Пролет наближава, януарче на 4 става! Януарчета 2011 Тема (55)

  • 50 434
  • 610
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 369
kakche Супер за Вико!! Калин пък е фен на брейк денс, и съм в чудо. Търся още във Виена някаква младежка група да го вземат. Laughing

# 511
  • Мнения: 455
Как сте, момичета? Hug

Какъв е тоя студ навън, шантаво време. Дано се стопли за почивните дни, че не си е работа така?

Елч, на конференция ли си? Успех!  Peace

Ние нещо се натръшкахме с гърлобол и лека кашлица.

# 512
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Eми, да се оправяте бързо.
Времето е ужасно, ние след градина се прибираме веднага, студено е и не става за разходки.

Поздрави от мен

# 513
  • Мнения: 496
Ние също се влачим хремави, децата точат сополи, кашлят... красота. Аз минах по реда си, сега ММ е болен...  ooooh!

Тук също е по-хладно, но не толкова температурите, колкото вятъра. Голям ветрилник беше тези дни. Казаха, че в неделя ще е прилично топло.

Елч, как сте? Оздравяхте ли?

# 514
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен
Оказа се, че не е толкова лошо човек да си стои в къщи Simple Smile още не ми е доскучало
Еми,Буби оправяйте се бързо

# 515
  • Мнения: 1 687
емили, не отидохме на конференцията заради събитията в Македония. сега се боря да ме отпечатат Wink

аз съм отчаяна с тази детска градина. миналата седмица 2 дни и болна (разболя и всички нас, помните). тази седмица се закрепи, педиатърът каза, че можем да я пуснем, 3 дни ходи и днес се събуди с 39 градуса Т. сега очаквам пак всички да се натръшкаме. на 11 юни заминаваме на море и дотогава не смятам да я пусна, ще откача, ако ни се провали почивката. вие как процедирате или сте процедирали в началото? спирали ли сте ги малко преди почивките?

иначе Дара ходи с огромно желание на детска градина и всеки ден се пазари "вчера много рано ме взе от детската, днес по-късничко ела, към 6-7 ч. поне!" Mr. Green

# 516
  • Мнения: 748
Аз миналата година я спрях преди кръщенето на бебето. Тази година не ми се налага. Разболява се неочаквано, но в никакъв случай толкова често, колкото миналата година. Миналата година беше точно така - нямаше изкарана цяла седмица дълго време. От 1 септември до 1 април имаше 23 присъствени дни.

# 517
  • Мнения: 1 687
дейзи, отчайваш ме Simple Smile

# 518
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елч, нормално е детето да боледува. На 4г тръгва на детска, имунитета й не е толкова силен, защото не е била всеки ден с 30 деца.
Първата година в яслата боледувах с нея, дори по-тежко.

# 519
  • Мнения: 369
Елч, нормално е детето да боледува. На 4г тръгва на детска, имунитета й не е толкова силен, защото не е била всеки ден с 30 деца.
Първата година в яслата боледувах с нея, дори по-тежко.
+1 При мене като при Дейзи. Скъсаха се, в болница лежахме много пъти и то сериозно. Аз пък за първи път в живота си изкарах тежък бронхит и синузит, бях на пеницилин.. Mr. Green Моите още си влачат леки кашлици от зимата, но наистина разредиха боледуванията и не е толкова зле. Аз лично открих, че с много промиване на носа и смукане с бейби вак нещата могат да се стопират напълно, даже до гърлото не стига инфекцията.

# 520
  • Мнения: 513
Елч, нормално е детето да боледува. На 4г тръгва на детска, имунитета й не е толкова силен, защото не е била всеки ден с 30 деца.
Първата година в яслата боледувах с нея, дори по-тежко.

+1. Калоян цяла зима си изкара със задна хрема. Два месеца беше вкъщи след като се роди Невена и после пак веднага се разболя. Май месец закрепи положението и изкара само едно повръщане.
Ние засега не прихващаме много от градинските болести. Ще видим как ще е наесен и Деница като тръгне.

Зайка, ти и на Калин ли му дърпаш сополите с бейби вак-а?

# 521
  • Мнения: 369
амнезия да, ако са жълти или яко тлъсти зелени сополи. Иначе другите ги издухва добре.

# 522
  • Мнения: 1 687
добре де, а как определяте кое е сериозно заболяване и кое не. аз дара като кихне и я броя болна. тя и сега не е зле, но вдигна веднъж Т и се закашля по 4-5 пъти на ден. ама за мен това е болест...

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 12:45 от Елч

# 523
  • Мнения: 369
Елч Сериозно за мен е нещо, от което детето е видимо зле. Като парцал, не се мърда, спи, бълнува, повръща, треска, задух, обрив, 40 градуса повече от 2 дни. Това вкючва в моят списък следните болести: пневмония, бронхит, бронхиолит, инфекция на червата, стоматит,ротавирус,алергичен ринит и т.н. Hug

# 524
  • Мнения: 513
зайка явно повече болести е изкарала от мен с децата и е вдигнала летвата много високо. Simple Smile

Висока Т  смятам над 38.

Общи условия

Активация на акаунт