще умре, още не съм решила кой от двамата, но ако и двамата се уредят с връзки да са живи и здрави, чичо мноооого ще ме разочарова  Mr. Green
- Манс е в съюз със Северните кланове (още се колебая дали е Регар, за момента по-скоро ДА)
- Томен ще умре, примерно при банална злополука, учейки се за рицар и ще подпали чергата на усойниците в Малкия съвет  Twisted Evil

# 281
  • Мнения: 276
Страхотна идея! Ето и моите:

1. Егон ще седне на Железния трон.  #2gunfire

2. Джейм ще убие Бриен.

3. Манс ще намери, това което търси в криптите на ЗХ и съответно ще се разкрие като Регар Таргериен  baby_neutral

 Hug

# 282
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Е стига де, аз смятах да добавя като 4, Джайм ще спи с Бриен  Laughing

# 283
  • Варна
  • Мнения: 1 228
Да, но не осъзнаваше че те умират.
Не съм съгласна. Дори в нашата реалност едно дете на десетина години има представа за смъртта и че ако пуснеш някого от един километър височина, той вероятно ще се разплеска.
А в Песента децата узряват много по-рано. Още повече и майка му "полетя". Колкото и да е държан в памук, или точно за това, Робинчо не се замисля като казва "искам да го накарам да полети" - просто така е възпитан, той е господарят, не е нещо лошо, щом той го е поискал. Докато Джофри искаше хората да страдат, беше си яко психо. Мое мнение де.

# 284
  • Мнения: 146
Бумър, Тирион е бъдещия лорд на Скалата, но и виж за Джон си права - това прасенце май отиде на пазар.
Маскара, не съм сигурен че Робърт Арин живее в някаква реалност. С това постоянно лечение, което му прилагат доста се съмнявам че му помагат. Пък и винаги имам едно, че на Белиш не му трябва силно хлапе.

Общи условия

Активация на акаунт